Latvian Football Strategy 2017-2024
  • Women's Under-19 - First Qualifying Round - Gp B4
  • 1. kārta
  • 25.09.2003. 13:00
  • OSK Liskova
Čehija
:
7
0
  • Galvenais tiesnesis: Medvedeva Yuliya (KAZ)
  • 1 tiesneša asistents: Dorosheva Natalya (KAZ)
  • 2 tiesneša asistents: Likavcova Zuzana (SVK)
  • Ceturtais tiesnesis: Ihringova Alexandra (ENG)
  • Delegāts: Hovhannisyan Gevorg (ARM)
  • Spēles gaita
  • Spēles protokols
Lucie Martínková L. Martínková

Vāāāārti!  1:0

10

 
Lucie Martínková L. Martínková

Vāāāārti!  2:0

14

 
Irena Martínková I. Martínková

Vāāāārti!  3:0

28

 
Lucie Martínková L. Martínková

Vāāāārti!  4:0

32

 
Katerina Novotna

Vāāāārti!  5:0

45

 

Beidzies pirmais puslaiks

Lucie Martínková L. Martínková

Vāāāārti!  6:0

54

 
 

57

Maiņa

Gunda Kube
Jeļena Morozova
Lucie Šuhajdová
Katerina Novotna

Maiņa

58

 
Jana Širucková
Ivana Vajcová

Maiņa

68

 
Marcela Seveikova
Jana Kralova

Maiņa

76

 
 

78

Maiņa

Līga Radvila
Liene Baltzake
Irena Martínková I. Martínková

Vāāāārti!  7:0

87

 
 

88

Maiņa

Rita Džeriņa
Laila Beiere
 

90+2

Dzeltenā kartīte

Aleksandra Filimonova

Beidzies otrais puslaiks

ČehijaLatvija
Veronika Holatkova (G)161Viola Raudziņa (G)
  • 28'
  • 87'
Irena Martínková I. Martínková
22Laila Beiere
  • 88'
Libuse Petrasova33Kristīne Petrikina
Martina Marcoňová45Jeļena Morozova
  • 57'
  • 68'
Ivana Vajcová
56Olga Matīsa
  • 10'
  • 14'
  • 32'
  • 54'
Lucie Martínková L. Martínková
77Aleksandra Filimonova
  • 90'+2'
Iveta Stojkovicova88Linda Heinacka
Alexandra Mouchová (C)109Elina Karlsone
  • 45'
  • 58'
Katerina Novotna
1710Katrine Verreva (C)
Zuzana Wachlova1114Skaidrīte Vulāne
  • 76'
Jana Kralova
1417Liene Baltzake
  • 78'
Rezervisti
Pavlina Cvrckova (G)112Lūcija Ciekure (G)
  • 76'
Marcela Seveikova
64Rita Džeriņa
  • 88'
Lucie Kladrubská911Gunda Kube
  • 57'
  • 58'
Lucie Šuhajdová
1213Gita Mežmale
Eva Bohmannová1315Līga Radvila
  • 78'
Lucie Přibáňová1516Jurika Okolovica
  • 68'
Jana Širucková
1820Aiga Priedina
Galvenais treneris
Miloslav Veselý (CZE)Agris Bandolis

Optibet Virslīga 2020

KomandaSUNZGVZVVAP
1RFS7700195+1421
2Riga FC7601184+1418
3Valmiera FC7322911-211
4FK Ventspils7313119+210
5BFC Daugavpils73041612+49
6FK Jelgava730458-39
7FK Spartaks6222912-38
8FK Liepāja6204810-26
9FK Metta7205713-66
10FK Tukums 2000/TSS7016422-181

Jaunākās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU