Latvian Football Strategy 2017-2024
  • UEFA Nāciju līga 2020/2021 - D līga - 1. grupa
  • 1. kārta
  • 14.11.2020. 16:00
  • Ta'Qali National, Valleta
Malta
:
Andora
3
1
  • Galvenais tiesnesis: Peter Kralovic (SVK)
  • 1 tiesneša asistents: Peter Kovac (SVK)
  • 2 tiesneša asistents: Erik Weiss (SVK)
  • Ceturtais tiesnesis: Michal Očenáš (SVK)
  • Tiesnešu inspektors: Domagoj Vuckov (CRO)
  • Delegāts: Oleg Harlamov (EST)
  • Spēles gaita
  • Spēles protokols
 

3

Vāāāārti!  0:1

Marc Rebes Ruiz
 

17

Dzeltenā kartīte

Marcio Vieira de Vasconcelos

Beidzies pirmais puslaiks

 

50

Dzeltenā kartīte

Albert Alavedra Jimenez
Luke Montebello

Dzeltenā kartīte

52

 
 

55

Savos vārtos!  1:1

Emili Josep Garcia Miramontes
Jurgen Degabriele

Vāāāārti!  2:1

58

 
 

69

Maiņa

Luigi San Nicolas Schellens
Alexandre Martinez Palau
 

69

Maiņa

Aaron Sanchez Alburquerque
Ricard Fernandez Betriu
Alexander Satariano
Luke Montebello

Maiņa

75

 
 

77

Maiņa

Luis Emilio Blanco Coto
Marc Rebes Ruiz
 

77

Maiņa

Victor Bernat Cuadros
Cristian Martinez Alejo
Stephen Pisani
Matthew Guillaumier

Maiņa

84

 
Jake Grech
Jurgen Degabriele

Maiņa

89

 
Shaun Dimech
Luke Gambin

Maiņa

89

 
Shaun Dimech

Vāāāārti!  3:1

90+3

 

Beidzies otrais puslaiks

MaltaAndora
Henry Bonello (G)11Josep Antoni Gomes Moreira (G)
Andrei Agius (C)55Emili Josep Garcia Miramontes
  • 55'
  • 52'
  • 75'
Luke Montebello
92Cristian Martinez Alejo
  • 77'
Ryan Camenzuli38Marcio Vieira de Vasconcelos (C)
  • 17'
  • 58'
  • 89'
Jurgen Degabriele
184Marc Rebes Ruiz
  • 3'
  • 77'
Karl Micallef415Moises San Nicolas Schellens
Joseph Mbong77Alexandre Martinez Palau
  • 69'
  • 84'
Matthew Guillaumier
617Joan Cervós Moro
Kurt Shaw1314Jordi Alaez Peña
  • 89'
Luke Gambin
203Albert Alavedra Jimenez
  • 50'
Teddy Teuma1716Ricard Fernandez Betriu
  • 69'
Rezervisti
Matthew Calleja Cremona (G)1212Victor Silverio Pinto (G)
Jake Galea (G)1621Marc Garcia Renom
Rowen Muscat1111Sergi Moreno Marin
Triston Caruana2310Ludovic Clemente Garcés
Jean Paul Farrugia1420Adrian Rodrigues Gonçalves
  • 84'
Stephen Pisani
1023Jordi Rubio Gómez
Bjorn Kristensen1918Luis Emilio Blanco Coto
  • 77'
Juan Carlos Corbalan1513Luigi San Nicolas Schellens
  • 69'
Neil Tabone222Victor Bernat Cuadros
  • 77'
  • 89'
Jake Grech
819Sebastian Gomez Perez
  • 75'
Alexander Satariano
229Aaron Sanchez Alburquerque
  • 69'
  • 89'
  • 90'+3'
Shaun Dimech
21-
Galvenais treneris
(-) (-)

UEFA Nāciju līga 2020/2021 - D līga - 1. grupa

KomandaSUNZGVZVVAP
1Fēru salas633095+412
2Malta623186+29
3Latvija614184+47
4Andora6024111-102

Jaunākās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Nokļūt futbolā!