Latvian Football Strategy 2017-2024
  • Women's Under-19 - First Qualifying Round - Grp1
  • 1. kārta
  • 22.10.2012. 16:30
  • FK Srem
Īrija
:
Latvija
11
0
  • Galvenais tiesnesis: Milkova Dimitrina (BUL)
  • 1 tiesneša asistents: Marinova Ekaterina (BUL)
  • 2 tiesneša asistents: Milojevic Aleksandra (SRB)
  • Ceturtais tiesnesis: Pavlovic Tamara (SRB)
  • Tiesnešu inspektors: Jonsson Ingrid (SWE)
  • Delegāts: Jonsson Ingrid (SWE)
  • Spēles gaita
  • Spēles protokols
Clare Shine Shine

Vāāāārti!  1:0

10

 
Clare Shine Shine

Vāāāārti!  2:0

21

 
Shauna Newman

Dzeltenā kartīte

22

 
Emma Hansberry

Vāāāārti!  3:0

30

 
 

32

Dzeltenā kartīte

Arta Enģele
Clare Shine Shine

Vāāāārti!  4:0

45+2

 

Beidzies pirmais puslaiks

 

48

Otra dzeltenā kartīte

Arta Enģele
Emma Hansberry

Soda sitiens!  5:0

49

 
Carys Johnson

Vāāāārti!  6:0

53

 
Rianna Jarrett
Shauna Newman

Maiņa

53

 
Katie McCabe

Vāāāārti!  7:0

58

 
Orlagh Nolan

Vāāāārti!  8:0

61

 
Sinead O'Farrelly
Chloe Mustaki

Maiņa

61

 
 

62

Maiņa

Laura Ozoliņa
Dana Uvarova
Lauren Murphy Murphy
Ciara O'Connell

Maiņa

70

 
Katie McCabe

Vāāāārti!  9:0

74

 
Emma Hansberry

Vāāāārti!  10:0

79

 
 

84

Maiņa

Anastasija Kriveņkaja
Laura Beļavska-Rauska
Gemma McGuinness

Vāāāārti!  11:0

89

 

Beidzies otrais puslaiks

ĪrijaLatvija
Courtney Brosnan (G)161Ludmila Timošenko (G)
  • 22'
  • 53'
Shauna Newman
23Arta Enģele
  • 32'
  • 48'
  • 53'
Carys Johnson
44Kristiāna Sevastjanova
  • 70'
Ciara O'Connell
55Laura Beļavska-Rauska
  • 84'
  • 30'
  • 49'
  • 79'
Emma Hansberry (C)
68Renāte Dinviete
  • 61'
Chloe Mustaki
710Jūlija Ņikiforova
  • 10'
  • 21'
  • 45'+2'
Clare Shine Shine
811Rebeka Tīle (C)
  • 58'
  • 74'
Katie McCabe
1113Elizabete Eldmane
Grace Wright1214Jeļizaveta Čornaja
  • 89'
Gemma McGuinness
1717Dana Uvarova
  • 62'
  • 61'
Orlagh Nolan
1818Ilze Sparāne
Rezervisti
Jilian Maloney Maloney (G)112Anna Dubova (G)
  • 70'
Lauren Murphy Murphy
32Anastasija Kriveņkaja
  • 84'
  • 53'
Rianna Jarrett
96Viktorija Miglane
Denise O'Sullivan D. O'Sullivan107Justīna Zaikovska
  • 61'
Sinead O'Farrelly
139Laura Ozoliņa
  • 62'
Emily Cahill1415Elīna Pīrāga Berjoza
Kelly Halligan1516Judina Ksenija
Galvenais treneris
David Connell (IRL)Tatjana Šaļimova

Women's Under-19 - First Qualifying Round - Grp1

KomandaSUNZGVZVVAP
1Īrija3300172+159
2Serbija3201273+246
3Kipra3102113-123
4Latvija3003027-270

Jaunākās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU