Latvijas WU-19 meiteņu futbola izlase (2000. gadā dzimušās futbolistes) UEFA Eiropas čempionāta kvalifikācijas aktuālajā turnīrā ierindojās 3. vietā savā apakšgrupā.

Galvenā trenera Viktora Vicehovska vadītā komanda Austrijā notikušajā turnīrā trijās spēlēs tika pie viena punkta, labākas gūto un ielaisto vārtu starpības rezultātā apsteidzot Melnkalnes futbolistes.

Turnīra pirmajā mačā mūsu komanda ar rezultātu 0:4 atzina Krievijas WU-19 izlases pārākumu. Otrajā spēlē pret turnīra saimniecēm Austriju laukumā bija vērojama cīņa līdz pēdējām minūtēm, tomēr mājiniecēm izdevās izcīnīt uzvaru ar rezultātu 3:1. Šajā mačā mūsu izlases rindās ar gūtajiem vārtiem izcēlās Ieva Krasnova. Visbeidzot noslēdzošajā cīņā pret Melnkalni pirmdien, 8. oktobrī, pateicoties kapteines Karlīnas Miksones 50. minūtē gūtajiem vārtiem, mūsu komanda nonāca vadībā ar rezultātu 1:0, taču otrā puslaika kompensācijas laikā tomēr izlaida uzvaru (1:1).

Tikmēr par apakšgrupas uzvarētājām kļuva Austrijas komanda, kas trijās spēlēs svinēja trīs uzvaras.