Latvian Football Strategy 2017-2024
  • Women's Under-19 - First Qualifying Round - Grp8
  • 1. kārta
  • 17.09.2011. 14:00
  • NSB "Arkādija", Riga
Krievija
:
Latvija
7
1
  • Galvenais tiesnesis: Correia Tavares Teixeira Berta Maria (POR)
  • 1 tiesneša asistents: Rolo Amorim Ana Cristina (POR)
  • 2 tiesneša asistents: Grigoryan Liana (ARM)
  • Ceturtais tiesnesis: Stepanyan Nelli (ARM)
  • Tiesnešu inspektors: Logarusic Blazenka (CRO)
  • Delegāts: Gajewska Ewa (POL)
  • Spēles gaita
  • Spēles protokols
Ekaterina Pantyukhina

Vāāāārti!  1:0

6

 
 

12

Vāāāārti!  1:1

Karīna Lūse
Anastasia Sokolova Sokolova

Vāāāārti!  2:1

27

 

Beidzies pirmais puslaiks

Marina Kiskonen

Vāāāārti!  3:1

49

 
Anastasiya Pozdeeva

Dzeltenā kartīte

52

 
Karina Blynskaya

Vāāāārti!  4:1

57

 
Ksenia Veselukha
Karina Blynskaya

Maiņa

70

 
Raisa Odintsova Odintsova
Ekaterina Pantyukhina

Maiņa

72

 
 

75

Maiņa

Jūlija Ņikiforova
Rebeka Tīle
Marina Kiskonen

Vāāāārti!  5:1

80

 
Ksenia Veselukha

Vāāāārti!  6:1

81

 
Viktoria Doedalina Doedalina
Marina Kiskonen

Maiņa

87

 
 

89

Maiņa

Poļina Kohanovska
Aneta Pēce
Anastasia Efimova

Vāāāārti!  7:1

90+1

 

Beidzies otrais puslaiks

KrievijaLatvija
Viktoria Nosenko (G)1212Enija-Anna Vaivode (C) (G)
  • 57'
  • 70'
Karina Blynskaya
713Sofija Seredina
  • 90'+1'
Anastasia Efimova
105Laura Beļavska-Rauska
Natalya Pasishnyuk193Elizabete Eldmane
Viktoria Stukalova Stukalova 216Linda Kotova
  • 27'
Anastasia Sokolova Sokolova
510Elīza Spruntule
Maria Kutusheva Kutusheva 46Veronika Širmanova
Valentina Orlova Orlova 1318Karīna Lūse
  • 12'
  • 49'
  • 80'
  • 87'
Marina Kiskonen
1114Kristīne Giržda
  • 6'
  • 72'
Ekaterina Pantyukhina
1811Rebeka Tīle
  • 75'
  • 52'
Anastasiya Pozdeeva (C)
89Aneta Pēce
  • 89'
Rezervisti
Anastasia Kocheshkova Kocheshkova (G)11Ludmila Timošenko (G)
  • 87'
Viktoria Doedalina Doedalina
157Lineta Liepiņa
Ksenia Olkova164Poļina Kohanovska
  • 89'
Ilona Vlasenko1415Anastasija Kriveņkaja
Alena Mamonova68Renāte Dinviete
  • 72'
Raisa Odintsova Odintsova
202Jūlija Ņikiforova
  • 75'
  • 70'
  • 81'
Ksenia Veselukha
317Ilze Liniņa
Galvenais treneris
Sergei Nikitin (RUS)Tatjana Šaļimova

Optibet Virslīga

KomandaSUNZGVZVVAP
1Riga FC3220665921+3866
2RFS3217875532+2359
3FK Ventspils32121194743+447
4Valmiera Glass ViA321210103734+346
5FK Spartaks32135144964-1544
6FK Liepāja32116154143-239
7FK Jelgava32911123437-338
8BFC Daugavpils3287172750-2331
9FK Metta3268183560-2526

Jaunākās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Kļūsti par e-Futbola izlases spēlētāju