Latvian Football Strategy 2017-2024
  • 2020. gada UEFA EČ kvalifikācija
  • 24.03.2019. 19:00
  • Sammy Ofer Stadium
Izraēla
:
Austrija
4
2
  • Galvenais tiesnesis: Aranovskyi Yevhenii (UKR)
  • 1 tiesneša asistents: Skrypka Andrii (UKR)
  • 2 tiesneša asistents: Volodin Volodymyr (UKR)
  • Ceturtais tiesnesis: Romanov Vitaliy (UKR)
  • Tiesnešu inspektors: Mikulski Tomasz (POL)
  • Delegāts: Struthers Scott (SCO)
  • Spēles gaita
  • Spēles protokols
 

8

Vāāāārti!  0:1

Marko Arnautović
Loai Taha

Dzeltenā kartīte

30

 
Eran Zahavi

Vāāāārti!  1:1

34

 
 

44

Dzeltenā kartīte

Valentino Lazaro
Eran Zahavi

Vāāāārti!  2:1

45

 

Beidzies pirmais puslaiks

Orel Dgani

Dzeltenā kartīte

53

 
Eran Zahavi

Vāāāārti!  3:1

55

 
Eran Zahavi

Dzeltenā kartīte

56

 
 

58

Dzeltenā kartīte

Peter Žulj
 

60

Maiņa

Marc Janko
Maximilian Wöber
 

61

Dzeltenā kartīte

Aleksandar Dragović
 

61

Maiņa

Karim Onisiwo
Xaver Schlager
 

65

Dzeltenā kartīte

Marko Arnautović
Munas Dabbur

Vāāāārti!  4:1

66

 
Almog Cohen A. Cohen
Beram Kayal

Maiņa

72

 
 

75

Vāāāārti!  4:2

Marko Arnautović
Ayad Habashi
Loai Taha

Maiņa

77

 
Tomer Hemed
Munas Dabbur

Maiņa

80

 
 

85

Maiņa

Florian Kainz
Peter Žulj
 

89

Dzeltenā kartīte

Karim Onisiwo

Beidzies otrais puslaiks

IzraēlaAustrija
Ariel Harush (G)11Heinz Lindner (G)
Eli Dasa22Andreas Ulmer
  • 53'
Orel Dgani
43Aleksandar Dragović
  • 61'
Bibras Natcho (C)64Martin Hinteregger
  • 34'
  • 45'
  • 55'
  • 56'
Eran Zahavi
77Marko Arnautović
  • 8'
  • 65'
  • 75'
  • 66'
  • 80'
Munas Dabbur
99Marcel Sabitzer
Sheran Yeini1211Maximilian Wöber
  • 60'
Dor Peretz D. Peretz1414Julian Baumgartlinger (C)
  • 30'
  • 77'
Loai Taha
1716Peter Žulj
  • 58'
  • 85'
Omri Ben Harush2022Valentino Lazaro
  • 44'
  • 72'
Beram Kayal
2123Xaver Schlager
  • 61'
Rezervisti
Ofir Marciano (G)1812Richard Strebinger (G)
Yoav Jarafi (G)2313Cican Stankovic (G)
  • 77'
Ayad Habashi
55Stefan Posch
  • 72'
Almog Cohen A. Cohen
86Stefan Ilsanker
  • 80'
Tomer Hemed
108Kevin Stöger
Yonatan Cohen1110Florian Grillitsch
Dor Micha1515Sebastian Prödl
Manor Solomon1617Florian Kainz
  • 85'
Dia Seba1918Konrad Laimer
Rami Gershon2219Karim Onisiwo
  • 61'
  • 89'
-20Stefan Lainer
-21Marc Janko
  • 60'
Galvenais treneris
Andreas Herzog (AUT)Franco Foda (GER)

Optibet Virslīga 2020

KomandaSUNZGVZVVAP
1BFC Daugavpils00000000
2FK Jelgava00000000
3FK Liepāja00000000
4FK Metta00000000
5FK Spartaks00000000
6FK Tukums 2000/TSS00000000
7FK Ventspils00000000
8RFS00000000
9Riga FC00000000
10Valmiera FC00000000

Jaunākās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU