Latvian Football Strategy 2017-2024
  • 2015 UEFA Under-19 - Qualifying Round - Group 2
  • 1. kārta
  • 14.10.2014. 17:00
  • Jūrmalas pilsētas stadions "Sloka", Jūrmala
  • Skatītāju skaits: 100
Kazahstāna
:
0
3
  • Galvenais tiesnesis: Antamo Dennis (FIN)
  • 1 tiesneša asistents: Turunen Jonas (FIN)
  • 2 tiesneša asistents: Mrgunovic Dimitrije (MNE)
  • Ceturtais tiesnesis: Radovanovic Pavle D. (MNE)
  • Tiesnešu inspektors: Jakov Haim (ISR)
  • Delegāts: Khodeev Vladislav (RUS)
  • Spēles gaita
  • Spēles protokols
Didar Zhalmukan

Dzeltenā kartīte

21

 
Argen Manekeyev
Karam Sultanov

Maiņa

28

 
 

28

Vāāāārti!  0:1

Devids Dobrecovs
Vladimir Shvidko

Dzeltenā kartīte

43

 

Beidzies pirmais puslaiks

 

50

Dzeltenā kartīte

Deniss Bezuščonoks
Aibol Zhakhayev
Didar Zhalmukan

Maiņa

62

 
Kuanysh Kalmuratov
Vladimir Shvidko

Maiņa

66

 
 

66

Maiņa

Vitālijs Dubrovskis
Andrejs Cigaņiks
 

80

Maiņa

Arturs Kupčs
Devids Dobrecovs
Temirlan Elmurzayev

Sarkanā kartīte

82

 
 

84

Maiņa

Krišs Kārkliņš
Nikita Juhnevičs
 

89

Dzeltenā kartīte

Vitālijs Dubrovskis
 

90+1

Vāāāārti!  0:2

Vitālijs Dubrovskis
 

90+3

Vāāāārti!  0:3

Antonijs Černomordijs

Beidzies otrais puslaiks

KazahstānaLatvija
Igor Trofimets (G)11Vladislavs Kurakins (G)
Timur Ospanov32Dāvis Sandis Strods
  • 28'
Karam Sultanov
44Deniss Bezuščonoks (C)
  • 50'
Islam Iminov55Antonijs Černomordijs
  • 90'+3'
Ruslan Cheussov67Andris Krušatins
Ramiz Mukanov (C)89Raivis Andris Jurkovskis
Maxim Fedin1010Devids Dobrecovs
  • 28'
  • 80'
Rustam Sakhibov1113Nikita Juhnevičs
  • 84'
  • 82'
Temirlan Elmurzayev
1214Andrejs Cigaņiks
  • 66'
  • 21'
  • 62'
Didar Zhalmukan
1415Antons Tumanovs
  • 43'
  • 66'
Vladimir Shvidko
1517Vladislavs Sorokins
Rezervisti
Dmitri Kolbuntsov (G)1812Kristaps Zommers (G)
  • 66'
Kuanysh Kalmuratov
26Jānis Jēkabsons
Adilet Abdenabi78Krišs Kārkliņš
  • 84'
  • 62'
Aibol Zhakhayev
911Vitālijs Dubrovskis
  • 66'
  • 89'
  • 90'+1'
  • 28'
Argen Manekeyev
1316Sergejs Vasiļjevs
Bagdat Urazaliyev1618Arturs Kupčs
  • 80'
Daniyar Abilov17-
Galvenais treneris
Mikhail Solovyev (RUS)Vladimirs Babičevs

Optibet Virslīga 2020

KomandaSUNZGVZVVAP
1BFC Daugavpils00000000
2FK Jelgava00000000
3FK Liepāja00000000
4FK Metta00000000
5FK Spartaks00000000
6FK Tukums 2000/TSS00000000
7FK Ventspils00000000
8RFS00000000
9Riga FC00000000
10Valmiera FC00000000

Jaunākās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU