Latvian Football Strategy 2017-2024
  • Women's Under-17 - First Qualifying Round - Grp4
  • 1. kārta
  • 13.09.2008. 16:00
  • FC Turnovo
Čehija
:
Latvija
10
1
  • Galvenais tiesnesis: Asulin Lilach (ISR)
  • 1 tiesneša asistents: Bitton David Elias (ISR)
  • 2 tiesneša asistents: Projkovska Ivana (MKD)
  • Ceturtais tiesnesis: Spirkoska Tofiloska Vesna (MKD)
  • Tiesnešu inspektors: Lica Marcel (ROU)
  • Delegāts: Lica Marcel (ROU)
  • Spēles gaita
  • Spēles protokols
Katerina Podaná

Vāāāārti!  1:0

19

 
 

23

Maiņa

Oksana Korsunova
Agnese Kokarēviča
Danuta Zelníčková

Vāāāārti!  2:0

30

 
Tereza Koubová
Klára Cahynová

Maiņa

37

 

Beidzies pirmais puslaiks

Eva Bartoňová

Vāāāārti!  3:0

44

 
Eva Bartoňová

Vāāāārti!  4:0

53

 
Leona Klicova
Romana Mikysková

Maiņa

55

 
Svetlana Burešová

Vāāāārti!  5:0

56

 
Eva Bartoňová

Vāāāārti!  6:0

60

 
 

61

Maiņa

Anastasija Barana
Greta Guseva
Michaela Jačiškova
Aneta Malinová

Maiņa

67

 
Eva Bartoňová

Vāāāārti!  7:0

70

 
Michaela Jačiškova

Vāāāārti!  8:0

72

 
 

74

Maiņa

Veronika Širmanova
Sofija Seredina
 

75

Vāāāārti!  8:1

Olga Ševcova
Svetlana Burešová

Vāāāārti!  9:1

76

 
Eva Bartoňová

Vāāāārti!  10:1

80

 

Beidzies otrais puslaiks

ČehijaLatvija
Nikola Legerská (G)112Enija-Anna Vaivode (G)
  • 44'
  • 53'
  • 60'
  • 70'
  • 80'
Eva Bartoňová
117Olga Ševcova
  • 75'
Aneta Šmidrkalová915Olga Poplavska (C)
Alena Konopiková814Sofija Seredina
  • 74'
  • 56'
  • 76'
Svetlana Burešová
124Klinta Kulite
  • 37'
Klára Cahynová
419Suzanna Ribalko
  • 55'
Romana Mikysková
1011Anastasija Ročāne
  • 19'
Katerina Podaná
1310Tatjana Pesudova
  • 30'
Danuta Zelníčková
521Agnese Kokarēviča
  • 23'
Jana Sedláčková J. Sedláčková (C)213Greta Guseva
  • 61'
  • 67'
Aneta Malinová
1418Kristina Kazakevica
Rezervisti
Kristýna Zelníčková (G)161Natālija Vihrova (G)
  • 67'
  • 72'
Michaela Jačiškova
179Anastasija Barana
  • 61'
Veronika Stankova66Santa Smirnova
Dominika Týlová188Veronika Širmanova
  • 74'
  • 37'
Tereza Koubová
720Alona Karavaja
  • 55'
Leona Klicova
35Oksana Korsunova
  • 23'
Gabriela Machanová153Santa Smilga
Galvenais treneris
-Tatjana Šaļimova

Optibet Virslīga

KomandaSUNZGVZVVAP
1Riga FC3220665921+3866
2RFS3217875532+2359
3FK Ventspils32121194743+447
4Valmiera Glass ViA321210103734+346
5FK Spartaks32135144964-1544
6FK Liepāja32116154143-239
7FK Jelgava32911123437-338
8BFC Daugavpils3287172750-2331
9FK Metta3268183560-2526

Jaunākās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Kļūsti par e-Futbola izlases spēlētāju