Latvian Football Strategy 2017-2024
  • Women's Under-19 - First Qualifying Round - Grp8
  • 1. kārta
  • 24.09.2009. 18:00
  • Városi
Armēnija
:
2
6
  • Galvenais tiesnesis: Karagiorgi Sofia (CYP)
  • 1 tiesneša asistents: Kyriakou Angela (CYP)
  • 2 tiesneša asistents: Makkosne Petz Brigitta (HUN)
  • Ceturtais tiesnesis: Urban Eszter (HUN)
  • Tiesnešu inspektors: Olafsson Eyjolfur (ISL)
  • Delegāts: Olafsson Eyjolfur (ISL)
  • Spēles gaita
  • Spēles protokols
Eleonora Davtyan

Vāāāārti!  1:0

9

 
 

16

Dzeltenā kartīte

Natālija Vihrova
Kristine Mangasaryan

Soda sitiens!  2:0

17

 
 

26

Dzeltenā kartīte

Jūlija Sokolova

Beidzies pirmais puslaiks

 

46

Vāāāārti!  2:1

Jūlija Sokolova
 

47

Maiņa

Liene Freiberga
Agnese Kokarēviča
 

60

Vāāāārti!  2:2

Liene Freiberga
 

66

Maiņa

Kristina Kazakevica
Margarita Ņikiforova
Nare Beybutyan
Meri Arabyan

Maiņa

73

 
 

74

Vāāāārti!  2:3

Jūlija Sokolova
Lilit Karapetyan L. Karapetyan

Dzeltenā kartīte

78

 
 

78

Soda sitiens!  2:4

Anastasija Ročāne
 

87

Maiņa

Anete Valevko
Sintija Šļeckus
 

90+1

Vāāāārti!  2:5

Jūlija Sokolova
 

90+3

Vāāāārti!  2:6

Jūlija Sokolova

Beidzies otrais puslaiks

ArmēnijaLatvija
Taguhi Grigoryan T. Grigoryan (C)11Natālija Vihrova (G)
  • 16'
Hasmik Yeremyan32Alīna Grante
  • 17'
Kristine Mangasaryan
73Agnese Kokarēviča
  • 47'
Kristine Grigoryan K. Grigoryan96Liene Vāciete
Tatevik Manukyan119Džastina Radvila (C)
  • 78'
Lilit Karapetyan L. Karapetyan
1311Anastasija Ročāne
  • 78'
  • 73'
Meri Arabyan
1514Olga Ševcova
Mariam Petrosyan1615Sintija Šļeckus
  • 87'
  • 9'
Eleonora Davtyan
1716Jūlija Sokolova
  • 26'
  • 46'
  • 74'
  • 90'+1'
  • 90'+3'
Marine Karapetyan M. Karapetyan1817Dita Upesjūra
Sona Shahinyan2218Margarita Ņikiforova
  • 66'
Rezervisti
Lilit Barseghyan (G)1212Sabīne Červeņaka (G)
Zhanna Aslikyan44Kristina Kazakevica
  • 66'
Gayane Davtyan G. Davtyan55Jevgenija Kokotkina
  • 73'
Nare Beybutyan
67Klinta Kulite
Anahit Davtyan A. Davtyan108Liene Freiberga
  • 47'
  • 60'
-10Anete Valevko
  • 87'
-13Linda Škapare
Galvenais treneris
Samvel Adamyan (ARM)Agris Bandolis

Optibet Virslīga 2020

KomandaSUNZGVZVVAP
1RFS6600185+1318
2Riga FC6501133+1015
3FK Ventspils6312106+410
4FK Jelgava630346-29
5FK Spartaks6222912-38
6Valmiera FC6222710-38
7BFC Daugavpils62041311+26
8FK Liepāja6204810-26
9FK Metta6204712-56
10FK Tukums 2000/TSS6015317-141

Jaunākās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU