Latvian Football Strategy 2017-2024
  • Women's Under-19 - Qualifying Round - Grp8
  • 1. kārta
  • 17.09.2016. 15:00
  • Baku Olympic Stadium 2
Ukraina
:
Latvija
5
2
  • Galvenais tiesnesis: Trandafir Cristina Mariana (ROU)
  • 1 tiesneša asistents: Apostu Alexandra Theodora (ROU)
  • 2 tiesneša asistents: Özcan Gulyana (AZE)
  • Ceturtais tiesnesis: Gurbanova Yuliya (AZE)
  • Tiesnešu inspektors: Ferry John (NIR)
  • Delegāts: Berdea Olesea (MDA)
  • Spēles gaita
  • Spēles protokols
 

3

Dzeltenā kartīte

Anastasija Čemirtāne
 

26

Vāāāārti!  0:1

Anna Krūmiņa
 

26

Maiņa

Luīze Lorence
Jana Romase
 

32

Dzeltenā kartīte

Monika Estere Štube
 

35

Dzeltenā kartīte

Tatjana Baličeva
Tetiana Polyukhovych

Vāāāārti!  1:1

36

 

Beidzies pirmais puslaiks

Anastasiya Kumeda

Vāāāārti!  2:1

57

 
Yuliia Shevchuk

Vāāāārti!  3:1

63

 
 

64

Dzeltenā kartīte

Laura Sondore
Nataliia Hryb
Sofia Ruban

Maiņa

71

 
Olena Manziuk
Diana Kovtun

Maiņa

77

 
 

80

Dzeltenā kartīte

Sandra Voitāne
Nataliia Hryb

Vāāāārti!  4:1

81

 
Tetiana Bubniak
Iryna Rybalkina

Maiņa

83

 
Khrystyna Tataryn

Dzeltenā kartīte

88

 
 

90+1

Vāāāārti!  4:2

Monika Estere Štube
Nataliia Hryb

Vāāāārti!  5:2

90+2

 

Beidzies otrais puslaiks

UkrainaLatvija
Daryna Bondarchuk (G)11Aleksandra Mosunova (G)
  • 63'
Yuliia Shevchuk
611Anastasija Fjodorova
  • 71'
Sofia Ruban
910Jana Romase
  • 26'
  • 77'
Diana Kovtun
2018Sandra Voitāne
  • 80'
Yana Derkach144Elizabete Samušenko
  • 57'
Anastasiya Kumeda
814Monika Estere Štube
  • 32'
  • 90'+1'
Krystina Kozub1517Anna Krūmiņa
  • 26'
  • 88'
Khrystyna Tataryn
22Anna Marija Valaka
Vitaliia Budaieva219Anastasija Čemirtāne
  • 3'
  • 83'
Iryna Rybalkina
175Laura Sondore
  • 64'
  • 36'
Tetiana Polyukhovych (C)
1020Tatjana Baličeva (C)
  • 35'
Rezervisti
Alla Herasymchuk (G)2312Marta Lielause (G)
Alona Komanda163Olga Zadorožņuka
  • 71'
  • 81'
  • 90'+2'
Nataliia Hryb
56Dana Nikola Ņikitina
  • 77'
Olena Manziuk
715Iveta Vitālija Grincevičute
Nataliia Cherepania227Luīze Lorence
  • 26'
Olexandra Levchyshyna416Veronika Vasiļjeva
  • 83'
Tetiana Bubniak
198Valērija Jevstigņejeva
Galvenais treneris
Nataliia Zinchenko (UKR)Viktors Vicehovskis

Optibet Virslīga

KomandaSUNZGVZVVAP
1RFS8701157+821
2Riga FC750285+315
3FK Ventspils732297+211
4Valmiera Glass ViA732255011
5BFC Daugavpils731398+110
6FK Jelgava721479-27
7FK Metta7205810-26
8FK Liepāja7205610-46
9FK Spartaks7205814-66

Jaunākās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Pieraksties futbola jaunumiem un uzzini pirmais!