Latvian Football Strategy 2017-2024
  • Women's Under-17 - First Qualifying Round - Grp10
  • 1. kārta
  • 28.08.2012. 20:00
  • NSB "Arkādija", Riga
Norvēģija
:
Latvija
8
0
  • Galvenais tiesnesis: Stepanyan Nelli (ARM)
  • 1 tiesneša asistents: Grigoryan Liana (ARM)
  • 2 tiesneša asistents: Bakker Juliëtte Nicolet Marianne (NED)
  • Ceturtais tiesnesis: Peeters Vivian (NED)
  • Tiesnešu inspektors: Ulianovskaia Nadezhda (RUS)
  • Delegāts: Klimkova Jitka (CZE)
  • Spēles gaita
  • Spēles protokols
Cesilie Andreassen

Vāāāārti!  1:0

2

 
Karina Sævik

Vāāāārti!  2:0

11

 
Marie Markussen

Vāāāārti!  3:0

17

 
Synne Jensen

Vāāāārti!  4:0

38

 
Synne Jensen

Vāāāārti!  5:0

40

 

Beidzies pirmais puslaiks

Johanne Fridlund
Cesilie Andreassen

Maiņa

41

 
Synne Jensen

Vāāāārti!  6:0

50

 
Tuva Hansen

Vāāāārti!  7:0

57

 
 

58

Dzeltenā kartīte

Laura Strautiņa
Marie Markussen

Soda sitiens!  8:0

59

 
 

60

Maiņa

Renāte Fedotova
Jūlija Tjumina
Camilla Ose
Synne Jensen

Maiņa

62

 
Kristine Leine
Caroline Hovland

Maiņa

63

 
 

66

Maiņa

Anastasija Ļimonova
Oļesja Baumane
 

69

Maiņa

Alīna Šilova
Anastasija Romanova

Beidzies otrais puslaiks

Camilla Ose

Dzeltenā kartīte

81

 
NorvēģijaLatvija
Cecilie Fiskerstrand (G)11Anastasija Čumika (G)
Marit Clausen (C)32Ligita Tumāne
Tonje Danielsen43Jūlija Tjumina
  • 60'
  • 63'
Caroline Hovland
54Angelīna Jegorova
  • 57'
Tuva Hansen
65Henriete Spāģe
Cecilie Dekkerhus76Sindija Strankale
  • 17'
  • 59'
Marie Markussen
107Džuljeta Tamsone (C)
  • 38'
  • 40'
  • 50'
  • 62'
Synne Jensen
118Oļesja Baumane
  • 66'
Karina Jonassen149Anastasija Romanova
  • 69'
  • 2'
  • 41'
Cesilie Andreassen
1510Heila Ždanova
  • 11'
Karina Sævik
1713Laura Strautiņa
  • 58'
Rezervisti
Aurora Mikalsen (G)1212Marija Ibragimova (G)
Ida Rogndokken211Renāte Fedotova
  • 60'
Eira Mørch-Thoresen814Elīna Sokolova
  • 41'
Johanne Fridlund
915Jana Zakablučnaja
  • 63'
Kristine Leine
1316Alīna Šilova
  • 69'
Amalie Snøløs1617Kristīne Ābola
  • 62'
  • 81'
Camilla Ose
1818Anastasija Ļimonova
  • 66'
Galvenais treneris
Håkon Grøttland (NOR)Karīna Šakurova

Women's Under-17 - First Qualifying Round - Grp10

KomandaSUNZGVZVVAP
1Norvēģija3300181+179
2Turcija320145-16
3Velsa310247-33
4Latvija3003013-130

Jaunākās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Kļūsti par eFutbola spēlētāju!