Piektdien, 10. augustā, Rīgā turpinājās UEFA Sieviešu čempionu līgas kvalifikācijas turnīrs, kurā tika izspēlētas otrās kārtas divas spēles.

Kā pirmās uzvarētāju laukumā noskaidrot devās Grieķijas kluba Akademia Elpides Karditsas un Austrijas vienības SG USC Landhaus Austria Wien spēlētājas. Izspēlējot bumbu no stūra A. Betankurai (Arreta Betancourt – angļu val.) spēles 8. minūtē izdevās gūt pirmos vārtus Grieķijas komandas labā, kuriem sekoja vēl viens vārtu guvums 23. minūtē. Pirmais puslaiks noslēdzās ar rezultātu 2:0. Otrā puslaika vidū 62. minūtē izpildot soda sitienu, Grieķijas komandas kolumbiešu uzbrucēja T. Ariza Diaza (Tatiana Ariza Diaz – angļu val.) guva trešos vārtus. Spēles noslēgumā austrietēm izdevās atspēlēt vienus vārtus, tomēr iesist vairāk pretinieces neļāva – rezultāts 3:1 par labu komandai no Grieķijas.

Otrā spēle karstajā piektdienā tika aizvadīta starp BIIK-Kazygurt no Kazahstānas un laukuma saimniekiem Rīgas Futbola skolas komandu. Jau ceturtajā minūtē M. Žanatajeva (Madina Zhanatayeva – angļu val.), izpildot stūra sitienu, atklāja spēles rezultātu. Spēles 7. minūtē viesu komandas pārsvaru dubultoja nigēriešu futboliste Č. Ihezuo (Chinwendu Ihezuo – angļu val.). Tuvojoties puslaika beigām, vārtu gūšanas momentu izdevās radīt arī mājiniecēm, kad pēc Olgas Ševcovas sitiena bumba trāpīja pa vārtu pārlikni. Pirmā puslaika kompensācijas laikā trešo reizi mājinieces sarūgtināja F. Ikvaputa (Fazila Ikwaput – angļu val.), panākot jau trīs vārtu pārsvaru. Lai arī laukuma saimnieces centās izrādīt pretestību arī spēles turpinājumā, tomēr pretinieces šajā mačā bija pārākas, gūstot otrajā puslaikā vēl divus vārtus un izcīnot uzvaru ar rezultātu 5:0.

Kvalifikācijas turnīra noslēdzošās spēles paredzētas pirmdien, 13. augustā. Rīgas Futbola skola tiksies ar Akademia Elpides Karditsas futbolistēm, kamēr paralēlajā mačā SG USC Landhaus Austria Wien mērosies spēkiem ar pašreizējo turnīra tabulas līdervienību BIIK-Kazygurt. Ieeja uz spēlēm skatītājiem - bez maksas.

Turnīra aktuālajiem jaunumiem un fotoreportāžām iespējams sekot līdzi Rīgas Futbola skolas akadēmijas Facebook.com profilā.