Informācija LFF biedriem par ierobežojumiem, rekomendācijām un atbalsta iespējām ārkārtējās situācijas laikā ŠEIT.
Latvian Football Strategy 2017-2024
  • 2020. gada UEFA EČ kvalifikācija
  • 07.06.2019. 21:45
  • Phillip II of MAC, Skopje
  • Skatītāju skaits: 22000
Ziemeļmaķedonija
:
Polija
0
1
  • Galvenais tiesnesis: Gianluca Rocchi (ITA)
  • 1 tiesneša asistents: Ciro Carbone (ITA)
  • 2 tiesneša asistents: Stefano Alassio (ITA)
  • Ceturtais tiesnesis: Daniele Doveri (ITA)
  • Tiesnešu inspektors: Gylfi Thor Orrason (ISL)
  • Delegāts: Andrew Shaw (ENG)
  • Spēles gaita
  • Spēles protokols
 

28

Dzeltenā kartīte

Kamil Glik
 

41

Dzeltenā kartīte

Jan Bednarek

Beidzies pirmais puslaiks

 

46

Maiņa

Krzysztof Piątek
Przemysław Frankowski
 

47

Vāāāārti!  0:1

Krzysztof Piątek
Aleksandar Trajkovski
Boban Nikolov

Maiņa

62

 
Visar Musliu

Dzeltenā kartīte

66

 
 

69

Maiņa

Maciej Rybus
Kamil Grosicki
Arijan Ademi
Stefan Ristovski

Maiņa

76

 
Ferhan Hasani
Goran Pandev

Maiņa

84

 
Visar Musliu

Otra dzeltenā kartīte

85

 
Ilija Nestorovski

Dzeltenā kartīte

87

 
 

90

Maiņa

Jacek Góralski
Mateusz Klich

Beidzies otrais puslaiks

ZiemeļmaķedonijaPolija
Stole Dimitrievski (G)122Lukasz Fabianski (G)
  • 84'
Goran Pandev (C)
1010Grzegorz Krychowiak
  • 87'
Ilija Nestorovski
2311Kamil Grosicki
  • 69'
  • 76'
Stefan Ristovski
1315Kamil Glik
  • 28'
  • 66'
  • 85'
Visar Musliu
69Robert Lewandowski (C)
Ezgjan Alioski814Mateusz Klich
  • 90'
Darko Velkovski1418Bartosz Bereszyński
  • 62'
Boban Nikolov
1616Tomasz Karol Kedziora
Egzon Bejtulai1520Piotr Zieliński
Enis Bardi175Jan Bednarek
  • 41'
Eljif Elmas2121Przemysław Frankowski
  • 46'
Rezervisti
Damjan Shishkovski (G)221Rafal Gikiewicz (G)
Deyan Iliev (G)1212Lukasz Skorupski (G)
Krste Velkoski1913Maciej Rybus
  • 69'
Kire Ristevski43Artur Marcin Jedrzejczyk
  • 76'
Arijan Ademi
52Michal Pazdan
  • 84'
Ferhan Hasani
1119Marcin Kaminski
Gjoko Zajkov34Karol Linetty
  • 62'
Aleksandar Trajkovski
97Arkadiusz Milik
Kire Markoski1817Damian Kadzior
Kristijan Toshevski26Jacek Góralski
  • 90'
Marjan Radeski723Krzysztof Piątek
  • 46'
  • 47'
Darko Churlinov208Damian Szymański
Galvenais treneris
Igor Angelovski (MKD)Jerzy Brzęczek (POL)

Optibet Virslīga 2020

KomandaSUNZGVZVVAP
1BFC Daugavpils00000000
2FK Jelgava00000000
3FK Liepāja00000000
4FK Metta00000000
5FK Spartaks00000000
6FK Tukums 2000/TSS00000000
7FK Ventspils00000000
8RFS00000000
9Riga FC00000000
10Valmiera FC00000000

Jaunākās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU