Gatavojoties 2017.gada UEFA Eiropas sieviešu futbola čempionāta kvalifikācijas priekšsacīkšu turnīra spēlēm, Latvijas nacionālā sieviešu futbola izlase sestdien, 28.februārī, Skonto hallē (E. Melngaiļa ielā 1a, Rīgā) pārbaudes spēlē ar rezultātu 2:1 (1:0) pārspēja Igaunijas čempiones "Pärnu Jalgpalliklubi" futbolistes. Šī bija Latvijas izlases trešā pārbaudes spēle šajā kalendārajā gadā.

Spēles rezultātu pirmā puslaika izskaņā, precīzi realizējot 11 metru soda sitienu, Latvijas izlases rindās atklāja #11 Renāte Fedotova. Pēc pārtraukuma Igaunijas čempionvienības kapteine un komandas līdere #7 Anastasija Morkovkina arī no 11 metru soda sitiena atzīmes panāca izlīdzinājumu. Tikmēr uzvaras vārtus Latvijas izlases rindās šajā spēlē pēc Ievas Bidermanes piespēles guva #11 Renāte Fedotova.

Laika posmā no 10. līdz 19.martam Latvijas nacionālā sieviešu futbola izlase Kiprā piedalīsies starptautiskā sieviešu futbola attīstības turnīrā ar nosaukumu "Aphrodite Cup 2015". Turnīrs ar šādu nosaukumu šajā Vidusjuras valstī tiks rīkots pirmo reizi.  Plašāka informācija pieejama šeit.