Kā pirmā Latvijas kausa izcīņas sievietēm pusfinālu sasniegusi Latvijas sieviešu futbola 1. līgas čempionāta komanda Rīgas Futbola skola-1, kas 26. jūnijā ceturtdaļfināla mačā savā laukumā ar rezultātu 11:0 (4:0) sagrāva Sieviešu futbola līgas (SFL) pastarīti Rēzeknes BJSS/SK Progress.

Sastāva komplektācijas problēmu dēļ rēzeknietes šo maču aizvadīja vien astoņu spēlētāju sastāvā.

Piecus vārtus rīdzinieču labā guva Ieva Krasnova, bet pa vienai reizei izcēlās Diāna Suvitra, Vasilisa Sadikova, Dana Nikola Ņikitina, Evelīna Sendija Čubare, Kristīne Evelīna Lodziņa un Valērija Jevstigņejeva.

Sacensību pusfinālā Rīgas Futbola skola-1 tiksies ar SFL vicečempionēm FK Liepāja vai citu 1. līgas komandu Rīgas Futbola skola-2.

Pārējos ceturtdaļfināla mačos krustosies ceļi starp 1. līgas komandu Preiļu novada BJSS un SFL pārstāvi Riga United FC Ladies, kā arī 1. līgas debitanti FS Metta un SFL čempionēm Rīgas Futbola skola. Trīs atlikušo ceturtdaļfināla spēļu norises laiki vēl nav zināmi.

Kā ziņots, turnīra ievadā notika priekšsacīkšu posms, kurā sešas Sieviešu futbola 1. līgas komandas pēc izlozes rezultātiem savā starpā noskaidroja trīs pirmās kārtas ceļazīmju ieguvējas. Tur tām pretim stājās trīs 1. līgas komandas, kas pēc izlozes rezultātiem automātiski bija nodrošinājušas vietu pirmajā kārtā, bet vēl vienā pirmās kārtas pārī savā starpā tikās vēl divas 1. līgas vienības, kas bija savestas kopā ar izlozes palīdzību. Četras pirmo kārtu pārvarējušās komandas kvalificējušās ceturtdaļfinālam, kur tās gaida tikšanās ar SFL pārstāvēm.

Latvijas kausa izcīņas fināls sievietēm paredzēts 12. oktobrī.

Latvijas kausa izcīņa sievietēm tiek organizēta piekto reizi. Līdz šim allaž galveno trofeju ieguvusi Rīgas Futbola skola, kas pērn finālā ar 4:2 uzvarēja FK Liepāja futbolistes. Liepājnieces līdz turnīra finālam kopumā tikušas trīs reizes, bet vienu reizi to paveica Rēzeknes BJSS.

Turnīrs norisinās sadarbībā ar Latvijas sieviešu futbola patronu Bella. Šo zīmolu pārstāvošā TZMO Latvija kompānija ir Eiropas vadošā higiēnas, kosmētikas un medicīnas preču ražotāja TZMO SA meitas uzņēmums Latvijā.