Latvian Football Strategy 2017-2024
  • U-17 Federācijas kausa izcīņa
  • 1. kārta
  • 21.09.2019. 16:00
  • Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions, Rīga
  • Skatītāju skaits: 40
Turcija
:
Ziemeļmaķedonija
4
0
  • Galvenais tiesnesis: Jānis Grants (LVA)
  • 1 tiesneša asistents: Ralfs Dirnēns (LVA)
  • 2 tiesneša asistents: Nikita Ivlevs (LVA)
  • Ceturtais tiesnesis: Sergejs Lupanovs (LVA)
  • Spēles gaita
  • Spēles protokols
Selman Faruk Dibek

Vāāāārti!  1:0

9

 
 

30

Dzeltenā kartīte

Ljavdrim Ibrahimi
Selman Faruk Dibek

Dzeltenā kartīte

45+1

 
 

46

Maiņa

Salih Muslioski
Martin Talakov
 

46

Maiņa

Alban Taipi
Dashmir Elezi
Bartug Elmaz
Yihit Emre Celtik

Maiņa

46

 
Abdullah Sogucak
Abdulsamet Kaya

Maiņa

46

 
Tugbey Akgun
Ismail Zehir

Maiņa

46

 
Ahmet Gulay
Furkan Yasa

Maiņa

46

 
 

56

Maiņa

Samet Redjepi
Borche Gogov
 

59

Maiņa

Emir Saitoski
Rrezart Kokollari
 

59

Savos vārtos!  2:0

Samet Redjepi
Emre Demir

Dzeltenā kartīte

61

 
Alperen Soysal
Emre Demir

Maiņa

62

 
 

70

Maiņa

Elnes Alabashoski
Ljavdrim Ibrahimi
 

72

Dzeltenā kartīte

Gregori Davkov
 

75

Maiņa

Hristijan Georgievski
Albin Limani
 

79

Maiņa

Slavche Zhivkov
Oktaj Rakipi
Kadir Arslan
Selman Faruk Dibek

Maiņa

81

 
Abdullah Sogucak

Vāāāārti!  3:0

90+2

 
Bartug Elmaz

Vāāāārti!  4:0

90+3

 
TurcijaZiemeļmaķedonija
Osman Ertugrul Cetin (G)121Stefan Mitref (C) (G)
Murat Senel213Ljavdrim Ibrahimi
  • 30'
  • 70'
Emin Bayram45Filip Gjorgovski
Ahmetcan Kaplan56Borche Gogov
  • 56'
  • 46'
Yihit Emre Celtik
83Gregori Davkov
  • 72'
  • 46'
Abdulsamet Kaya
916Albin Limani
  • 75'
Omer Faruk Beyaz (C)108Oktaj Rakipi
  • 79'
  • 61'
  • 62'
Emre Demir
1117Rrezart Kokollari
  • 59'
  • 9'
  • 45'+1'
  • 81'
Selman Faruk Dibek
1510Martin Talakov
  • 46'
  • 46'
Furkan Yasa
167Behar Feta
  • 46'
Ismail Zehir
179Dashmir Elezi
  • 46'
Rezervisti
Ahmet Cagri Guney (G)112Luka Stojkovski (G)
  • 46'
Ahmet Gulay
315Samet Redjepi
  • 56'
  • 59'
  • 46'
  • 90'+3'
Bartug Elmaz
62Elnes Alabashoski
  • 70'
  • 46'
Tugbey Akgun
714Andrej Stoschevski
Ravil Tagir144Hristijan Georgievski
  • 75'
  • 81'
Kadir Arslan
1818Salih Muslioski
  • 46'
  • 46'
  • 90'+2'
Abdullah Sogucak
1911Emir Saitoski
  • 59'
  • 62'
Alperen Soysal
2019Alban Taipi
  • 46'
-20Slavche Zhivkov
  • 79'
Galvenais treneris
Mehmet YildirimGoran Stankovski

U-17 Federācijas kausa izcīņa

KomandaSUNZGVZVVAP
1Ukraina321051+47
2Turcija320162+46
3Latvija31113304
4Ziemeļmaķedonija3003210-80

Jaunākās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Bērnudārzu projekts