Latvian Football Strategy 2017-2024
  • Women's Under-17 - Qualifying Round - Grp5
  • 1. kārta
  • 30.07.2013. 19:00
  • District Sport Complex
Islande
:
5
0
  • Galvenais tiesnesis: Tereshchenko Irina (RUS)
  • 1 tiesneša asistents: Petrova Iuliia (RUS)
  • 2 tiesneša asistents: Posmac (Buclis) Maria (MDA)
  • Ceturtais tiesnesis: Patras Svetlana (MDA)
  • Tiesnešu inspektors: Kokotou Antonia (GRE)
  • Delegāts: Hedlund Nina (NOR)
  • Spēles gaita
  • Spēles protokols
Esther Arnarsdóttir E. Arnarsdóttir

Vāāāārti!  1:0

6

 
Esther Arnarsdóttir E. Arnarsdóttir

Vāāāārti!  2:0

21

 
Ingibjörg Sigurdardóttir I. Sigurdardóttir

Vāāāārti!  3:0

31

 

Beidzies pirmais puslaiks

Lilly Hlynsdóttir

Vāāāārti!  4:0

51

 
Díana Dögg Magnúsdóttir
Arna Dís Arnthórsdóttir

Maiņa

51

 
Hrefna Thuridur Leifsdóttir
Bergrós Lilja Jónsdóttir B. Jónsdóttir

Maiņa

51

 
Jasmín Ingadóttir
Andrea Mist Pálsdóttir

Maiņa

64

 
 

76

Maiņa

Iluta Upeniece
Alise Rukse
Ingibjörg Sigurdardóttir I. Sigurdardóttir

Vāāāārti!  5:0

77

 

Beidzies otrais puslaiks

 

82

Maiņa

Aļona Prišvina
Inese Ameļina
IslandeLatvija
Hafdis Erla Gunnarsdóttir (G)121Viviana Kauliņa (G)
  • 64'
Andrea Mist Pálsdóttir
23Anastasija Tarasova
  • 51'
Arna Dís Arnthórsdóttir
34Dana Embrekte
  • 51'
Bergrós Lilja Jónsdóttir B. Jónsdóttir
45Inese Ameļina
  • 82'
  • 6'
  • 21'
Esther Arnarsdóttir E. Arnarsdóttir
66Sindija Strankale
Eva Bergrín Ólafsdóttir77Džuljeta Tamsone (C)
Hulda Hrund Arnarsdóttir H. Arnarsdóttir98Jekaterina Antipina
Hulda Osk Jonsdóttir H. Jonsdóttir109Anastasija Romanova
  • 31'
  • 77'
Ingibjörg Sigurdardóttir I. Sigurdardóttir
1110Tatjana Baličeva
  • 51'
Lilly Hlynsdóttir (C)
1414Alise Rukse
  • 76'
Sigríður María Sigurdardóttir S. Sigurdardóttir1715Jana Zakablučnaja
Rezervisti
Fridný Fjóla Jónsdóttir F. Jónsdóttir (G)112Līga Mazdrēviča (G)
  • 51'
Díana Dögg Magnúsdóttir
52Dana Gulbe
  • 51'
Hrefna Thuridur Leifsdóttir
811Iluta Upeniece
  • 76'
  • 64'
Jasmín Ingadóttir
1313Laima Spūle
María Eva Eyjólfsdóttir1516Alīna Šļahitņuka
Nína Kolbrún Gylfadóttir1617Aļona Prišvina
  • 82'
Tanja Líf Davídsdóttir1818Līga Skutāne
Galvenais treneris
Ulfar Hinriksson (ISL)Didzis Matīss

Optibet Virslīga 2020

KomandaSUNZGVZVVAP
1RFS7700195+1421
2Riga FC7601184+1418
3Valmiera FC7322911-211
4FK Ventspils7313119+210
5BFC Daugavpils73041612+49
6FK Jelgava730458-39
7FK Spartaks6222912-38
8FK Liepāja6204810-26
9FK Metta7205713-66
10FK Tukums 2000/TSS7016422-181

Jaunākās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU