Latvian Football Strategy 2017-2024
  • Women's Under-17 - First Qualifying Round - Grp1
  • 1. kārta
  • 17.10.2011. 17:00
  • Miejski
Šveice
:
Latvija
15
0
  • Galvenais tiesnesis: Valentova Zuzana (SVK)
  • 1 tiesneša asistents: Obertova Miroslava (SVK)
  • 2 tiesneša asistents: Kwitowska Kinga (POL)
  • Ceturtais tiesnesis: Karpinska Agnieszka (POL)
  • Tiesnešu inspektors: Jonsson Ingrid (SWE)
  • Delegāts: Jonsson Ingrid (SWE)
  • Spēles gaita
  • Spēles protokols
Chantal Sac

Vāāāārti!  1:0

6

 
Aline Stöckli

Vāāāārti!  2:0

13

 
Chantal Sac

Vāāāārti!  3:0

15

 
Sabrina Ribeaud

Vāāāārti!  4:0

18

 
Aline Stöckli

Vāāāārti!  5:0

22

 
Chantal Sac

Vāāāārti!  6:0

33

 
 

35

Dzeltenā kartīte

Jūlija Tjumina
Audrey Wuichet

Vāāāārti!  7:0

39

 

Beidzies pirmais puslaiks

Alessandra Abbühl
Noelle Maritz

Maiņa

41

 
 

41

Maiņa

Jeļizaveta Čižova
Jūlija Tjumina
Audrey Wuichet

Vāāāārti!  8:0

49

 
Sabrina Ribeaud

Vāāāārti!  9:0

51

 
Carmen Pulver

Vāāāārti!  10:0

53

 
Francesca Calo
Carmen Pulver

Maiņa

56

 
Barla Deplazes
Sabrina Ribeaud

Maiņa

56

 
Aline Stöckli

Vāāāārti!  11:0

61

 
 

69

Maiņa

Henriete Spāģe
Ilze Sparāne
Audrey Wuichet

Vāāāārti!  12:0

72

 
 

73

Dzeltenā kartīte

Dana Uvārova
Francesca Calo

Vāāāārti!  13:0

74

 
Francesca Calo

Vāāāārti!  14:0

75

 
Aline Stöckli

Vāāāārti!  15:0

79

 
 

80

Maiņa

Angelīna Jegorova
Dana Uvārova

Beidzies otrais puslaiks

ŠveiceLatvija
Nicole Studer (G)112Marija Ibragimova (G)
Kim Lara Bärfuss310Jūlija Ņikiforova
  • 13'
  • 22'
  • 61'
  • 79'
Aline Stöckli
1617Dana Uvārova (C)
  • 73'
  • 80'
  • 6'
  • 15'
  • 33'
Chantal Sac (C)
1416Alīna Šilova
  • 41'
Noelle Maritz
103Jūlija Tjumina
  • 35'
  • 41'
  • 53'
  • 56'
Carmen Pulver
1114Anna Dubova
Lena Bruderer413Laura Strautiņa
  • 18'
  • 51'
  • 56'
Sabrina Ribeaud
1318Ilze Sparāne
  • 69'
  • 39'
  • 49'
  • 72'
Audrey Wuichet
1811Renāte Fedotova
Alessa Castignetti68Angelina Seņkova
Nina Stapelfeldt157Viktorija Kļiševiča
Rezervisti
Laura Schneider (G)121Anastasija Čumika (G)
Florijana Ismaili92Ligita Tumāne
Cloé Meier89Emīlija Borovska
Meriame Terchoun176Jeļizaveta Čižova
  • 41'
  • 41'
Alessandra Abbühl
215Kristīne Ābola
  • 56'
  • 74'
  • 75'
Francesca Calo
54Angelīna Jegorova
  • 80'
  • 56'
Barla Deplazes
75Henriete Spāģe
  • 69'
Galvenais treneris
Brigitte Steiner (SUI)Karīna Šakurova

Optibet Virslīga

KomandaSUNZGVZVVAP
1Riga FC3220665921+3866
2RFS3217875532+2359
3FK Ventspils32121194743+447
4Valmiera Glass ViA321210103734+346
5FK Spartaks32135144964-1544
6FK Liepāja32116154143-239
7FK Jelgava32911123437-338
8BFC Daugavpils3287172750-2331
9FK Metta3268183560-2526

Jaunākās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Kļūsti par e-Futbola izlases spēlētāju