• 15 sep 2014 18:00
  • Sports Center of FA of Serbia
  • Women's Under-19 - Qualifying Round - Grp51. kārta
Nīderlande
10
Latvija
0
10
0
  • Galvenais tiesnesis: Trandafir Cristina Mariana (ROU)
  • 1 tiesneša asistents: Militaru Mihaela (ROU)
  • 2 tiesneša asistents: Neskovic Ivana (SRB)
  • Ceturtais tiesnesis: Pavlovic Tamara (SRB)
  • Tiesnešu inspektors: Villa Maria Luisa (ESP)
  • Delegāts: Villa Maria Luisa (ESP)
  • Spēles gaita
  • Spēles protokols

18’

Dzeltenā kartīte

Soraya Verhoeve

22’

Vāāāārti!  1:0

Vārtus guva Inessa Kaagman

26’

Soda sitiens!  2:0

Jill Roord

26’

Sarkanā kartīte

Ligita Tumāne

37’

Vāāāārti!  3:0

Vārtus guva Vita Van Der Linden

Beidzies pirmais puslaiks

46’

Spēlētāja maiņa

Lucie Akkerman
Danique Kerkdijk

46’

Spēlētāja maiņa

Corine Peels
Sisca Folkertsma

50’

Vāāāārti!  4:0

Vārtus guva Sisca Folkertsma

58’

Spēlētāja maiņa

Sindija Strankale
Alīna Šilova

59’

Vāāāārti!  5:0

Vārtus guva Sharon Bruinenberg

62’

Spēlētāja maiņa

Vita Van Der Linden
Michelle Hendriks

71’

Vāāāārti!  6:0

Vārtus guva Jill Roord

73’

Vāāāārti!  7:0

Vārtus guva Sisca Folkertsma

74’

Spēlētāja maiņa

Jūlija Tjumina
Alise Rukse

82’

Vāāāārti!  8:0

Vārtus guva Jill Roord

86’

Vāāāārti!  9:0

Vārtus guva Michelle Hendriks

86’

Spēlētāja maiņa

Alise Rukse
Alīna Petrova

90+2’

Vāāāārti!  10:0

Vārtus guva Jill Roord

Beidzies otrais puslaiks

Nīderlande
Latvija
NīderlandeLatvija
1Paulina Quaye (G)12Marija Ibragimova (G)
2Corine Peels
  • 46'
5Angelīna Jegorova
3Lucie Akkerman
  • 46'
6Laura Strautiņa
5Lysanne Van Der Wal7Jana Zakablučnaja
8Inessa Kaagman (C)
  • 22'
8Nadežda Cipļakova
9Simone Kets10Jūlija Tjumina
  • 74'
10Jill Roord
  • 26'
  • 71'
  • 82'
  • 90'+2'
11Džuljeta Tamsone (C)
11Sharon Bruinenberg
  • 59'
13Anastasija Romanova
15Vita Van Der Linden
  • 37'
  • 62'
15Sindija Strankale
  • 58'
17Maureen Sanders16Ligita Tumāne
  • 26'
18Soraya Verhoeve
  • 18'
18Renāte Fedotova
RezervistiRezervisti
16Kim Van Der Werff (G)1Anastasija Čumika (G)
4Danique Kerkdijk
  • 46'
2Olga Timofejeva
6Laura Strik3Viktorija Miglane
7Lineth Beerensteyn4Alīna Petrova
  • 86'
12Sisca Folkertsma
  • 46'
  • 50'
  • 73'
9Alina Aleiņikova
13Yentl Abbing14Alīna Šilova
  • 58'
14Michelle Hendriks
  • 62'
  • 86'
17Alise Rukse
  • 74'
  • 86'
Galvenais trenerisGalvenais treneris
Andre Koolhof (NED)Oļegs Blagonadeždins

Jaunākās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Trīs zvaigžņu balva