Latvian Football Strategy 2017-2024
  • Women's Under-17 - First Qualifying Round - Grp4
  • 1. kārta
  • 13.09.2008. 16:00
  • FC Turnovo
Čehija
:
Latvija
10
1
  • Galvenais tiesnesis: Asulin Lilach (ISR)
  • 1 tiesneša asistents: Bitton David Elias (ISR)
  • 2 tiesneša asistents: Projkovska Ivana (MKD)
  • Ceturtais tiesnesis: Spirkoska Tofiloska Vesna (MKD)
  • Tiesnešu inspektors: Lica Marcel (ROU)
  • Delegāts: Lica Marcel (ROU)
  • Spēles gaita
  • Spēles protokols
Katerina Podaná

Vāāāārti!  1:0

19

 
 

23

Maiņa

Oksana Korsunova
Agnese Kokarēviča
Danuta Zelníčková

Vāāāārti!  2:0

30

 
Tereza Koubová
Klára Cahynová

Maiņa

37

 

Beidzies pirmais puslaiks

Eva Bartoňová

Vāāāārti!  3:0

44

 
Eva Bartoňová

Vāāāārti!  4:0

53

 
Leona Klicova
Romana Mikysková

Maiņa

55

 
Svetlana Burešová

Vāāāārti!  5:0

56

 
Eva Bartoňová

Vāāāārti!  6:0

60

 
 

61

Maiņa

Anastasija Barana
Greta Guseva
Michaela Jačiškova
Aneta Malinová

Maiņa

67

 
Eva Bartoňová

Vāāāārti!  7:0

70

 
Michaela Jačiškova

Vāāāārti!  8:0

72

 
 

74

Maiņa

Veronika Širmanova
Sofija Seredina
 

75

Vāāāārti!  8:1

Olga Ševcova
Svetlana Burešová

Vāāāārti!  9:1

76

 
Eva Bartoňová

Vāāāārti!  10:1

80

 

Beidzies otrais puslaiks

ČehijaLatvija
Nikola Legerská (G)112Enija Anna Vaivode (G)
  • 56'
  • 76'
Svetlana Burešová
1215Olga Poplavska (C)
  • 19'
Katerina Podaná
1318Kristina Kazakevica
Alena Konopiková87Olga Ševcova
  • 75'
Jana Sedláčková J. Sedláčková (C)211Anastasija Ročāne
  • 37'
Klára Cahynová
410Tatjana Pesudova
  • 67'
Aneta Malinová
144Klinta Kulite
  • 30'
Danuta Zelníčková
513Greta Guseva
  • 61'
Aneta Šmidrkalová914Sofija Seredina
  • 74'
  • 44'
  • 53'
  • 60'
  • 70'
  • 80'
Eva Bartoňová
1119Suzanna Ribalko
  • 55'
Romana Mikysková
1021Agnese Kokarēviča
  • 23'
Rezervisti
Kristýna Zelníčková (G)161Natālija Vihrova (G)
  • 37'
Tereza Koubová
76Santa Mallone
Dominika Týlová183Santa Smilga
  • 67'
  • 72'
Michaela Jačiškova
175Oksana Korsunova
  • 23'
Veronika Stankova68Veronika Širmanova
  • 74'
Gabriela Machanová159Anastasija Barana
  • 61'
  • 55'
Leona Klicova
320Alona Karavaja
Galvenais treneris
-Tatjana Šaļimova

Women's Under-17 - First Qualifying Round - Grp4

KomandaSUNZGVZVVAP
1Čehija3300142+129
2Ziemeļmaķedonija320174+36
3Polija310275+23
4Latvija3003118-170

Jaunākās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU