Latvian Football Strategy 2017-2024
  • Women's Under-17 - First Qualifying Round - Grp4
  • 1. kārta
  • 17.09.2007. 18:30
  • Mestni Stadion Ptuj
Islande
:
Latvija
7
1
  • Galvenais tiesnesis: De Jong Anouk (NED)
  • 1 tiesneša asistents: Bakker Juliëtte Nicolet Marianne (NED)
  • 2 tiesneša asistents: Igerc Eva (SVN)
  • Ceturtais tiesnesis: Buh Helena (SVN)
  • Tiesnešu inspektors: Stoicescu Liana Melania (ROU)
  • Delegāts: Stoicescu Liana Melania (ROU)
  • Spēles gaita
  • Spēles protokols
Berglind Thorvaldsdóttir

Vāāāārti!  1:0

3

 
Sigrun Inga Olafsdottir

Vāāāārti!  2:0

9

 
Berglind Thorvaldsdóttir

Vāāāārti!  3:0

17

 
 

23

Maiņa

Valerija Sirmanova
Dita Upesjūra
Berglind Thorvaldsdóttir

Vāāāārti!  4:0

31

 
Dagný Brynjarsdóttir

Vāāāārti!  5:0

34

 

Beidzies pirmais puslaiks

Sigridur Birgisdóttir
Iris Osk Valmundsdottir

Maiņa

41

 
Sigrun Ella Einarsdóttir
Silvia Sigurðardóttir S. Sigurðardóttir

Maiņa

41

 
 

41

Maiņa

Santa Mallone
Aleksandra Kokorina
 

48

Maiņa

Olga Poplavska
Liene Vāciete
Anika Laufey Baldursdottir
Andrea Ýr Gústavsdóttir

Maiņa

66

 
Berglind Thorvaldsdóttir

Vāāāārti!  6:0

69

 
Berglind Thorvaldsdóttir

Vāāāārti!  7:0

70

 
Sunna Hardarsdottir

Dzeltenā kartīte

80

 
 

80

Soda sitiens!  7:1

Olga Ciernigovska

Beidzies otrais puslaiks

IslandeLatvija
  • 80'
Sunna Hardarsdottir (G)
11Paulina Latsone (G)
Arna Ásgrímsdóttir87Olga Ciernigovska (C)
  • 80'
Heida Drofn Antonsdóttir79Violeta Kurkina
  • 34'
Dagný Brynjarsdóttir (C)
1110Tatjana Pesudova
Maria Rannveig Gudmundsdottir1611Anastasija Ročāne
  • 66'
Andrea Ýr Gústavsdóttir
106Liene Vāciete
  • 48'
  • 9'
Sigrun Inga Olafsdottir
413Džastina Radvila
Arna Omarsdottir616Jūlija Sokolova
  • 41'
Silvia Sigurðardóttir S. Sigurðardóttir
314Olga Ševcova
  • 3'
  • 17'
  • 31'
  • 69'
  • 70'
Berglind Thorvaldsdóttir
915Aleksandra Kokorina
  • 41'
  • 41'
Iris Osk Valmundsdottir
522Dita Upesjūra
  • 23'
Rezervisti
Iona Huntingdon-Williams (G)1212Natālija Vihrova (G)
Katrin Ásbjörnsdóttir153Santa Mallone
  • 41'
Sara Atladottir178Liene Freiberga
  • 66'
Anika Laufey Baldursdottir
184Kristina Kazakevica
  • 41'
Sigridur Birgisdóttir
25Anete Nikolajeva
  • 41'
Sigrun Ella Einarsdóttir
1317Olga Poplavska
  • 48'
Sigmundina Sara Thorgrimsdottir1419Valerija Sirmanova
  • 23'
Galvenais treneris
Kristrun Lilja Dadadóttir (ISL)Juris Docenko

Women's Under-17 - First Qualifying Round - Grp4

KomandaSUNZGVZVVAP
1Islande3300151+149
2Slovēnija311157-24
3Ukraina311146-24
4Latvija3003212-100

Jaunākās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU