No 20. līdz 22. jūnijam Latvijas Futbola federācijas (LFF) mācību un treniņu centrā Staicele norisinājās LFF FA kausa izcīņas turnīrs U-17 B izlasēm, kurā uzvaru svinēja mājinieki.

Turnīrā startēja divas Latvijas U-17 B izlases, kā arī vienaudži no Lietuvas un Igaunijas. Pirmo vietu izcīnīja Latvija B/2 izlase, kas uzvarēja Latvija B/1 komandu (4:0) un Lietuvu (2:0), bet ar igauņiem cīnījās neizšķirti 1:1. Ar identisku punktu skaitu, bet sliktāku gūto un zaudēto vārtu attiecību, otrajā vietā ierindojās Igaunija, kamēr Latvija B/1, iekrājot trīs punktus ar 2:0 panākumu pār lietuviešiem, ieņēma trešo vietu.

TURNĪRA REZULTĀTI

Turnīra simboliskajā izlasē vietu izpelnījās – Deivids Dovidaitis (Lietuva), Matijs Remeiks (Lietuva), Renards Krišjānis (Latvija B/1, FK Ventspils), Igors Boļšakovs (Latvija B/1, Rīgas Futbola skola), Arturs Jeršovs (Igaunija), Ivans Timofejevs (Igaunija), Leonīds Arhipovs (Igaunija), Jānis Beks (Latvija B/2, FS Metta), Reinis Bečers (Latvija B/2, FK Tukums 2000) un Vladislavs Puškins (Latvija B/2, SK Super Nova).

Turnīra ar komandām strādāja treneri Aleksandrs Jeļisejevs, Andrejs Gluščuks, Raimonds Aleksandrovs un Raivo Varažinskis.