Klāt izšķirošie notikumi Baltijas kausa izcīņā meitenēm, kas jau trešo dienu pēc kārtas risinās Rīgā!

Plkst. 12:00 NBS Arkādija stadiona dabīgā zālāja laukumā dosies Latvijas un Lietuvas WU-17 futbolistes, savukārt plkst. 16:00 izšķirošajā cīņā par trofeju tiksies abu valstu WU-19 izlases. Ieeja skatītājiem uz abām spēlēm - bez maksas. Video tiešraides sadarbībā ar Latvijas Futbola federāciju (LFF) piedāvās portāls sportacentrs.com.

Atgādinām, ka Latvijas WU-17 meiteņu izlase turnīra pirmajā spēlē sestdien, 30. jūnijā, cīnījās neizšķirti (2:2) ar Igauniju, tikmēr Lietuvas izlases futbolistes dienu vēlāk pārspēja mūsu ziemeļu kaimiņienes ar rezultātu 2:1. Lai triumfētu visā turnīrā, galvenā trenera Romāna Kvačova vadītajai komandai šodien nepieciešama uzvara. Tikmēr WU-19 konkurencē gan Latvijas, gan Lietuvas izlasei pēc uzvaras pār Igauniju ar identisku rezultātu 4:0 šobrīd ir pa trīs punktiem turnīra tabulā. Neizšķirta rezultāta gadījumā savstarpējā spēlē kopvērtējuma uzvarētājs tiks noskaidrots pēc papildus rādītājiem, kas norādīti zemāk.

Pirmdiena, 2. jūlijs

plkst. 12:00 LIETUVA WU-17 – LATVIJA WU-17 (video tiešraide sportacentrs.com)
plkst. 16:00 LIETUVA WU-19 – LATVIJA WU-19 (video tiešraide sportacentrs.com)

Baltijas kausa meitenēm PRESES MAPE (informācija uz 29.06.2018.)

TURNĪRA REGLAMENTS

Baltijas kausa izcīņā drīkst piedalīties WU-17 izlases spēlētājas, kas dzimušas ne ātrāk kā 2002. gada 1. janvārī. Tikmēr WU-19 izlasi var pārstāvēt 2000. un 2001. gadā dzimušās futbolistes. Spēles garums: WU-17 izlasēm – 2 puslaiki pa 40 minūtēm; WU-19 izlasēm – 2 puslaiki pa 45 minūtēm. Spēles pārtraukums – 15 minūtes. Spēles pieteikumā var iekļaut 20 futbolistes, spēles laikā atļautas deviņas maiņas (2. puslaikā ne vairāk kā trijās spēles pauzēs).

Par uzvaru spēlē komanda saņems trīs punktus, par neizšķirtu tiks piešķirts viens punkts, par zaudējumu – 0 punkti. Vienāda punktu skaita gadījumā, komandu vieta kopvērtējumā tiks noteikta pēc sekojošiem kritērijiem:

• lielāks gūto punktu skaits savstarpējās spēlēs;
  • vārtu starpība savstarpējās spēlēs;
  • lielāks gūto vārtu skaits savstarpējās spēlēs;
  • kopējā vārtu starpība visās spēlēs;
  • mazāks soda punktu skaits (1 punkts – dzeltenā kartīte, 3 – punkti – sarkanā kartīte).

Aicinām futbola līdzjutējus un visus interesentus klātienē apmeklēt izšķirošās spēles un atbalstīt mūsu futbolistes cīņā par trofeju!