Informācija LFF biedriem par ierobežojumiem, rekomendācijām un atbalsta iespējām ārkārtējās situācijas laikā ŠEIT.
Latvian Football Strategy 2017-2024
  • Under-17 - Elite round - Grp7
  • 1. kārta
  • 31.03.2014. 19:00
  • Municipal Stadium Carlos Duarte
Ukraina
:
5
1
  • Galvenais tiesnesis: Amhof Sascha (SUI)
  • 1 tiesneša asistents: Räber Markus (SUI)
  • 2 tiesneša asistents: Correia Moniz Cristóvão José (POR)
  • Ceturtais tiesnesis: Moreira dos Santos Vasco Antonio (POR)
  • Tiesnešu inspektors: Strigel Eugen (GER)
  • Delegāts: Strigel Eugen (GER)
  • Spēles gaita
  • Spēles protokols
 

7

Savos vārtos!  1:0

Bruno Bērziņš
Yaroslav Fursov

Dzeltenā kartīte

12

 
Rostyslav Taranukha

Dzeltenā kartīte

23

 
Bogdan Mykhaylichenko

Vāāāārti!  2:0

30

 
 

35

Maiņa

Vitālijs Vavilovs
Andrejs Demčuks

Beidzies pirmais puslaiks

 

46

Dzeltenā kartīte

Bruno Bērziņš
Olexiy Shchebetun

Vāāāārti!  3:0

53

 
 

55

Maiņa

Marks Deružinskis
Bruno Bērziņš
Oleksii Gutsuliak

Dzeltenā kartīte

56

 
Oleksandr Pikhalonok
Artur Avagimian

Maiņa

62

 
Dmytro Sautin
Olexiy Shchebetun

Maiņa

68

 
 

69

Maiņa

Edgars Hudjakovs
Devids Dobrecovs
Dmytro Sautin

Vāāāārti!  4:0

75

 
Roman Lebed
Bogdan Mykhaylichenko

Maiņa

76

 
 

79

Vāāāārti!  4:1

Antons Tumanovs
Dmytro Sautin

Vāāāārti!  5:1

81

 
Volodymyr Grachov

Dzeltenā kartīte

89

 
Dmytro Shevchenko

Dzeltenā kartīte

89

 
 

89

Dzeltenā kartīte

Verners Zalaks

Beidzies otrais puslaiks

UkrainaLatvija
Oleh Stetskiv (G)121Kristaps Zommers (G)
Vasyl Kravets32Vladislavs Sorokins
  • 23'
Rostyslav Taranukha
73Ralfs Denijs Džeriņš
  • 53'
  • 68'
Olexiy Shchebetun
94Krists Kristers Gulbis
  • 62'
Artur Avagimian
106Bruno Bērziņš
  • 7'
  • 46'
  • 55'
Sergiy Chobotenko (C)157Maksims Osipovs
  • 56'
Oleksii Gutsuliak
178Nikita Juhnevičs (C)
  • 12'
Yaroslav Fursov
1910Devids Dobrecovs
  • 69'
  • 89'
Volodymyr Grachov
2011Antons Tumanovs
  • 79'
  • 30'
  • 76'
Bogdan Mykhaylichenko
2114Verners Zalaks
  • 89'
  • 89'
Dmytro Shevchenko
2215Andrejs Demčuks
  • 35'
Rezervisti
Dmyrto Fastov (G)112Ivans Baturins (G)
  • 76'
Roman Lebed
45Aleksejs Grjaznovs
Oleksiy Zinkevych89Ričards Korzāns
  • 62'
Oleksandr Pikhalonok
1113Vitālijs Vavilovs
  • 35'
  • 68'
  • 75'
  • 81'
Dmytro Sautin
1316Ņikita Pačko
Vitaliy Burko1417Edgars Hudjakovs
  • 69'
-18Marks Deružinskis
  • 55'
Galvenais treneris
Oleh Kuznetsov (UKR)Igors Stepanovs

Optibet Virslīga 2020

KomandaSUNZGVZVVAP
1BFC Daugavpils00000000
2FK Jelgava00000000
3FK Liepāja00000000
4FK Metta00000000
5FK Spartaks00000000
6FK Tukums 2000/TSS00000000
7FK Ventspils00000000
8RFS00000000
9Riga FC00000000
10Valmiera FC00000000

Jaunākās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU