Latvian Football Strategy 2017-2024
  • 2004 UEFA Under-19 - First Qualifying Round - Group 2
  • 1. kārta
  • 10.10.2003. 14:00
  • Szamotuski osrodek sportu i re
  • Skatītāju skaits: 1300
:
Norvēģija
2
3
  • Galvenais tiesnesis: Dean Michael Leslie (ENG)
  • 1 tiesneša asistents: Pike Kevin (ENG)
  • 2 tiesneša asistents: Jaremko Andrzej (POL)
  • Ceturtais tiesnesis: Marczyk Zbigniew (POL)
  • Delegāts: Mikkelsen Peter (DEN)
  • Spēles gaita
  • Spēles protokols
Sergejs Golubevs

Dzeltenā kartīte

12

 
Aleksandrs Abramenko

Dzeltenā kartīte

13

 
 

13

Soda sitiens!  0:1

Daniel Fredheim Holm
 

13

Maiņa

Mohammed Abdellaoue
Magnus Myklebust
Aleksandrs Abramenko

Sarkanā kartīte

16

 
Kristaps Blanks

Vāāāārti!  1:1

17

 
 

31

Maiņa

Arve Walde
Børre Steenslid

Beidzies pirmais puslaiks

Aleksandrs Šumilovs
Pāvels Surņins

Maiņa

56

 
 

63

Vāāāārti!  1:2

Mohammed Abdellaoue
Aleksandrs Bogdanovs

Dzeltenā kartīte

66

 
Vitālijs Morgačovs
Aleksandrs Bogdanovs

Maiņa

70

 
Jevgeņijs Maksimenko

Dzeltenā kartīte

71

 
Vitālijs Smirnovs
Sergejs Golubevs

Maiņa

78

 
Aleksandrs Šumilovs

Vāāāārti!  2:2

83

 
 

85

Vāāāārti!  2:3

Mohammed Abdellaoue
Jurijs Žigajevs

Dzeltenā kartīte

87

 
 

90

Maiņa

Espen Naess Lund
Daniel Fredheim Holm

Beidzies otrais puslaiks

LatvijaNorvēģija
Aleksandrs Vlasovs (G)121Iven Austbø (G)
Edijs Ivaško22Christian Tanum
  • 12'
  • 78'
Sergejs Golubevs (C)
33Jonas Johansen J. Johansen (C)
Andrejs Fedotovs44Lamin Bojang
Jevgēņijs Zarudnijs55Bjørnar Holmvik
  • 71'
Jevgeņijs Maksimenko
76Kenneth Andreassen
  • 66'
  • 70'
Aleksandrs Bogdanovs
88Henning Hauger
  • 87'
Jurijs Žigajevs
910Daniel Fredheim Holm
  • 13'
  • 90'
  • 13'
  • 16'
Aleksandrs Abramenko
1011Magnus Myklebust
  • 13'
  • 17'
Kristaps Blanks
1113Børre Steenslid
  • 31'
  • 56'
Pāvels Surņins
1315André Danielsen
Rezervisti
Pāvels Šteinbors (G)112Vidar Nogva (G)
  • 70'
Vitālijs Morgačovs
147Kristian Skogsrud
  • 56'
  • 83'
Aleksandrs Šumilovs
159Arve Walde
  • 31'
  • 78'
Vitālijs Smirnovs
1614Etil Liknes
Sergejs Sovtuss1716Mohammed Abdellaoue
  • 13'
  • 63'
  • 85'
Dmitrijs Medeckis1817Kristoffer Tollas
Aleksejs Losevs618Espen Naess Lund
  • 90'
Galvenais treneris
Vladimirs BeļajevsEspen Steffensen (NOR)

Optibet Virslīga 2020

KomandaSUNZGVZVVAP
1RFS6600185+1318
2Riga FC6501133+1015
3FK Ventspils6312106+410
4FK Jelgava630346-29
5FK Spartaks6222912-38
6Valmiera FC6222710-38
7BFC Daugavpils62041311+26
8FK Liepāja6204810-26
9FK Metta6204712-56
10FK Tukums 2000/TSS6015317-141

Jaunākās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU