Latvian Football Strategy 2017-2024
  • Women's Under-17 - Qualifying Round - Grp5
  • 1. kārta
  • 01.08.2013. 19:00
  • CPSM
:
Ungārija
0
8
  • Galvenais tiesnesis: Trandafir Cristina Mariana (ROU)
  • 1 tiesneša asistents: Militaru Mihaela (ROU)
  • 2 tiesneša asistents: Posmac (Buclis) Maria (MDA)
  • Ceturtais tiesnesis: Patras Svetlana (MDA)
  • Tiesnešu inspektors: Migalova Miroslava (SVK)
  • Delegāts: Migalova Miroslava (SVK)
  • Spēles gaita
  • Spēles protokols
 

15

Vāāāārti!  0:1

Zsanett Kaján
 

22

Vāāāārti!  0:2

Brigitta Gruber

Beidzies pirmais puslaiks

 

41

Maiņa

Csilla Krascsenics C. Krascsenics
Viktória Vancsik
 

41

Maiņa

Petra Krascsenics
Brigitta Gruber
 

46

Vāāāārti!  0:3

Petra Krascsenics
 

48

Vāāāārti!  0:4

Diána Csányi
 

53

Maiņa

Krisztina Mészár
Emese Prekovics
 

55

Vāāāārti!  0:5

Emese Szakonyi
Aļona Prišvina
Alise Rukse

Maiņa

57

 
 

60

Soda sitiens!  0:6

Zsanett Kaján
 

66

Vāāāārti!  0:7

Viktória Szabó V. Szabó
Jana Zakablučnaja

Dzeltenā kartīte

69

 
 

76

Vāāāārti!  0:8

Petra Krascsenics
Iluta Upeniece
Sindija Strankale

Maiņa

80

 

Beidzies otrais puslaiks

Laima Spūle
Tatjana Baličeva

Maiņa

82

 
LatvijaUngārija
Viviana Kauliņa (G)11Emese Prekovics (G)
  • 53'
Anastasija Tarasova32Boglárka Nyúzó
Dana Embrekte43Viktória Vancsik
  • 41'
Inese Ameļina54Gabriella Rozmis
  • 80'
Sindija Strankale
65Zsanett Kaján
  • 15'
  • 60'
Džuljeta Tamsone (C)710Viktória Szabó V. Szabó (C)
  • 66'
Jekaterina Antipina814Renáta Andriska
Anastasija Romanova915Boglárka Horti
  • 82'
Tatjana Baličeva
1016Brigitta Gruber
  • 22'
  • 41'
  • 57'
Alise Rukse
1417Diána Csányi
  • 48'
  • 69'
Jana Zakablučnaja
1518Emese Szakonyi
  • 55'
Rezervisti
Līga Mazdrēviča (G)1212Krisztina Mészár (G)
  • 53'
Dana Gulbe26Fatima Nagypál
  • 80'
Iluta Upeniece
117Csilla Krascsenics C. Krascsenics
  • 41'
  • 82'
Laima Spūle
138Adrienn Bokor
Alīna Šļahitņuka169Petra Krascsenics
  • 41'
  • 46'
  • 76'
  • 57'
Aļona Prišvina
1711Kata Ferencz
Līga Skutāne1813Petra Kocsán
Galvenais treneris
Didzis MatīssAndrea Lévay (HUN)

Optibet Virslīga 2020

KomandaSUNZGVZVVAP
1RFS6600185+1318
2Riga FC6501133+1015
3FK Ventspils6312106+410
4FK Jelgava630346-29
5FK Spartaks6222912-38
6Valmiera FC6222710-38
7BFC Daugavpils62041311+26
8FK Liepāja6204810-26
9FK Metta6204712-56
10FK Tukums 2000/TSS6015317-141

Jaunākās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU