Latvian Football Strategy 2017-2024
  • Women's Under-17 - Qualifying Round - Grp5
  • 1. kārta
  • 30.07.2013. 19:00
  • District Sport Complex
Islande
:
Latvija
5
0
  • Galvenais tiesnesis: Tereshchenko Irina (RUS)
  • 1 tiesneša asistents: Petrova Iuliia (RUS)
  • 2 tiesneša asistents: Posmac (Buclis) Maria (MDA)
  • Ceturtais tiesnesis: Patras Svetlana (MDA)
  • Tiesnešu inspektors: Kokotou Antonia (GRE)
  • Delegāts: Hedlund Nina (NOR)
  • Spēles gaita
  • Spēles protokols
Esther Arnarsdóttir E. Arnarsdóttir

Vāāāārti!  1:0

6

 
Esther Arnarsdóttir E. Arnarsdóttir

Vāāāārti!  2:0

21

 
Ingibjörg Sigurdardóttir I. Sigurdardóttir

Vāāāārti!  3:0

31

 

Beidzies pirmais puslaiks

Lilly Hlynsdóttir

Vāāāārti!  4:0

51

 
Díana Dögg Magnúsdóttir
Arna Dís Arnthórsdóttir

Maiņa

51

 
Hrefna Thuridur Leifsdóttir
Bergrós Lilja Jónsdóttir B. Jónsdóttir

Maiņa

51

 
Jasmín Ingadóttir
Andrea Mist Pálsdóttir

Maiņa

64

 
 

76

Maiņa

Iluta Upeniece
Alise Rukse
Ingibjörg Sigurdardóttir I. Sigurdardóttir

Vāāāārti!  5:0

77

 

Beidzies otrais puslaiks

 

82

Maiņa

Aļona Prišvina
Inese Ameļina
IslandeLatvija
Hafdis Erla Gunnarsdóttir (G)121Viviana Kauliņa (G)
Sigríður María Sigurdardóttir S. Sigurdardóttir174Dana Embrekte
Hulda Hrund Arnarsdóttir H. Arnarsdóttir915Jana Zakablučnaja
  • 64'
Andrea Mist Pálsdóttir
26Sindija Strankale
Hulda Osk Jonsdóttir H. Jonsdóttir1010Tatjana Baličeva
  • 31'
  • 77'
Ingibjörg Sigurdardóttir I. Sigurdardóttir
113Anastasija Tarasova
  • 51'
Lilly Hlynsdóttir (C)
1414Alise Rukse
  • 76'
  • 51'
Arna Dís Arnthórsdóttir
39Anastasija Romanova
  • 6'
  • 21'
Esther Arnarsdóttir E. Arnarsdóttir
65Inese Ameļina
  • 82'
  • 51'
Bergrós Lilja Jónsdóttir B. Jónsdóttir
48Jekaterina Antipina
Eva Bergrín Ólafsdóttir77Džuljeta Tamsone (C)
Rezervisti
Fridný Fjóla Jónsdóttir F. Jónsdóttir (G)112Līga Mazdrēviča (G)
Tanja Líf Davídsdóttir1817Aļona Prišvina
  • 82'
  • 64'
Jasmín Ingadóttir
132Dana Gulbe
Nína Kolbrún Gylfadóttir1613Laima Spūle
María Eva Eyjólfsdóttir1511Iluta Upeniece
  • 76'
  • 51'
Hrefna Thuridur Leifsdóttir
816Alīna Šļahitņuka
  • 51'
Díana Dögg Magnúsdóttir
518Līga Skutāne
Galvenais treneris
Ulfar Hinriksson (ISL)Didzis Matīss

Optibet Virslīga

KomandaSUNZGVZVVAP
1Riga FC3220665921+3866
2RFS3217875532+2359
3FK Ventspils32121194743+447
4Valmiera Glass ViA321210103734+346
5FK Spartaks32135144964-1544
6FK Liepāja32116154143-239
7FK Jelgava32911123437-338
8BFC Daugavpils3287172750-2331
9FK Metta3268183560-2526

Jaunākās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Kļūsti par e-Futbola izlases spēlētāju