Latvian Football Strategy 2017-2024
  • Women's Under-19 - Qualifying Round - Grp8
  • 1. kārta
  • 17.09.2016. 15:00
  • Baku Olympic Stadium 2
Ukraina
:
5
2
  • Galvenais tiesnesis: Trandafir Cristina Mariana (ROU)
  • 1 tiesneša asistents: Apostu Alexandra Theodora (ROU)
  • 2 tiesneša asistents: Özcan Gulyana (AZE)
  • Ceturtais tiesnesis: Gurbanova Yuliya (AZE)
  • Tiesnešu inspektors: Ferry John (NIR)
  • Delegāts: Berdea Olesea (MDA)
  • Spēles gaita
  • Spēles protokols
 

3

Dzeltenā kartīte

Anastasija Čemirtāne
 

26

Vāāāārti!  0:1

Anna Krūmiņa
 

26

Maiņa

Luīze Lorence
Jana Romase
 

32

Dzeltenā kartīte

Monika Estere Štube
 

35

Dzeltenā kartīte

Tatjana Baličeva
Tetiana Polyukhovych

Vāāāārti!  1:1

36

 

Beidzies pirmais puslaiks

Anastasiya Kumeda

Vāāāārti!  2:1

57

 
Yuliia Shevchuk

Vāāāārti!  3:1

63

 
 

64

Dzeltenā kartīte

Laura Sondore
Nataliia Hryb
Sofia Ruban

Maiņa

71

 
Olena Manziuk
Diana Kovtun

Maiņa

77

 
 

80

Dzeltenā kartīte

Sandra Voitāne
Nataliia Hryb

Vāāāārti!  4:1

81

 
Tetiana Bubniak
Iryna Rybalkina

Maiņa

83

 
Khrystyna Tataryn

Dzeltenā kartīte

88

 
 

90+1

Vāāāārti!  4:2

Monika Estere Štube
Nataliia Hryb

Vāāāārti!  5:2

90+2

 

Beidzies otrais puslaiks

UkrainaLatvija
Daryna Bondarchuk (G)11Aleksandra Mosunova (G)
  • 88'
Khrystyna Tataryn
22Anna Marija Valaka
  • 63'
Yuliia Shevchuk
64Elizabete Samušenko
  • 57'
Anastasiya Kumeda
85Laura Sondore
  • 64'
  • 71'
Sofia Ruban
99Anastasija Čemirtāne
  • 3'
  • 36'
Tetiana Polyukhovych (C)
1010Jana Romase
  • 26'
Yana Derkach1411Anastasija Fjodorova
Krystina Kozub1514Monika Estere Štube
  • 32'
  • 90'+1'
  • 83'
Iryna Rybalkina
1717Anna Krūmiņa
  • 26'
  • 77'
Diana Kovtun
2018Sandra Voitāne
  • 80'
Vitaliia Budaieva2120Tatjana Baličeva (C)
  • 35'
Rezervisti
Alla Herasymchuk (G)2312Marta Lielause (G)
Olexandra Levchyshyna43Olga Zadorožņuka
  • 71'
  • 81'
  • 90'+2'
Nataliia Hryb
56Dana Nikola Ņikitina
  • 77'
Olena Manziuk
77Luīze Lorence
  • 26'
Alona Komanda168Valērija Jevstigņejeva
  • 83'
Tetiana Bubniak
1915Iveta Vitālija Grincevičute
Nataliia Cherepania2216Veronika Vasiļjeva
Galvenais treneris
Nataliia Zinchenko (UKR)Viktors Vicehovskis

Women's Under-19 - Qualifying Round - Grp8

KomandaSUNZGVZVVAP
1Spānija3300300+309
2Ukraina320178-16
3Azerbaidžāna310259-43
4Latvija3003227-250

Jaunākās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU