Latvian Football Strategy 2017-2024
  • Women's Under-19 - Qualifying Round - Grp8
  • 1. kārta
  • 15.09.2016. 15:00
  • Baku Olympic Stadium 2
Spānija
:
18
0
  • Galvenais tiesnesis: Georgiou Chryso (CYP)
  • 1 tiesneša asistents: Karagiorgi Niki (CYP)
  • 2 tiesneša asistents: Özcan Gulyana (AZE)
  • Ceturtais tiesnesis: Gurbanova Yuliya (AZE)
  • Tiesnešu inspektors: Ferry John (NIR)
  • Delegāts: Berdea Olesea (MDA)
  • Spēles gaita
  • Spēles protokols
Maite Oroz

Vāāāārti!  1:0

25

 
Lucía García L. García

Vāāāārti!  2:0

33

 
Lucía García L. García

Vāāāārti!  3:0

36

 
Maite Oroz

Vāāāārti!  4:0

38

 
Patricia Guijarro

Vāāāārti!  5:0

45

 

Beidzies pirmais puslaiks

 

48

Maiņa

Luīze Lorence
Monika Estere Štube
Lucía García L. García

Vāāāārti!  6:0

51

 
Aitana Bonmati

Vāāāārti!  7:0

61

 
Natalia Montilla
Laura María Pérez L.M. Pérez

Maiņa

64

 
Patricia Guijarro

Vāāāārti!  8:0

65

 
Sara Rubio
Silvia Mérida

Maiņa

68

 
Lucía García L. García

Vāāāārti!  9:0

70

 
 

70

Maiņa

Dana Nikola Ņikitina
Anastasija Čemirtāne
Carmen Menayo

Vāāāārti!  10:0

71

 
Aitana Bonmati

Vāāāārti!  11:0

75

 
Ane Azcona
Macarena Portales

Maiņa

76

 
 

79

Maiņa

Veronika Vasiļjeva
Laura Sondore
Natalia Montilla

Vāāāārti!  12:0

81

 
Ane Azcona

Vāāāārti!  13:0

82

 
Aitana Bonmati

Vāāāārti!  14:0

84

 
Carmen Menayo

Vāāāārti!  15:0

87

 
 

90+1

Savos vārtos!  16:0

Dana Nikola Ņikitina
Ane Azcona

Vāāāārti!  17:0

90+2

 
Maite Oroz

Vāāāārti!  18:0

90+3

 

Beidzies otrais puslaiks

SpānijaLatvija
María Sampalo (G)11Aleksandra Mosunova (G)
Laura Bravo22Anna Marija Valaka
  • 68'
Silvia Mérida
44Elizabete Samušenko
Andrea Sierra55Laura Sondore
  • 79'
  • 64'
Laura María Pérez L.M. Pérez
79Anastasija Čemirtāne
  • 70'
  • 45'
  • 65'
Patricia Guijarro (C)
810Jana Romase
  • 25'
  • 38'
  • 90'+3'
Maite Oroz
1011Anastasija Fjodorova
  • 71'
  • 87'
Carmen Menayo
1114Monika Estere Štube
  • 48'
  • 61'
  • 75'
  • 84'
Aitana Bonmati
1417Anna Krūmiņa
  • 33'
  • 36'
  • 51'
  • 70'
Lucía García L. García
1718Sandra Voitāne
  • 76'
Macarena Portales
1820Tatjana Baličeva (C)
Rezervisti
María Rodríguez M. Rodríguez (G)1312Marta Lielause (G)
Carolina Hernández33Olga Zadorožņuka
  • 68'
Sara Rubio
66Dana Nikola Ņikitina
  • 70'
  • 90'+1'
Cintia Montagut97Luīze Lorence
  • 48'
  • 76'
  • 82'
  • 90'+2'
Ane Azcona
128Valērija Jevstigņejeva
  • 64'
  • 81'
Natalia Montilla
1515Iveta Vitālija Grincevičute
Yolanda Albalat1616Veronika Vasiļjeva
  • 79'
Galvenais treneris
Pedro López (ESP)Viktors Vicehovskis

Women's Under-19 - Qualifying Round - Grp8

KomandaSUNZGVZVVAP
1Spānija3300300+309
2Ukraina320178-16
3Azerbaidžāna310259-43
4Latvija3003227-250

Jaunākās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU