Latvian Football Strategy 2017-2024
  • Under-17 - First Qualifying Round - Group 8
  • 1. kārta
  • 11.10.2003. 13:00
  • Mestsky
Fēru salas
:
Latvija
1
7
  • Galvenais tiesnesis: Saliy Pavel (KAZ)
  • 1 tiesneša asistents: Kozhabergenov Nurtan (KAZ)
  • 2 tiesneša asistents: Ruzbarsky Marian (SVK)
  • Ceturtais tiesnesis: Cichy Eduard (SVK)
  • Delegāts: Restall Tom A. (MLT)
  • Spēles gaita
  • Spēles protokols
 

15

Vāāāārti!  0:1

Dmitrijs Zolotarjovs
Bárdur Mittilstein

Dzeltenā kartīte

17

 
Andreas Olsen A. Olsen

Dzeltenā kartīte

18

 
 

18

Vāāāārti!  0:2

Maksims Tarasovs
 

23

Vāāāārti!  0:3

Tomass Jevdokimovs
 

32

Dzeltenā kartīte

Tomass Jevdokimovs

Beidzies pirmais puslaiks

 

46

Maiņa

Ivans Lukjanovs
Niks Savaļnieks
Einar Hansen E. Hansen

Dzeltenā kartīte

48

 
 

58

Maiņa

Aleksandrs Solovjovs
Dmitrijs Zolotarjovs
Andreas Olsen A. Olsen

Vāāāārti!  1:3

60

 
 

62

Vāāāārti!  1:4

Raivis Hščanovičs
Kristoffur Jacobbsen
Bogi Løkin B. Løkin

Maiņa

65

 
Poul Thomas Dam
Per Jacobsen

Maiņa

65

 
 

65

Maiņa

Oļegs Laizāns
Vitālijs Ziļs
 

68

Vāāāārti!  1:5

Aleksandrs Solovjovs
 

74

Vāāāārti!  1:6

Oļegs Laizāns
 

75

Dzeltenā kartīte

Maksims Tarasovs
Gunnar Haraldsen
Bárdur Mittilstein

Maiņa

82

 
 

82

Vāāāārti!  1:7

Aleksandrs Solovjovs

Beidzies otrais puslaiks

Fēru salasLatvija
Trondur Kragesteen (G)112Maksims Uvarenko (G)
Christian Mouritsen C. Mouritsen62Kirils Jeļkins
  • 65'
Bogi Løkin B. Løkin
73Raivis Hščanovičs (C)
  • 62'
Ólavur Ólavstovu94Karens Barsegjans
  • 18'
  • 60'
Andreas Olsen A. Olsen
115Maksims Tarasovs
  • 18'
  • 75'
  • 65'
Per Jacobsen
147Sergejs Mišins
J. Gunnarsson89Igors Kozlovs
Ásbjørn Gunnarsson Á. Gunnarsson1711Tomass Jevdokimovs
  • 23'
  • 32'
  • 48'
Einar Hansen E. Hansen
1813Vitālijs Ziļs
  • 65'
  • 17'
  • 82'
Bárdur Mittilstein (C)
515Dmitrijs Zolotarjovs
  • 15'
  • 58'
Sam Jacobsen1319Niks Savaļnieks
  • 46'
Rezervisti
Rógvi Rygshamar (G)161Germans Māliņš (G)
  • 82'
Gunnar Haraldsen
128Oļegs Laizāns
  • 65'
  • 74'
Jón Krosslag1510Ivans Lukjanovs
  • 46'
  • 65'
Kristoffur Jacobbsen
106Vladislavs Gabovs
  • 65'
Poul Thomas Dam
218Jevgēņijs Kazura
Borgar Kristiansen316Aleksandrs Fertovs
-14Aleksandrs Solovjovs
  • 58'
  • 68'
  • 82'
Galvenais treneris
William McLoud Jacobsen (FRO)Mihails Koņevs

Under-17 - First Qualifying Round - Group 8

KomandaSUNZGVZVVAP
1Grieķija321051+47
2Slovākija3201112+96
3Latvija311196+34
4Fēru salas3003117-160

Jaunākās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU