Par otrā vietas ieguvēju Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola Turnīru asociācijas (FTA) organizētā Rīgas futbola čempionāta Izaicinājuma līgā aizvadītajā nedēļā kļuva SK Kengaroos/FK Salaspils vienība. Jau iepriekš zelta godalgas bija nodrošinājusi BFS Reinards/Ropaži, kamēr trešajā pozīcijā piecu dalībnieču konkurencē finišēja Riga United FC 2.

Līgas noslēdzošajā duelī starp SK Kengaroos/FK Salaspils un FK Kadaga/RPP pagājušās nedēļas vidū izšķīrās otrās vietas liktenis turnīrā. Abām komandām šī mērķa sasniegšanai bija nepieciešama uzvara, mačam aizritot ļoti spraigā cīniņā ar ķenguru uzvaru – 4:3.

Jāpiebilst, ka FK Kadaga/RPP jau 22. minūtē panāca 2:0 handikapu savā labā, uz ko pretinieki vēl pirmā puslaika ietvaros atbildēja ar trim precīziem raidījumiem. Pēc pārtraukuma kadagieši no jauna izlīdzināja rezultātu (3:3), bet izšķirošos uzvaras vārtus SK Kengaroos/FK Salaspils labā 73. minūtē guva Filips Pavlovs, kurš kopumā šajā mačā realizēja hat-trick. Tieši tikpat trāpīgus raidījumus pretējā nometnē īstenoja Mārtiņš Valdmanis.

Kā iepriekš vēstīts, zelta medaļas jau iepriekš Izaicinājuma līgā bija garantējusi BFS Reinards/Ropaži, kas sakrāja 17 punktus, pavisam nedaudz atpalika SK Kengaroos/FK Salaspils (16), trešo vietu ieguva Riga United FC 2 (13), bet līdz ar neveiksmi noslēdzošajā mačā ārpus medaļnieku pulka palika FK Kadaga/RPP (11).

Pēdējā jeb piektajā vietā čempionātu pabeidza FK Lielupe 2, kas zaudēja visās desmit cīņās, gūstot vien divus, bet ielaižot – 57.

Par Izaicinājuma līgas rezultatīvāko spēlētāju kļuva jau pieminētais M. Valdmanis, kurā rēķinā 14 vārtu guvumi, savukārt 11 reizes pretinieku vārtsargus sarūgtināja Artjoms Kozlovs (SK Kengaroos/FK Salaspils). Pa 31 vārtiem čempionātā guva abas spēcīgākās turnīra vienības, savukārt fair-play rādītājā labākais rezultāts FK Lielupe 2, kas nopelnīja vien astoņus brīdinājumus.