Latvian Football Strategy 2017-2024
  • Women's Under-17 - First Qualifying Round - Grp9
  • 1. kārta
  • 16.10.2010. 16:00
  • Salaspils stadions, Salaspils Municipality
:
Polija
0
11
  • Galvenais tiesnesis: Kahrij (Muradova) Venera (AZE)
  • 1 tiesneša asistents: Mustafayeva Ulviyya (AZE)
  • 2 tiesneša asistents: Buh Helena (SVN)
  • Ceturtais tiesnesis: Subotic Tanja (SVN)
  • Tiesnešu inspektors: Bungurov Angel (MKD)
  • Delegāts: Shkil Svitlana (UKR)
  • Spēles gaita
  • Spēles protokols
 

8

Vāāāārti!  0:1

Magdalena Szaj
Elizabete Eldmane

Dzeltenā kartīte

18

 
 

21

Vāāāārti!  0:2

Patrycja Balcerzak
 

26

Vāāāārti!  0:3

Magdalena Szaj
 

33

Vāāāārti!  0:4

Agata Sobkowicz
Kristīne Ozola
Arta Enģele

Maiņa

39

 
 

39

Vāāāārti!  0:5

Agata Sobkowicz

Beidzies pirmais puslaiks

 

41

Maiņa

Marta Stodulska
Marta Cichosz
 

41

Maiņa

Aleksandra Ogonowska
Kinga Bużan
 

42

Vāāāārti!  0:6

Marta Stodulska
Laura Beļavska-Rauska

Dzeltenā kartīte

51

 
 

52

Soda sitiens!  0:7

Patrycja Balcerzak
 

61

Vāāāārti!  0:8

Marta Stodulska
 

62

Vāāāārti!  0:9

Agata Guściora
 

65

Vāāāārti!  0:10

Marta Stodulska
Viktorija Vasina Vasina
Anna Katrīna Markule

Maiņa

67

 
 

71

Maiņa

Natalia Silkowska
Patrycja Kowalska
 

74

Vāāāārti!  0:11

Patrycja Balcerzak

Beidzies otrais puslaiks

LatvijaPolija
Ludmila Timošenko (G)11Joanna Bugajska (G)
  • 51'
Laura Beļavska-Rauska
22Kinga Bużan
  • 41'
Angelina Seņkova33Joanna Boruc
Viktorija Kļiševiča75Patrycja Balcerzak
  • 21'
  • 52'
  • 74'
Inga Zvonkova88Agata Sobkowicz
  • 33'
  • 39'
  • 67'
Anna Katrīna Markule
910Patrycja Kowalska
  • 71'
Rebeka Tīle (C)1113Magdalena Knysak
  • 18'
Elizabete Eldmane
1315Natalia Nosalik
  • 39'
Arta Enģele
1417Agata Guściora (C)
  • 62'
Ilze Sparāne1518Magdalena Szaj
  • 8'
  • 26'
Dana Uvarova1720Marta Cichosz
  • 41'
Rezervisti
Anna Dubova (G)1212Agnieszka Gizler (G)
Anastasija Anohina46Monika Kaźmierczak
  • 39'
Kristīne Ozola
57Agnieszka Szybińska
Viktorija Ķezika69Sabina Ratajczak
Jūlija Ņikiforova1011Marta Stodulska
  • 41'
  • 42'
  • 61'
  • 65'
  • 67'
Viktorija Vasina Vasina
1616Aleksandra Ogonowska
  • 41'
Anastasija Jegorova1819Natalia Silkowska
  • 71'
Galvenais treneris
Karīna ŠakurovaMateusz Smuda (POL)

Optibet Virslīga 2020

KomandaSUNZGVZVVAP
1RFS7700195+1421
2Riga FC7601184+1418
3Valmiera FC7322911-211
4FK Ventspils7313119+210
5BFC Daugavpils73041612+49
6FK Jelgava730458-39
7FK Spartaks6222912-38
8FK Liepāja6204810-26
9FK Metta7205713-66
10FK Tukums 2000/TSS7016422-181

Jaunākās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU