Latvian Football Strategy 2017-2024
  • Women's Under-19 - First Qualifying Round - Grp6
  • 1. kārta
  • 29.09.2007. 17:30
  • Kreševo
Dānija
:
Latvija
10
0
  • Galvenais tiesnesis: Correia Tavares Teixeira Berta Maria (POR)
  • 1 tiesneša asistents: Monteiro Santos Célia Maria (POR)
  • 2 tiesneša asistents: Sukovic Alisa (BIH)
  • Ceturtais tiesnesis: Pasalic Merima (BIH)
  • Tiesnešu inspektors: Lulli Alessandro (ITA)
  • Delegāts: Lulli Alessandro (ITA)
  • Spēles gaita
  • Spēles protokols
Mette Øhrstrøm

Vāāāārti!  1:0

2

 
Nanna Christiansen N. Christiansen

Vāāāārti!  2:0

4

 
Lise Munk

Vāāāārti!  3:0

13

 
Louise Bjørklund

Vāāāārti!  4:0

24

 
Josefine Høgh Pedersen

Vāāāārti!  5:0

30

 

Beidzies pirmais puslaiks

Louise Bjørklund

Vāāāārti!  6:0

47

 
Nanna Christiansen N. Christiansen

Vāāāārti!  7:0

51

 
Nadia Tind Pedersen
Lise Munk

Spēlētāja maiņa

61

 
 

62

Spēlētāja maiņa

Džastina Radvila
Agita Prikule
Cecilie Sandvej

Vāāāārti!  8:0

63

 
 

65

Spēlētāja maiņa

Ilze Ose
Santa Kotļarova
Nanna Larsen N. Larsen
Katrine Korsgaard

Spēlētāja maiņa

66

 
Jeanette Bornholdt Niels

Vāāāārti!  9:0

68

 
Charlotte Sørensen
Cecilie Sandvej

Spēlētāja maiņa

74

 
Nadia Tind Pedersen

Vāāāārti!  10:0

78

 

Beidzies otrais puslaiks

DānijaLatvija
Mia Maria Andersen (G)13Guna Ozola (C)
  • 24'
  • 47'
Louise Bjørklund
1819Santa Kotļarova
  • 65'
  • 4'
  • 51'
Nanna Christiansen N. Christiansen
109Angelina Ignatjeva
  • 30'
Josefine Høgh Pedersen (C)
74Stella Jemeļjanova
  • 66'
Katrine Korsgaard
118Anzela Kafijatullova
Malene Berg Hansen M. Hansen212Līga Lure
  • 68'
Jeanette Bornholdt Niels
126Agita Prikule
  • 62'
Patricia Nedergaard Niel57Anna Propošina
  • 2'
Mette Øhrstrøm
1415Baiba Rituma
  • 13'
  • 61'
Lise Munk
1316Jūlija Sokolova
  • 63'
  • 74'
Cecilie Sandvej
410Evija Zagere
Rezervisti
Fie Andreasen (G)161Natālija Gromova (G)
  • 66'
Nanna Larsen N. Larsen
85Arina Garbuzova
Line Marker311Nellija Lace
Mia Andreasen613Jūlija Levčenko
  • 74'
Charlotte Sørensen
922Ilze Ose
  • 65'
Kristina Kragh1714Džastina Radvila
  • 62'
  • 61'
  • 78'
Nadia Tind Pedersen
1517Liga Sile
Galvenais treneris
Henrik Lehm (DEN)Agris Bandolis

Women's Under-19 - First Qualifying Round - Grp6

KomandaSUNZGVZVVAP
1Dānija3300141+139
2Beļģija320192+76
3Bosnija un Hercegovina310229-73
4Latvija3003114-130

Jaunākās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
UEFA Nāciju līgas spēles biļetes