FB Gulbene 2005 jaunās futbolistes ceturtdien, 13. septembrī, apciemos Latvijas Futbola federācijas (LFF) organizētais gada otrais sieviešu futbola attīstības brauciens, kas notiek kampaņas #WePlayStrong paspārnē.

Pie aptuveni 20 FB Gulbene 2000 jaunajām futbolistēm vecumā no 10 līdz 14 gadiem ciemosies LFF Sieviešu futbola nodaļas pārstāvji un Latvijas nacionālās sieviešu futbola izlases aizsardze, sieviešu futbola vēstnese Elīza Spruntule.

Ciemošanās ietvaros notiks atklātais paraugtreniņš, kā arī jautājumu-atbilžu un autogrāfu sesija ar Elīzu Spruntuli, kas plkst. 13:00 sāksies Gulbenes Ģimnāzijas stadionā O. Kalpaka ielā 1A.

Jaunās futbolistes tiks pie piemiņas veltēm no LFF, bet kluba rīcībā nonāks LFF dāvanu komplekts ikdienas treniņu atvieglošanai.

Līdzīgi sieviešu futbola attīstības braucieni iepriekšējos gados notikuši arī Rīgā, Olainē, Balvos, Liepājā, Iecavā, Tukumā, Piņķos, Ventspilī, Talsos, Siguldā, Jelgavā un Ugālē. Šogad braucieni norisinās starptautiskās sieviešu un meiteņu futbola popularizēšanas kampaņas #WePlayStrong ietvaros, bet pirmais galamērķis jūnijā bija Ludza.

Informācija par sieviešu un meiteņu futbola iespējām Latvijā atrodama mājaslapā www.sieviesufutbols.lv.