Latvian Football Strategy 2017-2024
  • Women's Under-17 - First Qualifying Round - Grp1
  • 1. kārta
  • 17.10.2011. 17:00
  • Miejski
Šveice
:
Latvija
15
0
  • Galvenais tiesnesis: Valentova Zuzana (SVK)
  • 1 tiesneša asistents: Obertova Miroslava (SVK)
  • 2 tiesneša asistents: Kwitowska Kinga (POL)
  • Ceturtais tiesnesis: Karpinska Agnieszka (POL)
  • Tiesnešu inspektors: Jonsson Ingrid (SWE)
  • Delegāts: Jonsson Ingrid (SWE)
  • Spēles gaita
  • Spēles protokols
Chantal Sac

Vāāāārti!  1:0

6

 
Aline Stöckli

Vāāāārti!  2:0

13

 
Chantal Sac

Vāāāārti!  3:0

15

 
Sabrina Ribeaud

Vāāāārti!  4:0

18

 
Aline Stöckli

Vāāāārti!  5:0

22

 
Chantal Sac

Vāāāārti!  6:0

33

 
 

35

Dzeltenā kartīte

Jūlija Tjumina
Audrey Wuichet

Vāāāārti!  7:0

39

 

Beidzies pirmais puslaiks

Alessandra Abbühl
Noelle Maritz

Maiņa

41

 
 

41

Maiņa

Jeļizaveta Čornaja
Jūlija Tjumina
Audrey Wuichet

Vāāāārti!  8:0

49

 
Sabrina Ribeaud

Vāāāārti!  9:0

51

 
Carmen Pulver

Vāāāārti!  10:0

53

 
Francesca Calo
Carmen Pulver

Maiņa

56

 
Barla Deplazes
Sabrina Ribeaud

Maiņa

56

 
Aline Stöckli

Vāāāārti!  11:0

61

 
 

69

Maiņa

Henriete Spāģe
Ilze Sparāne
Audrey Wuichet

Vāāāārti!  12:0

72

 
 

73

Dzeltenā kartīte

Dana Uvarova
Francesca Calo

Vāāāārti!  13:0

74

 
Francesca Calo

Vāāāārti!  14:0

75

 
Aline Stöckli

Vāāāārti!  15:0

79

 
 

80

Maiņa

Angelīna Jegorova
Dana Uvarova

Beidzies otrais puslaiks

ŠveiceLatvija
Nicole Studer (G)112Marija Ibragimova (G)
Kim Lara Bärfuss33Jūlija Tjumina
  • 35'
  • 41'
Lena Bruderer47Viktorija Kļiševiča
Alessa Castignetti68Angelina Seņkova
  • 41'
Noelle Maritz
1010Jūlija Ņikiforova
  • 53'
  • 56'
Carmen Pulver
1111Renāte Fedotova
  • 18'
  • 51'
  • 56'
Sabrina Ribeaud
1313Laura Strautiņa
  • 6'
  • 15'
  • 33'
Chantal Sac (C)
1414Anna Dubova
Nina Stapelfeldt1516Alīna Šilova
  • 13'
  • 22'
  • 61'
  • 79'
Aline Stöckli
1617Dana Uvarova (C)
  • 73'
  • 80'
  • 39'
  • 49'
  • 72'
Audrey Wuichet
1818Ilze Sparāne
  • 69'
Rezervisti
Laura Schneider (G)121Anastasija Čumika (G)
  • 41'
Alessandra Abbühl
22Ligita Tumāne
  • 56'
  • 74'
  • 75'
Francesca Calo
54Angelīna Jegorova
  • 80'
  • 56'
Barla Deplazes
75Henriete Spāģe
  • 69'
Cloé Meier86Jeļizaveta Čornaja
  • 41'
Florijana Ismaili99Emīlija Borovska
Meriame Terchoun1715Kristīne Ābola
Galvenais treneris
Brigitte Steiner (SUI)Karīna Šakurova

Women's Under-17 - First Qualifying Round - Grp1

KomandaSUNZGVZVVAP
1Šveice3300342+329
2Polija3201192+176
3Latvija3102121-203
4Gruzija3003130-290

Jaunākās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU