Latvian Football Strategy 2017-2024
  • Women's Under-19 - Qualifying Round - Grp5
  • 1. kārta
  • 15.09.2014. 18:00
  • Sports Center of FA of Serbia
Nīderlande
:
Latvija
10
0
  • Galvenais tiesnesis: Trandafir Cristina Mariana (ROU)
  • 1 tiesneša asistents: Militaru Mihaela (ROU)
  • 2 tiesneša asistents: Neskovic Ivana (SRB)
  • Ceturtais tiesnesis: Pavlovic Tamara (SRB)
  • Tiesnešu inspektors: Villa Maria Luisa (ESP)
  • Delegāts: Villa Maria Luisa (ESP)
  • Spēles gaita
  • Spēles protokols
Soraya Verhoeve

Dzeltenā kartīte

18

 
Inessa Kaagman

Vāāāārti!  1:0

22

 
Jill Roord

Soda sitiens!  2:0

26

 
 

26

Sarkanā kartīte

Ligita Tumāne
Vita Van Der Linden

Vāāāārti!  3:0

37

 

Beidzies pirmais puslaiks

Danique Kerkdijk
Lucie Akkerman

Maiņa

46

 
Sisca Folkertsma
Corine Peels

Maiņa

46

 
Sisca Folkertsma

Vāāāārti!  4:0

50

 
 

58

Maiņa

Alīna Šilova
Sindija Strankale
Sharon Bruinenberg

Vāāāārti!  5:0

59

 
Michelle Hendriks
Vita Van Der Linden

Maiņa

62

 
Jill Roord

Vāāāārti!  6:0

71

 
Sisca Folkertsma

Vāāāārti!  7:0

73

 
 

74

Maiņa

Alise Rukse
Jūlija Tjumina
Jill Roord

Vāāāārti!  8:0

82

 
Michelle Hendriks

Vāāāārti!  9:0

86

 
 

86

Maiņa

Alīna Petrova
Alise Rukse
Jill Roord

Vāāāārti!  10:0

90+2

 

Beidzies otrais puslaiks

NīderlandeLatvija
Paulina Quaye (G)112Marija Ibragimova (G)
  • 46'
Corine Peels
25Angelīna Jegorova
  • 46'
Lucie Akkerman
36Laura Strautiņa
Lysanne Van Der Wal57Jana Zakablučnaja
  • 22'
Inessa Kaagman (C)
88Nadežda Cipļakova
Simone Kets910Jūlija Tjumina
  • 74'
  • 26'
  • 71'
  • 82'
  • 90'+2'
Jill Roord
1011Džuljeta Tamsone (C)
  • 59'
Sharon Bruinenberg
1113Anastasija Romanova
  • 37'
  • 62'
Vita Van Der Linden
1515Sindija Strankale
  • 58'
Maureen Sanders1716Ligita Tumāne
  • 26'
  • 18'
Soraya Verhoeve
1818Renāte Fedotova
Rezervisti
Kim Van Der Werff (G)161Anastasija Čumika (G)
  • 46'
Danique Kerkdijk
42Olga Timofejeva
Laura Strik63Viktorija Miglane
Lineth Beerensteyn74Alīna Petrova
  • 86'
  • 46'
  • 50'
  • 73'
Sisca Folkertsma
129Alina Aleinikova
Yentl Abbing1314Alīna Šilova
  • 58'
  • 62'
  • 86'
Michelle Hendriks
1417Alise Rukse
  • 74'
  • 86'
Galvenais treneris
Andre Koolhof (NED)Oļegs Blagonadeždins

Women's Under-19 - Qualifying Round - Grp5

KomandaSUNZGVZVVAP
1Nīderlande3300211+209
2Serbija3201115+66
3Fēru salas3102514-93
4Latvija3003118-170

Jaunākās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Kļūsti par eFutbola spēlētāju!