• 17 sep 2015 17:00
  • Spartak Stadion
  • Women's Under-19 - Qualifying Round - Grp91. kārta
Dānija
8
Latvija
0
8
0
  • Galvenais tiesnesis: Echeva Galiya (BUL)
  • 1 tiesneša asistents: Korcheva Yordanka (BUL)
  • 2 tiesneša asistents: Karas Alena (BLR)
  • Ceturtais tiesnesis: Tsiareshka Volha (BLR)
  • Tiesnešu inspektors: Wierzbowska Katarzyna Iwona (POL)
  • Delegāts: Wierzbowska Katarzyna Iwona (POL)
  • Spēles gaita
  • Spēles protokols

7’

Vāāāārti!  1:0

Vārtus guva Nicoline Sørensen N. Sørensen

17’

Vāāāārti!  2:0

Vārtus guva Nicoline Sørensen N. Sørensen

20’

Vāāāārti!  3:0

Vārtus guva Caroline Møller

24’

Vāāāārti!  4:0

Vārtus guva Emilie Henriksen

28’

Spēlētāja maiņa

Darja Ņevedomska
Alīna Petrova

29’

Vāāāārti!  5:0

Vārtus guva Nicoline Sørensen N. Sørensen

37’

Vāāāārti!  6:0

Vārtus guva Nicoline Sørensen N. Sørensen

39’

Spēlētāja maiņa

Büsra Barut
Siv Jørup

Beidzies pirmais puslaiks

46’

Spēlētāja maiņa

Emma Andersen
Sille Struck

49’

Spēlētāja maiņa

Anastasija Tarasova
Alīna Šļahitņuka

61’

Vāāāārti!  7:0

Vārtus guva Caroline Møller

63’

Spēlētāja maiņa

Caroline Møller
Tanja Hymøller

70’

Dzeltenā kartīte

Tatjana Baličeva

72’

Vāāāārti!  8:0

Vārtus guva Siv Jørup

Beidzies otrais puslaiks

Dānija
Latvija
DānijaLatvija
1Katrine Svane (G)12Līga Mazdrēviča (G)
2Sofie Obel3Darja Ņevedomska
  • 28'
3Sofie Karsberg-Petersen4Viktorija Vengreviča
5Maria Møller Thomsen5Olga Timofejeva
7Emilie Henriksen
  • 24'
7Jekaterina Antipina
10Nicoline Sørensen N. Sørensen (C)
  • 7'
  • 17'
  • 29'
  • 37'
8Anastasija Tarasova
  • 49'
11Büsra Barut
  • 39'
10Sindija Strankale
12Emma Andersen
  • 46'
15Anastasija Romanova
15Line Kudsk16Alise Rukse
17Caroline Møller
  • 20'
  • 61'
  • 63'
17Džuljeta Tamsone (C)
18Freja Abildå18Tatjana Baličeva
  • 70'
RezervistiRezervisti
16Vibeke Jensen (G)1Viviana Kauliņa (G)
4Laura Frank2Alīna Petrova
  • 28'
6Siv Jørup
  • 39'
  • 72'
9Valentina Batņa
8Rikke Madsen11Alīna Šļahitņuka
  • 49'
9Signe Schioldan13Aurika Čerkes
13Tanja Hymøller
  • 63'
14Elizabete Samušenko
14Sille Struck
  • 46'
 
Galvenais trenerisGalvenais treneris
Søren Randa-Boldt (DEN)Oļegs Blagonadeždins

Jaunākās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Latvija pret Moldovu