Svētdien, 30. septembrī, Elektrum Olimpiskajā centrā Rīgā notiks #WePlayStrong meiteņu futbola festivāls, kurā aicināta piedalīties jebkura sportot gribētāja vecumā no 6 līdz 14 gadiem, lai tuvāk iepazītos ar futbolu un iegūtu vērtīgas balvas.

Tāpat dalībai festivālā tiek aicinātas izglītības iestādes, piesakot savas audzēknes meiteņu futbola dienas norisei. Skolas, kas pieteiks savas audzēknes festivālam, dāvanā iegūs futbola ekipējumu izmantošanai sporta stundās.

PIETEIKŠANĀS ANKETA

Meiteņu futbola festivāls Elektrum Olimpiskā centra futbola hallē 30. septembrī notiks no plkst. 11:00 līdz 13:00, bet reģistrēšanās uz vietas sāksies jau no plkst. 10:00. Dalībniecēm līdzi jāņem sporta apģērbs un apavi.

Meiteņu futbola dienas laikā bērnus un viņu vecākus sagaidīs pārsteigumi, dāvanas un garantēts labs garastāvoklis, piedaloties dažādās aktivitātēs kopā ar Latvijas nacionālās sieviešu futbola izlases spēlētājām.

Festivālu organizē Latvijas Futbola federācija (LFF) sadarbībā ar Rīgas Futbola federāciju (RFF).

#WePlayStrong ir Eiropas Futbola asociāciju savienības (UEFA) meiteņu futbola popularizēšanas kampaņa, kuras mērķis ir palielināt meiteņu skaitu futbolā, parādot to kā modernu un veselīgu sporta veidu. 

Informācija par sieviešu un meiteņu futbola iespējām Latvijā atrodama mājaslapā www.sieviesufutbols.lv.