Par LFF kausa izcīņas futbolā 8:8 šīgada labāko komandu U-10 vecuma grupā jeb starp 2008. dzimšanas gada puišiem kļuvusi Rīgas Futbola skola, kas triumfēja no 17. līdz 19. augustam Gulbenē notikušajā Latvijas finālturnīrā.

Finālsacensībās piedalījās Latvijas 12 labākās šī vecuma komandas, kas tika noskaidrotas reģionālajos turnīros. A apakšgrupā sevi teicami apliecināja Rīgas Futbola skola, kas uzvarēja visos piecos mačos, bet otrajā vietā sekoja FK Liepāja/LFS. Tikmēr B apakšgrupā bez zaudējumiem iztika vienīgi BFC Daugavpils, aiz sevis otrajā vietā atstājot FK Dinamo Rīga.

Šīs četras komandas turnīra noslēgumā sadalīja pirmās četras pozīcijas, kad Rīgas Futbola skola iekrāja vēl divus panākumus un ierindojās pirmajā vietā. Otrajā vietā sekoja liepājnieki, kurus galvaspilsētas pārstāvji pārspēja ar 2:0, bet uz goda pjedestāla zemākā pakāpiena kāpa daugavpilieši.

Par turnīra labāko spēlētāju nosauca Iļju Kirejevu (Rīgas Futbola skola), labākā uzbrucēja gods tika Markam Dambim (FK Liepāja/LFS), labākā aizsarga balvu ieguva Maksims Aleksejevs (BFC Daugavpils), bet labākā vārtsarga godā tika celts Sergejs Butrims (Rīgas Futbola skola).

Pirms gada U-10 vecuma grupā labāko trijniekā vietas ieņēma attiecīgi FK Tukums 2000/TSS, FS Metta un FK Liepāja.

LFF kausa izcīņas futbolā 8:8 turpinājumā no 24. līdz 26. augustam Liepājā pulcēsies labākās U-11 vecuma komandas, bet no 7. līdz 9. septembrim Ventspilī sekos finālturnīrs U-12 vecuma grupas vienībām.