Latvian Football Strategy 2017-2024
  • Women's Under-17 - Qualifying Round - Grp7
  • 1. kārta
  • 11.10.2014. 15:00
  • Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums, Riga
Baltkrievija
:
6
0
  • Galvenais tiesnesis: Frías Acedo Marta (ESP)
  • 1 tiesneša asistents: Puente Pino Rocio (ESP)
  • 2 tiesneša asistents: Višekruna Jovanka (BIH)
  • Ceturtais tiesnesis: Vlaic Ivana (BIH)
  • Tiesnešu inspektors: Kyriou Eleni (GRE)
  • Delegāts: Shkil Svitlana (UKR)
  • Spēles gaita
  • Spēles protokols
Margarita Yushko

Vāāāārti!  1:0

6

 
Viktoryia Kakoshina

Vāāāārti!  2:0

25

 
 

33

Dzeltenā kartīte

Monika Estere Štube

Beidzies pirmais puslaiks

Margarita Yushko

Vāāāārti!  3:0

44

 
 

53

Maiņa

Anastasija Saļuka
Jana Romase
Viktoriya Kazakevich
Oksana Dranovskaya

Maiņa

54

 
Darya Stezhko
Valeriya Belaya

Maiņa

57

 
Svetlana Korbut
Tatyana Chistik

Maiņa

62

 
Ekaterina Goncharova

Vāāāārti!  4:0

63

 
 

70

Maiņa

Aija Everita Tesļuka
Tatjana Baličeva
Darya Stezhko

Vāāāārti!  5:0

71

 
Darya Stezhko

Vāāāārti!  6:0

76

 
 

79

Maiņa

Elizabete Samušenko
Dina Tamane

Beidzies otrais puslaiks

BaltkrievijaLatvija
  • 62'
Tatyana Chistik (G)
11Viviana Kauliņa (G)
  • 63'
Ekaterina Goncharova
35Laura Sondore
  • 57'
Valeriya Belaya
76Jana Romase
  • 53'
  • 6'
  • 44'
Margarita Yushko
87Jekaterina Antipina
Yuliya Karplyuk (C)109Anastasija Čemirtāne
  • 54'
Oksana Dranovskaya
1110Tatjana Baličeva (C)
  • 70'
Darya Lukyantseva1311Anastasija Fjodorova
Anastasiya Novikova1414Monika Estere Štube
  • 33'
Zarina Kapustina1615Dina Tamane
  • 79'
Iryna Siutsova1717Anna Krūmiņa
  • 25'
Viktoryia Kakoshina
1818Sandra Voitāne
Rezervisti
  • 62'
Svetlana Korbut (G)
1212Līga Mazdrēviča (G)
Yana Benkevich22Anastasija Saļuka
  • 53'
Veronika Adamovich43Valērija Jevstigņejeva
  • 54'
Viktoriya Kazakevich
54Elizabete Samušenko
  • 79'
Yana Plavskaya613Aurika Čerkes
  • 57'
  • 71'
  • 76'
Darya Stezhko
916Aija Everita Tesļuka
  • 70'
Natalia Kachan15-
Galvenais treneris
Yuri Rassolko (BLR)Romāns Kvačovs

Optibet Virslīga 2020

KomandaSUNZGVZVVAP
1RFS6600185+1318
2Riga FC6501133+1015
3FK Ventspils6312106+410
4FK Jelgava630346-29
5FK Spartaks6222912-38
6Valmiera FC6222710-38
7BFC Daugavpils62041311+26
8FK Liepāja6204810-26
9FK Metta6204712-56
10FK Tukums 2000/TSS6015317-141

Jaunākās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU