Latvian Football Strategy 2017-2024
  • Women's Under-17 - First Qualifying Round - Grp9
  • 1. kārta
  • 16.10.2010. 16:00
  • Salaspils stadions, Salaspils Municipality
Latvija
:
Polija
0
11
  • Galvenais tiesnesis: Kahrij (Muradova) Venera (AZE)
  • 1 tiesneša asistents: Mustafayeva Ulviyya (AZE)
  • 2 tiesneša asistents: Buh Helena (SVN)
  • Ceturtais tiesnesis: Subotic Tanja (SVN)
  • Tiesnešu inspektors: Bungurov Angel (MKD)
  • Delegāts: Shkil Svitlana (UKR)
  • Spēles gaita
  • Spēles protokols
 

8

Vāāāārti!  0:1

Magdalena Szaj
Elizabete Eldmane

Dzeltenā kartīte

18

 
 

21

Vāāāārti!  0:2

Patrycja Balcerzak
 

26

Vāāāārti!  0:3

Magdalena Szaj
 

33

Vāāāārti!  0:4

Agata Sobkowicz
Kristīne Ozola
Arta Enģele

Maiņa

39

 
 

39

Vāāāārti!  0:5

Agata Sobkowicz

Beidzies pirmais puslaiks

 

41

Maiņa

Marta Stodulska
Marta Cichosz
 

41

Maiņa

Aleksandra Ogonowska
Kinga Bużan
 

42

Vāāāārti!  0:6

Marta Stodulska
Laura Beļavska-Rauska

Dzeltenā kartīte

51

 
 

52

Soda sitiens!  0:7

Patrycja Balcerzak
 

61

Vāāāārti!  0:8

Marta Stodulska
 

62

Vāāāārti!  0:9

Agata Guściora
 

65

Vāāāārti!  0:10

Marta Stodulska
Viktorija Vasina Vasina
Anna Katrīna Markule

Maiņa

67

 
 

71

Maiņa

Natalia Silkowska
Patrycja Kowalska
 

74

Vāāāārti!  0:11

Patrycja Balcerzak

Beidzies otrais puslaiks

LatvijaPolija
Ludmila Timošenko (G)11Joanna Bugajska (G)
Rebeka Tīle (C)112Kinga Bużan
  • 41'
Viktorija Kļiševiča715Natalia Nosalik
Inga Zvonkova818Magdalena Szaj
  • 8'
  • 26'
  • 39'
Arta Enģele
1413Magdalena Knysak
  • 51'
Laura Beļavska-Rauska
28Agata Sobkowicz
  • 33'
  • 39'
  • 18'
Elizabete Eldmane
1317Agata Guściora (C)
  • 62'
Ilze Sparāne153Joanna Boruc
Angelina Seņkova35Patrycja Balcerzak
  • 21'
  • 52'
  • 74'
  • 67'
Anna Katrīna Markule
920Marta Cichosz
  • 41'
Dana Uvārova1710Patrycja Kowalska
  • 71'
Rezervisti
Anna Dubova (G)1212Agnieszka Gizler (G)
  • 67'
Viktorija Vasina Vasina
166Monika Kaźmierczak
Anastasija Jegorova1811Marta Stodulska
  • 41'
  • 42'
  • 61'
  • 65'
  • 39'
Kristīne Ozola
59Sabina Ratajczak
Viktorija Ķezika616Aleksandra Ogonowska
  • 41'
Jūlija Ņikiforova107Agnieszka Szybińska
Anastasija Anohina419Natalia Silkowska
  • 71'
Galvenais treneris
Karīna ŠakurovaMateusz Smuda (POL)

Optibet Virslīga

KomandaSUNZGVZVVAP
1Riga FC3220665921+3866
2RFS3217875532+2359
3FK Ventspils32121194743+447
4Valmiera Glass ViA321210103734+346
5FK Spartaks32135144964-1544
6FK Liepāja32116154143-239
7FK Jelgava32911123437-338
8BFC Daugavpils3287172750-2331
9FK Metta3268183560-2526

Jaunākās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Kļūsti par e-Futbola izlases spēlētāju