• 03 dec 2023 14:00
  • Sports Center of FA of Serbia - pitch 4, Stara Pazova
  • 2024. gada WU-17 EČ kvalifikācijas B līgas pirmā kārtaPusfināli
Latvija
5
Andora
0
5
0
  • Galvenais tiesnesis: Audrey Gerbel (FRA)
  • 1 tiesneša asistents: Bérangère Jourdain (FRA)
  • 2 tiesneša asistents: Andrea Marinkovic (SRB)
  • Ceturtais tiesnesis: Milica Joksić (SRB)
  • Delegāts: Regina Konink-Belksma (NED)
  • Spēles gaita
  • Spēles protokols

12’

Vāāāārti!  1:0

Vārtus guva Annija Gabriela Andersone

38’

Dzeltenā kartīte

Judit Ruiz Marti

Beidzies pirmais puslaiks

44’

Vāāāārti!  2:0

Vārtus guva Samanta Nikola Zālīte

46’

Spēlētāja maiņa

Samanta Nikola Zālīte
Uma Upīte

46’

Spēlētāja maiņa

Samanta Laškova
Alise Keita Baltrušaite

55’

Vāāāārti!  3:0

Vārtus guva Ance Meijere

67’

Vāāāārti!  4:0

Vārtus guva Paula Dzene

67’

Spēlētāja maiņa

Judit Ruiz Marti
Laura Martinez Claverol

67’

Spēlētāja maiņa

Marta Gonçalves Fernandez
Erika Galvao Lopes

72’

Spēlētāja maiņa

Lizete Dūmiņa
Helēna Reinfelde

80’

Dzeltenā kartīte

Paula Dzene

Beidzies otrais puslaiks

87’

Spēlētāja maiņa

Aitana Gomez Ballester
Yara Oliveira Rodrigues

88’

Spēlētāja maiņa

Júlia Rodriguez Falco
Carlota Avendaño Marti

90+1’

Vāāāārti!  5:0

Vārtus guva Alise Keita Baltrušaite
Latvija
Andora
LatvijaAndora
1Katrīna Baroniņa (G)13Alba Martin Vicente (G)
3Arina Tarasova5Aitana Gomez Ballester
  • 87'
5Samanta Nikola Zālīte
  • 44'
  • 46'
6Marta Gonçalves Fernandez
  • 67'
6Lizete Dūmiņa
  • 72'
7Laia Moreno Gaztelu (C)
8Annija Gabriela Andersone (C)
  • 12'
8Olga Sabio Sanchez
10Paula Dzene
  • 67'
  • 80'
9Júlia Rodriguez Falco
  • 88'
14Krista Rūja10Noa Gallinat Civico
16Melānija Zālīte14Judit Ruiz Marti
  • 38'
  • 67'
17Marija Klementjeva15Júlia Domingo
19Ance Meijere
  • 55'
16Leonor Barreiros Caramelo
20Samanta Laškova
  • 46'
22Karen Rodriguez Giadas
RezervistiRezervisti
12Marianna Perepeča (G)1Violeta Raquel De Freitas Nogue (G)
2Rūta Vagule2Èlia Loran Mellado
4Rendija Baltrušaite3Carlota Avendaño Marti
  • 88'
7Nikola Pinčuka4Laura Martinez Claverol
  • 67'
9Līva Šteinberga11Erika Galvao Lopes
  • 67'
11Uma Upīte
  • 46'
17Andreia Cristina Ferreira Da Silva
13Ilze Everte23Yara Oliveira Rodrigues
  • 87'
15Alise Keita Baltrušaite
  • 46'
  • 90'+1'
 
18Helēna Reinfelde
  • 72'
 
Galvenais trenerisGalvenais treneris
Rihards GorkšsLuis Miguel Abrahan (Spain)

Jaunākās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU