Latvian Football Strategy 2017-2024
  • Women's Under-19 - Qualifying Round - Grp9
  • 1. kārta
  • 17.09.2015. 17:00
  • Spartak Stadion
Dānija
:
Latvija
8
0
  • Galvenais tiesnesis: Echeva Galiya (BUL)
  • 1 tiesneša asistents: Korcheva Yordanka (BUL)
  • 2 tiesneša asistents: Karas Alena (BLR)
  • Ceturtais tiesnesis: Tsiareshka Volha (BLR)
  • Tiesnešu inspektors: Wierzbowska Katarzyna Iwona (POL)
  • Delegāts: Wierzbowska Katarzyna Iwona (POL)
  • Spēles gaita
  • Spēles protokols
Nicoline Sørensen N. Sørensen

Vāāāārti!  1:0

7

 
Nicoline Sørensen N. Sørensen

Vāāāārti!  2:0

17

 
Caroline Møller

Vāāāārti!  3:0

20

 
Emilie Henriksen

Vāāāārti!  4:0

24

 
 

28

Maiņa

Alīna Petrova
Darja Ņevedomska
Nicoline Sørensen N. Sørensen

Vāāāārti!  5:0

29

 
Nicoline Sørensen N. Sørensen

Vāāāārti!  6:0

37

 
Siv Jørup
Büsra Barut

Maiņa

39

 

Beidzies pirmais puslaiks

Sille Struck
Emma Andersen

Maiņa

46

 
 

49

Maiņa

Alīna Šļahitņuka
Anastasija Tarasova
Caroline Møller

Vāāāārti!  7:0

61

 
Tanja Hymøller
Caroline Møller

Maiņa

63

 
 

70

Dzeltenā kartīte

Tatjana Baličeva
Siv Jørup

Vāāāārti!  8:0

72

 

Beidzies otrais puslaiks

DānijaLatvija
Katrine Svane (G)112Līga Mazdrēviča (G)
Freja Abildå1817Džuljeta Tamsone (C)
  • 39'
Büsra Barut
1116Alise Rukse
  • 24'
Emilie Henriksen
710Sindija Strankale
  • 46'
Emma Andersen
125Olga Timofejeva
Sofie Obel23Darja Ņevedomska
  • 28'
  • 20'
  • 61'
  • 63'
Caroline Møller
177Jekaterina Antipina
Sofie Karsberg-Petersen315Anastasija Romanova
  • 7'
  • 17'
  • 29'
  • 37'
Nicoline Sørensen N. Sørensen (C)
108Anastasija Tarasova
  • 49'
Line Kudsk1518Tatjana Baličeva
  • 70'
Maria Møller Thomsen54Viktorija Vengreviča
Rezervisti
Vibeke Jensen (G)161Viviana Kauliņa (G)
  • 63'
Tanja Hymøller
1314Elizabete Samušenko
Rikke Madsen811Alīna Šļahitņuka
  • 49'
  • 39'
  • 72'
Siv Jørup
62Alīna Petrova
  • 28'
  • 46'
Sille Struck
149Valentina Batņa
Signe Schioldan913Aurika Čerkes
Laura Frank4-
Galvenais treneris
Søren Randa-Boldt (DEN)Oļegs Blagonadeždins

Optibet Virslīga

KomandaSUNZGVZVVAP
1Riga FC3220665921+3866
2RFS3217875532+2359
3FK Ventspils32121194743+447
4Valmiera Glass ViA321210103734+346
5FK Spartaks32135144964-1544
6FK Liepāja32116154143-239
7FK Jelgava32911123437-338
8BFC Daugavpils3287172750-2331
9FK Metta3268183560-2526

Jaunākās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Kļūsti par e-Futbola izlases spēlētāju