Ceturto reizi vēsturē Latvijas sieviešu futbola kausa izcīņas finālā iekļuvusi FK Liepāja komanda, kas 12. septembrī Rīgā notikušajā pusfināla mačā ar rezultātu 2:0 (1:0) uzvarēja Rīgas Futbola skola-1 vienību.

Spēles 26. minūtē viesu komandu vadībā izvirzīja Karlīna Miksone, bet 84. minūtē uzvaru nodrošināja laukumā uz maiņu nākusī Anastasija Tarasova.

FK Liepāja ir pēdējo gadu Sieviešu futbola līgas (SFL) vicečempione, un arī šosezon ir ļoti tuvu tam, lai nodrošinātu sudraba godalgas. Tikmēr Rīgas Futbola skola-1 sacenšas Sieviešu futbola 1. līgas čempionātā, kur visas spēles jau aizvadījusi un ierindojusies otrajā vietā.

Latvijas kausa otrajā pusfināla spēlē 27. septembrī spēkiem mērosies Rīgas Futbola skola un Riga United FC Ladies komandas.

Kā ziņots, turnīra ievadā notika priekšsacīkšu posms, kurā sešas Sieviešu futbola 1. līgas komandas pēc izlozes rezultātiem savā starpā noskaidroja trīs pirmās kārtas ceļazīmju ieguvējas. Tur tām pretim stājās trīs 1. līgas komandas, kas pēc izlozes rezultātiem automātiski bija nodrošinājušas vietu pirmajā kārtā, bet vēl vienā pirmās kārtas pārī savā starpā tikās vēl divas 1. līgas vienības, kas bija savestas kopā ar izlozes palīdzību. Četras pirmo kārtu pārvarējušās komandas kvalificējās ceturtdaļfinālam, kur tās gaidīja tikšanās ar SFL pārstāvēm.

Latvijas kausa izcīņas fināls sievietēm paredzēts 12. oktobrī.

Latvijas kausa izcīņa sievietēm tiek organizēta piekto reizi. Līdz šim allaž galveno trofeju ieguvusi Rīgas Futbola skola, kas pērn finālā ar 4:2 uzvarēja FK Liepāja futbolistes. Liepājnieces līdz turnīra finālam kopumā tagad tikušas četras reizes, bet vienu reizi to paveica Rēzeknes BJSS.

Turnīrs norisinās sadarbībā ar Latvijas sieviešu futbola patronu Bella. Šo zīmolu pārstāvošā TZMO Latvija kompānija ir Eiropas vadošā higiēnas, kosmētikas un medicīnas preču ražotāja TZMO SA meitas uzņēmums Latvijā.