Latvian Football Strategy 2017-2024
  • Women's Under-19 - First Qualifying Round - Grp8
  • 1. kārta
  • 19.09.2011. 20:00
  • NSB "Arkādija", Riga
Dānija
:
9
0
  • Galvenais tiesnesis: Correia Tavares Teixeira Berta Maria (POR)
  • 1 tiesneša asistents: Rolo Amorim Ana Cristina (POR)
  • 2 tiesneša asistents: Kumru Yilmaz Belgin (TUR)
  • Ceturtais tiesnesis: Gökcek Iscan Dilan Deniz (TUR)
  • Tiesnešu inspektors: Logarusic Blazenka (CRO)
  • Delegāts: Gajewska Ewa (POL)
  • Spēles gaita
  • Spēles protokols
Camilla Andersen C. Andersen

Vāāāārti!  1:0

10

 
Camilla Andersen C. Andersen

Vāāāārti!  2:0

21

 
Camilla Andersen C. Andersen

Vāāāārti!  3:0

24

 
 

33

Dzeltenā kartīte

Kristīne Giržda
Christina Bovbjerg

Vāāāārti!  4:0

36

 
Christina Bovbjerg

Vāāāārti!  5:0

38

 
Luna Gewitz

Vāāāārti!  6:0

44

 

Beidzies pirmais puslaiks

Nanna Philipsen
Caroline Rask

Maiņa

46

 
 

52

Dzeltenā kartīte

Laura Beļavska-Rauska
Christina Bovbjerg

Vāāāārti!  7:0

55

 
Pernille Madsen
Louise Brix

Maiņa

61

 
Christina Bovbjerg

Vāāāārti!  8:0

62

 
Pernille Madsen

Vāāāārti!  9:0

70

 
 

80

Maiņa

Ludmila Timošenko
Veronika Širmanova
Mie Jans
Camilla Andersen C. Andersen

Maiņa

82

 
 

88

Dzeltenā kartīte

Elizabete Eldmane

Beidzies otrais puslaiks

DānijaLatvija
Josefine Alberts (G)1612Enija-Anna Vaivode (C) (G)
Stine Pedersen33Elizabete Eldmane
  • 88'
Nikoline Frandsen45Laura Beļavska-Rauska
  • 52'
  • 61'
Louise Brix (C)
56Veronika Širmanova
  • 80'
Julie Jensen J. Jensen89Aneta Pēce
  • 46'
Caroline Rask
910Elīza Spruntule
  • 10'
  • 21'
  • 24'
  • 82'
Camilla Andersen C. Andersen
1111Rebeka Tīle
  • 44'
Luna Gewitz
1213Sofija Seredina
  • 36'
  • 38'
  • 55'
  • 62'
Christina Bovbjerg
1514Kristīne Giržda
  • 33'
Louise Larsen1716Linda Kotova
Anne Kristoffersen1818Karīna Kobzeva
Rezervisti
Kathrine Larsen (G)11Ludmila Timošenko (G)
  • 80'
  • 82'
Mie Jans
22Jūlija Ņikiforova
Rikke Ilkjær64Poļina Kohanovska
Julie Nørgaard Moeslund77Lineta Liepiņa
  • 61'
  • 70'
Pernille Madsen
108Renāte Dinviete
  • 46'
Nanna Philipsen
1315Anastasija Kriveņkaja
-17Ilze Liniņa
Galvenais treneris
Søren Randa-Boldt (DEN)Tatjana Šaļimova

Women's Under-19 - First Qualifying Round - Grp8

KomandaSUNZGVZVVAP
1Dānija3300180+189
2Krievija311183+54
3Grieķija311179-24
4Latvija3003122-210

Jaunākās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU