Latvian Football Strategy 2017-2024
  • Women's Under-19 - First Qualifying Round - Grp8
  • 1. kārta
  • 17.09.2011. 14:00
  • Jāņa Skredeļa stadions, Riga
Krievija
:
Latvija
7
1
  • Galvenais tiesnesis: Correia Tavares Teixeira Berta Maria (POR)
  • 1 tiesneša asistents: Rolo Amorim Ana Cristina (POR)
  • 2 tiesneša asistents: Grigoryan Liana (ARM)
  • Ceturtais tiesnesis: Stepanyan Nelli (ARM)
  • Tiesnešu inspektors: Logarusic Blazenka (CRO)
  • Delegāts: Gajewska Ewa (POL)
  • Spēles gaita
  • Spēles protokols
Ekaterina Pantyukhina

Vāāāārti!  1:0

6

 
 

12

Vāāāārti!  1:1

Karīna Kobzeva
Anastasia Sokolova Sokolova

Vāāāārti!  2:1

27

 

Beidzies pirmais puslaiks

Marina Kiskonen

Vāāāārti!  3:1

49

 
Anastasiya Pozdeeva

Dzeltenā kartīte

52

 
Karina Blynskaya

Vāāāārti!  4:1

57

 
Ksenia Veselukha
Karina Blynskaya

Maiņa

70

 
Raisa Odintsova Odintsova
Ekaterina Pantyukhina

Maiņa

72

 
 

75

Maiņa

Jūlija Ņikiforova
Rebeka Tīle
Marina Kiskonen

Vāāāārti!  5:1

80

 
Ksenia Veselukha

Vāāāārti!  6:1

81

 
Viktoria Doedalina Doedalina
Marina Kiskonen

Maiņa

87

 
 

89

Maiņa

Poļina Kohanovska
Aneta Pēce
Anastasia Efimova

Vāāāārti!  7:1

90+1

 

Beidzies otrais puslaiks

KrievijaLatvija
Viktoria Nosenko (G)1212Enija Anna Vaivode (C) (G)
Viktoria Stukalova Stukalova 23Elizabete Eldmane
Maria Kutusheva Kutusheva 45Laura Beļavska-Rauska
  • 27'
Anastasia Sokolova Sokolova
56Veronika Širmanova
  • 57'
  • 70'
Karina Blynskaya
79Aneta Pēce
  • 89'
  • 52'
Anastasiya Pozdeeva (C)
810Elīza Spruntule
  • 90'+1'
Anastasia Efimova
1011Rebeka Tīle
  • 75'
  • 49'
  • 80'
  • 87'
Marina Kiskonen
1113Sofija Seredina
Valentina Orlova Orlova 1314Kristīne Giržda
  • 6'
  • 72'
Ekaterina Pantyukhina
1816Linda Kotova
Natalya Pasishnyuk1918Karīna Kobzeva
  • 12'
Rezervisti
Anastasia Kocheshkova Kocheshkova (G)11Ludmila Timošenko (G)
  • 70'
  • 81'
Ksenia Veselukha
32Jūlija Ņikiforova
  • 75'
Alena Mamonova64Poļina Kohanovska
  • 89'
Ilona Vlasenko147Lineta Liepiņa
  • 87'
Viktoria Doedalina Doedalina
158Renāte Dinviete
Ksenia Olkova1615Anastasija Kriveņkaja
  • 72'
Raisa Odintsova Odintsova
2017Ilze Liniņa
Galvenais treneris
Sergei Nikitin (RUS)Tatjana Šaļimova

Women's Under-19 - First Qualifying Round - Grp8

KomandaSUNZGVZVVAP
1Dānija3300180+189
2Krievija311183+54
3Grieķija311179-24
4Latvija3003122-210

Jaunākās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Mans Futbols