• 01 jūn 2023 11:00
  • Audas stadions, Ķekava Municipality
  • Latvijas U-14 meiteņu čempionāts (Attīstības grupa) 20231. kārta
  • Galvenais tiesnesis: Darja Voitehoviča
  • Spēles gaita
  • Spēles protokols

1’

Vāāāārti!  1:0

Vārtus guva Magdalēna Čamāne

4’

Vāāāārti!  2:0

Vārtus guva Jekaterina Haritonova

7’

Vāāāārti!  3:0

Vārtus guva Jekaterina Haritonova

10’

Vāāāārti!  4:0

Vārtus guva Jekaterina Haritonova

12’

Vāāāārti!  5:0

Vārtus guva Ligija Čamāne

15’

Vāāāārti!  6:0

Vārtus guva Magdalēna Čamāne

18’

Vāāāārti!  7:0

Vārtus guva Ligija Čamāne

19’

Vāāāārti!  8:0

Vārtus guva Magdalēna Čamāne

20’

Vāāāārti!  9:0

Vārtus guva Jekaterina Haritonova

25’

Vāāāārti!  10:0

Vārtus guva Jekaterina Haritonova

27’

Vāāāārti!  11:0

Vārtus guva Jekaterina Haritonova

30’

Vāāāārti!  12:0

Vārtus guva Jekaterina Haritonova

32’

Vāāāārti!  13:0

Vārtus guva Magdalēna Čamāne

34’

Vāāāārti!  14:0

Vārtus guva Magdalēna Čamāne

37’

Vāāāārti!  15:0

Vārtus guva Jekaterina Haritonova

40’

Vāāāārti!  16:0

Vārtus guva Ligija Čamāne

43’

Vāāāārti!  17:0

Vārtus guva Keita Teljaževiča

45’

Vāāāārti!  18:0

Vārtus guva Ligija Čamāne
Augšdaugavas NSS
SK Imanta
Augšdaugavas NSSSK Imanta
1Pilsonība: LatvijaLinda Pankova (G)1Pilsonība: LatvijaAleksandra Tarariva (G)
6Pilsonība: LatvijaDarja Rakicka30Pilsonība: LatvijaDana Daniela Čebikina
4Pilsonība: LatvijaLaura Pavlova3Pilsonība: LatvijaMegija Jaunekle
11Pilsonība: LatvijaJekaterina Haritonova
  • 4'
  • 7'
  • 10'
  • 20'
  • 25'
  • 27'
  • 30'
  • 37'
36Pilsonība: LatvijaOļesja Vasiļjeva
10Pilsonība: LatvijaAnastasija Dragomirova41Pilsonība: LatvijaAnastasija Kļimova
2Pilsonība: LatvijaKeita Teljaževiča
  • 43'
20Pilsonība: LatvijaAdriana Paula Sleže
7Pilsonība: LatvijaMagdalēna Čamāne
  • 1'
  • 15'
  • 19'
  • 32'
  • 34'
40Pilsonība: LatvijaLuiza Kirilova
8Pilsonība: LatvijaOdrija Purvinska19Pilsonība: LatvijaAnce Līce (C)
9Pilsonība: LatvijaLigija Čamāne (C)
  • 12'
  • 18'
  • 40'
  • 45'
11Pilsonība: LatvijaElizabete Ozoliņa
 24Pilsonība: LatvijaAnastasija Stepanova
Galvenais trenerisGalvenais treneris
Mārtiņš RubļevskisNormunds Bondars

Jaunākās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Telpu futbola supersērija