Latvian Football Strategy 2017-2024
  • Women's Under-19 - First Qualifying Round - Grp4
  • 1. kārta
  • 13.09.2010. 18:00
  • Grosics Gyula
Austrija
:
10
0
  • Galvenais tiesnesis: Gurdon Basimamovic Mihaela (CRO)
  • 1 tiesneša asistents: Vidovic Volenik Barbara (CRO)
  • 2 tiesneša asistents: Szeles Krisztina (HUN)
  • Ceturtais tiesnesis: Urban Eszter (HUN)
  • Tiesnešu inspektors: Tomasova Renata (SVK)
  • Delegāts: Tomasova Renata (SVK)
  • Spēles gaita
  • Spēles protokols
Sarah Puntigam

Vāāāārti!  1:0

16

 
Lisa Makas

Vāāāārti!  2:0

19

 
Laura Feiersinger

Vāāāārti!  3:0

26

 
Christina Peintinger

Vāāāārti!  4:0

36

 
Sarah Puntigam

Vāāāārti!  5:0

38

 

Beidzies pirmais puslaiks

Simona Koren
Katharina Schiechtl

Maiņa

46

 
Jasmin Krejc

Soda sitiens!  6:0

49

 
Gina Babicky
Laura Feiersinger

Maiņa

57

 
Christina Peintinger

Vāāāārti!  7:0

58

 
Astrid Dopler Dopler
Sarah Puntigam

Maiņa

58

 
Lisa Makas

Vāāāārti!  8:0

67

 
 

68

Maiņa

Alīna Ivanova
Suzanna Ribalko
Jasmin Eder Eder

Vāāāārti!  9:0

70

 
 

73

Maiņa

Natālija Vihrova
Enija-Anna Vaivode
Lisa Makas

Vāāāārti!  10:0

87

 
 

87

Maiņa

Sintija Ziemele
Linda Kotova

Beidzies otrais puslaiks

AustrijaLatvija
  • 49'
Jasmin Krejc (G)
112Enija-Anna Vaivode (C) (G)
  • 73'
Jasmin Fischelmaier32Kristīne Giržda
Romina Bell45Margarita Ņikiforova
Jennifer Pöltl67Margarita Timofejeva
  • 46'
Katharina Schiechtl
710Elīza Spruntule
  • 26'
  • 57'
Laura Feiersinger
811Anastasija Ročāne
  • 19'
  • 67'
  • 87'
Lisa Makas
913Sofija Seredina
  • 16'
  • 38'
  • 58'
Sarah Puntigam (C)
1014Olga Ševcova
Sarah Zadrazil1116Linda Kotova
  • 87'
  • 70'
Jasmin Eder Eder
1417Suzanna Ribalko
  • 68'
  • 36'
  • 58'
Christina Peintinger
1818Karīna Lūse
Rezervisti
Anna Wegscheider (G)121Natālija Vihrova (G)
  • 73'
Denise Feichtinger24Linda Škapare
  • 57'
Gina Babicky
138Aneta Pēce
  • 58'
Astrid Dopler Dopler
159Alīna Ivanova
  • 68'
Virginia Kirchberger1615Sintija Ziemele
  • 87'
  • 46'
Simona Koren
17-
Galvenais treneris
Ernst Weber (AUT)Tatjana Šaļimova

Optibet Virslīga 2020

KomandaSUNZGVZVVAP
1RFS5500153+1215
2Riga FC5401113+812
3FK Ventspils5311105+510
4FK Spartaks6222912-38
5BFC Daugavpils5203118+36
6FK Liepāja520389-16
7FK Metta5203710-36
8FK Jelgava520336-36
9Valmiera FC5122610-45
10FK Tukums 2000/TSS6015317-141

Jaunākās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU