Latvian Football Strategy 2017-2024
  • 2020. gada UEFA EČ kvalifikācija
  • 10.10.2019. 21:45
  • Ernst-Happel-Stadion
  • Skatītāju skaits: 26200
Austrija
:
Izraēla
3
1
  • Galvenais tiesnesis: William Collum (SCO)
  • 1 tiesneša asistents: Francis Connor (SCO)
  • 2 tiesneša asistents: David McGeachie (SCO)
  • Ceturtais tiesnesis: Nicolas Walsh (SCO)
  • Tiesnešu inspektors: Bernardino Gonzalez Vazquez (ESP)
  • Delegāts: Mike Foster (ENG)
  • Spēles gaita
  • Spēles protokols
Julian Jakob Baumgartlinger

Dzeltenā kartīte

31

 
 

34

Vāāāārti!  0:1

Eran Zahavi
Valentino Lazaro

Vāāāārti!  1:1

41

 

Beidzies pirmais puslaiks

Stefan Posch

Dzeltenā kartīte

48

 
 

48

Dzeltenā kartīte

Mu´Nas Dabbur
 

54

Maiņa

Omri Amram Ben Harush
Talb Tawatha
 

55

Dzeltenā kartīte

Nir Bitton
Martin Hinteregger

Vāāāārti!  2:1

56

 
Louis Schaub
Konrad Laimer

Maiņa

59

 
Christopher Trimmel
Stefan Posch

Maiņa

63

 
 

70

Maiņa

Shon Weissman
Mu´Nas Dabbur
 

76

Maiņa

Yonatan Cohen
Loai Taha
Michael Gregoritsch
Marko Arnautovic

Maiņa

82

 
Marcel Sabitzer

Vāāāārti!  3:1

88

 

Beidzies otrais puslaiks

AustrijaIzraēla
Cican Stankovic (G)1318Ofir Meir Marciano (G)
  • 31'
Julian Jakob Baumgartlinger (C)
146Bibars Natcho (C)
Andreas Ulmer219Eytan Tibi
Stefan Ilsanker67Eran Zahavi
  • 34'
  • 82'
Marko Arnautovic
74Nir Bitton
  • 55'
Aleksandar Dragović313Talb Tawatha
  • 54'
  • 56'
Martin Hinteregger
422Hatem Abd Elhamed
  • 88'
Marcel Sabitzer
92Eliezer Dasa
  • 41'
Valentino Lazaro
229Mu´Nas Dabbur
  • 48'
  • 70'
  • 59'
Konrad Laimer
1817Loai Taha
  • 76'
  • 48'
  • 63'
Stefan Posch
511Manor Solomon
Rezervisti
Pavao Pervan (G)121Ariel Harush (G)
Alexander Schlager (G)123Yoav Pinhas (Pini) Gerafi (G)
Marco Friedl820Omri Amram Ben Harush
  • 54'
  • 63'
Christopher Trimmel
2110Diaa Sabi'a
Peter Zulj1012Shon Weissman
  • 70'
Florian Kainz173Dan Glezer
Lukas Hinterseer198Neta Lavi
  • 82'
Michael Gregoritsch
115Raz Shlomo
  • 59'
Louis Schaub
2316Yonatan Cohen
  • 76'
Thomas Goiginger1614Dolev Haziza
Karim Onisiwo2021Sun Menachem
Maximilian Wöber1515Ilay Elmkies
Galvenais treneris
(-) (-)

Optibet Virslīga 2020

KomandaSUNZGVZVVAP
1BFC Daugavpils00000000
2FK Jelgava00000000
3FK Liepāja00000000
4FK Metta00000000
5FK Spartaks00000000
6FK Tukums 2000/TSS00000000
7FK Ventspils00000000
8RFS00000000
9Riga FC00000000
10Valmiera FC00000000

Jaunākās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU