Latvian Football Strategy 2017-2024
  • Galvenais tiesnesis: Vitālijs Spasjonņikovs
  • 1 tiesneša asistents: Andrejs Kolosovs
  • 2 tiesneša asistents: Eduards Borisevičs
  • Ceturtais tiesnesis: Aleksandrs Golubevs
  • Tiesnešu inspektors: Jānis Pukijāns
  • Delegāts: Aļesja Hodakovska
  • Spēles gaita
  • Spēles protokols
Yurii Zakharkiv

Vāāāārti!  1:0

21

 
 

27

Maiņa

Ēriks Punculs
Luka Silagadze
 

27

Maiņa

Jorge Duarte Rodrigues Mendes Teixeira
Mootez Zaddem
 

35

Dzeltenā kartīte

Mohamed Victor Diagne
Yurii Zakharkiv

Dzeltenā kartīte

39

 
Andris Krušatins

Dzeltenā kartīte

40

 
 

45

Vāāāārti!  1:1

Ēriks Punculs

Beidzies pirmais puslaiks

Ingus Šlampe
Daniels Balodis

Maiņa

46

 
 

47

Dzeltenā kartīte

Jorge Duarte Rodrigues Mendes Teixeira
Igors Kozlovs

Dzeltenā kartīte

48

 
 

50

Vāāāārti!  1:2

Toluwalase Emmanuel Arokodare
 

57

Dzeltenā kartīte

Krišs Kārkliņš
 

58

Maiņa

Ričards Korzāns
Ņikita Ivanovs

Maiņa

78

 
 

82

Dzeltenā kartīte

Ēriks Punculs
Olabanjo Alexander Ogunji
Marks Kurtišs

Maiņa

87

 
Dmytro Semenov

Dzeltenā kartīte

89

 
 

90+4

Maiņa

Joshua Barry Johanes Kudu
Toluwalase Emmanuel Arokodare

Beidzies otrais puslaiks

FK JelgavaValmiera FC
Vladislavs Kurakins (G)3584Vladislavs Lazarevs (G)
Ivo Minkevičs56Krišs Kārkliņš (C)
  • 57'
  • 87'
Marks Kurtišs
999Toluwalase Emmanuel Arokodare
  • 50'
  • 90'+4'
Daniils Hvoiņickis2322Olaide Muhammed Badmus
  • 78'
Ņikita Ivanovs
1710Alvis Jaunzems
  • 58'
  • 48'
Igors Kozlovs (C)
1316Julien Albert Marc Celestine
Artem Radchenko118Mykola Musolitin
  • 89'
Dmytro Semenov
5014Luka Silagadze
  • 27'
  • 46'
Daniels Balodis
329Mootez Zaddem
  • 27'
  • 21'
  • 39'
Yurii Zakharkiv
4511Samat Sarsenov
  • 40'
Andris Krušatins
1980Mohamed Victor Diagne
  • 35'
Rezervisti
Dmitrijs Grigorjevs (G)1665Rūdolfs Oskars Soloha (G)
Ingus Valters Grinbergs259Ēriks Punculs
  • 27'
  • 45'
  • 82'
Dāvis Indrāns1077Jorge Duarte Rodrigues Mendes Teixeira
  • 27'
  • 47'
  • 78'
Ričards Korzāns
375Kristaps Liepa
  • 58'
  • 46'
Ingus Šlampe
417Joshua Barry Johanes Kudu
  • 90'+4'
  • 87'
Olabanjo Alexander Ogunji
223Madis Oskars Miķelsons
Emeka Michael Basil9928Ingars Pūlis
Galvenais treneris
Oleg KubarevTamaz Pertia

Optibet Virslīga 2020

KomandaSUNZGVZVVAP
1Riga FC2321025314+3963
2RFS2217325619+3754
3Valmiera FC2311663929+1039
4FK Ventspils239773125+634
5FK Liepāja229584332+1132
6FK Spartaks238784039+131
7FK Jelgava2363141743-2621
8BFC Daugavpils2354142840-1219
9FK Metta2344152044-2416
10FK Tukums 2000/TSS2325161759-4211

Jaunākās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU