Latvian Football Strategy 2017-2024
  • Jaunatnes čempionāts Elites grupa U-18 2021
  • 2. kārta
  • 14.07.2021. 18:00
  • SB Ķeizarmežs, Ziemeļu rajons, Rīga
  • Galvenais tiesnesis: Viola Raudziņa
  • 1 tiesneša asistents: Līga Didriķe
  • 2 tiesneša asistents: Līga Ķempe
  • Spēles gaita
  • Spēles protokols
Artūrs Ostapenko

Vāāāārti!  1:0

12

 
Arturs Krancmanis

Vāāāārti!  2:0

13

 
Artūrs Ostapenko

Vāāāārti!  3:0

22

 
Gļebs Patika

Vāāāārti!  4:0

29

 
Kristaps Kārlis Krieviņš

Vāāāārti!  5:0

33

 
 

46

Maiņa

Artjoms Balaboskins
Niks Austrums
Artūrs Ostapenko

Vāāāārti!  6:0

52

 
 

53

Maiņa

Deniss Saprikovs
Gļebs Ostapko
Marks Rusiņš
Raivo Stūriņš

Maiņa

55

 
 

57

Dzeltenā kartīte

Jegors Kusrajevs
Artūrs Ostapenko

Vāāāārti!  7:0

60

 
Artjoms Vissarionovs
Armans Muradjans

Maiņa

61

 
Ivans Patrikejevs
Aleksejs Belovs

Maiņa

65

 
Artūrs Ostapenko

Vāāāārti!  8:0

65

 

Maiņa

67

 
Daniils Putrāns
Kristaps Kārlis Krieviņš

Maiņa

68

 
Ivans Patrikejevs

Vāāāārti!  9:0

80

 
 

81

Maiņa

Aleksandrs Dubovičs
Nikita Lešenkovs
Roberts Gorodņickis
Deniss Silajevs-Kožurovs

Maiņa

84

 
Ivans Patrikejevs

Vāāāārti!  10:0

87

 
 

90

Dzeltenā kartīte

Artjoms Miļantejs
Riga FC AcademyFC Noah Jurmala
  • 55'
Raivo Stūriņš (G)
11Daniils Jofiks (C) (G)
Deņiss Rogovs (C)418Aleksejs Gušča
  • 13'
Arturs Krancmanis
710Nikita Gžibovskis
  • 33'
  • 68'
Kristaps Kārlis Krieviņš
613Jegors Kusrajevs
  • 57'
  • 61'
Armans Muradjans
105Nikita Lešenkovs
  • 81'
  • 84'
Deniss Silajevs-Kožurovs
28Artjoms Miļantejs
  • 90'
  • 29'
Gļebs Patika
1115Maksims Molčanovs
  • 67'
Dans Sirbu
820Gļebs Ostapko
  • 53'
  • 65'
Aleksejs Belovs
519Georgii Kogan
  • 12'
  • 22'
  • 52'
  • 60'
  • 65'
Artūrs Ostapenko
93Aleksandrs Belovs
Roberts Raivis Aršauskis311Niks Austrums
  • 46'
Rezervisti
  • 55'
Marks Rusiņš (G)
127Dzintars Mārtiņš Kaupe
  • 84'
Roberts Gorodņickis
1817Deniss Saprikovs
  • 53'
  • 61'
Artjoms Vissarionovs
2014Aleksandrs Dubovičs
  • 81'
  • 68'
Daniils Putrāns
139Artjoms Balaboskins
  • 46'
Aleksandrs Horoņeko1516Romāns Spirins
  • 65'
  • 80'
  • 87'
Ivans Patrikejevs
19-
  • 67'
Ēriks Boroduška
17-
Galvenais treneris
Aleksejs ŠarandoJurijs Pavlovskis

Jaunatnes čempionāts Elites grupa U-18 2021

KomandaSUNZGVZVVAP
1FS Jelgava9900317+2427
2RFS116233313+2020
3BFC Daugavpils8611246+1819
4Liepājas FS8512136+716
5Riga FC Academy85123412+2216
6FS Metta94323110+2115
7FA Ventspils104242014+614
8JFC Riga93151329-1610
9JDFS Alberts102261223-118
10FK Tukums 2000/TSS82061219-76
11Rēzekne9027343-402
12FC Noah Jurmala9018347-441

Jaunākās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU