Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola Turnīru asociācijas (FTA) organizētais Rīgas futbola čempionāta Elites (Latvijas 2. līgas Rīgas reģiona sacensības) līgas turnīrs sasniedzis pusceļu. Sacensību kopvērtējuma tabulā pašreizējā brīdī vadības groži pieder FK Salaspils/SK Kengaroos vienībai, kamēr ilglaicīgā līdere Monarhs/Flaminko atkritusi vien uz ceturto pozīciju.

Aizvadītās nedēļas šķērsgriezumā ķenguri aizvadīja vienu maču, kurā ar minimālu rezultātu 1:0 pieveica FK Jūrnieks vienību, vienīgos vārtus 35. minūtē gūstot Jaroslavam Sokolam. Ar kopumā izcīnītiem 22 punktiem Salaspils komanda patlaban ieguvusi vienvadību turnīra kopvērtējuma tabulā.

Minētajā laika periodā sekmīgi laukumā sevi apliecināja arī abas pašreiz tuvākās līderes sekotājas FC BetLanes un Albatroz SC (katrai pa 20 punktiem). Pirmā divos aizvadītajos mačos sakrāja maksimāli iespējamos sešus punktus, uzveicot Ogres NSC (6:1), kā arī spraigā cīņā gūstot panākumu pret ilglaicīgo līderi Monarhs/Flaminko – 2:1. Pēdējā no šiem mačiem monarhi ieguva vadību otrā puslaika sākumā, bet precīzi Lavrentija Šarova un Giorgi Diakvnišvilli raidījumi mača beigu periodā ļāva kāroto uzvaru izraut FC BetLanes vienībai. Jāpiebilst, ka otros vārtus FC BetLanes guva jau tiesneša pieliktajā kompensācijas laikā.

Tikmēr Albatroz SC futbolisti svinēja pārliecinošu 5:0 uzvaru pār FK Progress, kad hat-trick realizēja Viniciuss de Kastro.

Vēl Rīgas čempionātā divi Artjoma Loginova vārtu guvumi sekmēja Ghetto FC/Gvatar (16) panākumu cīņā ar Ogres NSC (3:2), savukārt šo pirmdien notikušajā cīniņā kopvērtējuma pastarīte SK Upesciems svinēja savu pirmo uzvaru čempionātā, pārspējot FK Progress vienību – 2:1. Līdz ar šo panākumu SK Upesciems (4) pacēlās uz priekšpēdējo vietu turnīra tabulā, atbīdot uz noslēdzošo kopvērtējuma ailīti FK Rīnūži/Grifs AG (3) vienību.

Sacensību rezultatīvāko spēlētāju sarakstā joprojām vadību saglabā 15 vārtus guvušais Ričards Jirgensons (FK Jūrnieks), kura tuvākie sekotāji ir deviņas reizes sāncenšu vārtsargus sarūgtinājušie Filips Pavlovs (FK Salaspils/SK Kengaroos) un Vitālijs Ziļs (FC BetLanes).