Latvijas U-18 jauniešu futbola izlase (2001. gadā dzimušie futbolisti) galvenā trenera Igora Stepanova vadībā sestdien, 21. jūlijā, otrajā pārbaudes spēlē cīnījās neizšķirti 1:1 (0:1) ar Islandes vienaudžiem. Kā jau ziņots iepriekš, ka abu komandu pirmajā tikšanās reizē divas dienas iepriekš Jelgavā uzvaru ar rezultātu 2:0 svinēja viesi

Šoreiz pirmajā puslaikā 25. minūtē spēles rezultātu atklāja viesu komandas kapteinis Karls Gunarsons (Karl Gunnarsson - islandiešu val.), kurš bija precīzs arī divas dienas atpakaļ Jelgavā. Latvijas izlasei izdevās panākt izlīdzinājumu mača 89. minūtē, kad 11 metru soda sitienu precīzi realizēja uz maiņu nākušais uzbrucējs Renārs Varslavāns.

Līdz ar šo spēli noslēgusies vairāku dienu treniņnomente, kuras galvenais mērķis bija kandidātu pārbaude un starptautisko spēļu prakses nodrošināšana šī vecuma spēlētājiem. Kā jau ziņots, šī vecuma jauniešu futbola izlase UEFA Eiropas U-19 čempionāta kvalifikācijas turnīrā startēs vien nākamgad.