Latvian Football Strategy 2017-2024
  • Women's Under-19 - First Qualifying Round - Grp1
  • 1. kārta
  • 20.10.2012. 16:30
  • FK Srem
Serbija
:
Latvija
15
0
  • Galvenais tiesnesis: Milkova Dimitrina (BUL)
  • 1 tiesneša asistents: Marinova Ekaterina (BUL)
  • 2 tiesneša asistents: Saribekyan Araksya (ARM)
  • Ceturtais tiesnesis: Grigoryan Knarik (ARM)
  • Tiesnešu inspektors: Stoicescu Liana Melania (ROU)
  • Delegāts: Stoicescu Liana Melania (ROU)
  • Spēles gaita
  • Spēles protokols
Andrijana Trišić

Vāāāārti!  1:0

8

 
Mima Stanković

Vāāāārti!  2:0

18

 
Jovana Damnjanović

Vāāāārti!  3:0

19

 
Mima Stanković

Vāāāārti!  4:0

24

 
Tijana Krstić

Vāāāārti!  5:0

27

 
Jovana Damnjanović

Vāāāārti!  6:0

29

 
Ana Velickovic
Katarina Elenkov

Maiņa

38

 
Jovana Damnjanović

Vāāāārti!  7:0

39

 
Mima Stanković

Vāāāārti!  8:0

41

 
Jovana Damnjanović

Vāāāārti!  9:0

44

 

Beidzies pirmais puslaiks

Aleksandra Lazarević
Andrijana Trišić

Maiņa

46

 
Mima Stanković

Vāāāārti!  10:0

48

 
Ana Velickovic

Vāāāārti!  11:0

51

 
 

54

Maiņa

Laura Ozoliņa
Laura Beļavska-Rauska
Jovana Damnjanović

Vāāāārti!  12:0

55

 
Aleksandra Savanović
Ana Popov

Maiņa

58

 
Marijana Jankov

Dzeltenā kartīte

69

 
 

71

Maiņa

Anastasija Kriveņkaja
Arta Enģele
Jovana Damnjanović

Vāāāārti!  13:0

79

 
 

84

Maiņa

Elīna Pīrāga Berjoza
Jūlija Ņikiforova
Ana Velickovic

Vāāāārti!  14:0

90

 
Aleksandra Lazarević

Vāāāārti!  15:0

90+1

 

Beidzies otrais puslaiks

SerbijaLatvija
Katarina Vojinović (G)121Ludmila Timošenko (G)
Ivana Damnjanović I. Damnjanović23Arta Enģele
  • 71'
  • 27'
Tijana Krstić
34Kristiāna Sevastjanova
Miljana Smiljković45Laura Beļavska-Rauska
  • 54'
  • 69'
Marijana Jankov
58Renāte Dinviete
  • 58'
Ana Popov
610Jūlija Ņikiforova
  • 84'
  • 38'
Katarina Elenkov
711Rebeka Tīle (C)
  • 18'
  • 24'
  • 41'
  • 48'
Mima Stanković
913Elizabete Eldmane
Jovana Milinković1014Jeļizaveta Čornaja
  • 8'
  • 46'
Andrijana Trišić
1417Dana Uvarova
  • 19'
  • 29'
  • 39'
  • 44'
  • 55'
  • 79'
Jovana Damnjanović (C)
1818Ilze Sparāne
Rezervisti
Nevena Stojaković (G)112Anna Dubova (G)
  • 58'
Aleksandra Savanović
82Anastasija Kriveņkaja
  • 71'
Jelena Čubrilo116Viktorija Miglane
  • 46'
  • 90'+1'
Aleksandra Lazarević
137Justīna Zaikovska
  • 38'
  • 51'
  • 90'
Ana Velickovic
159Laura Ozoliņa
  • 54'
Jovana Stojanović1615Elīna Pīrāga Berjoza
  • 84'
Melinda Sopka1716Judina Ksenija
Galvenais treneris
Milan Rastavac (SRB)Tatjana Šaļimova

Women's Under-19 - First Qualifying Round - Grp1

KomandaSUNZGVZVVAP
1Īrija3300172+159
2Serbija3201273+246
3Kipra3102113-123
4Latvija3003027-270

Jaunākās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU