Latvian Football Strategy 2017-2024
  • Women's Under-19 - First Qualifying Round - Grp8
  • 1. kārta
  • 24.09.2009. 18:00
  • Városi
Armēnija
:
Latvija
2
6
  • Galvenais tiesnesis: Karagiorgi Sofia (CYP)
  • 1 tiesneša asistents: Kyriakou Angela (CYP)
  • 2 tiesneša asistents: Makkosne Petz Brigitta (HUN)
  • Ceturtais tiesnesis: Urban Eszter (HUN)
  • Tiesnešu inspektors: Olafsson Eyjolfur (ISL)
  • Delegāts: Olafsson Eyjolfur (ISL)
  • Spēles gaita
  • Spēles protokols
Eleonora Davtyan

Vāāāārti!  1:0

9

 
 

16

Dzeltenā kartīte

Natālija Vihrova
Kristine Mangasaryan

Soda sitiens!  2:0

17

 
 

26

Dzeltenā kartīte

Jūlija Sokolova

Beidzies pirmais puslaiks

 

46

Vāāāārti!  2:1

Jūlija Sokolova
 

47

Maiņa

Liene Freiberga
Agnese Kokarēviča
 

60

Vāāāārti!  2:2

Liene Freiberga
 

66

Maiņa

Kristina Kazakevica
Margarita Ņikiforova
Nare Beybutyan
Meri Arabyan

Maiņa

73

 
 

74

Vāāāārti!  2:3

Jūlija Sokolova
Lilit Karapetyan L. Karapetyan

Dzeltenā kartīte

78

 
 

78

Soda sitiens!  2:4

Anastasija Ročāne
 

87

Maiņa

Anete Valevko
Sintija Šļeckus
 

90+1

Vāāāārti!  2:5

Jūlija Sokolova
 

90+3

Vāāāārti!  2:6

Jūlija Sokolova

Beidzies otrais puslaiks

ArmēnijaLatvija
  • 73'
Meri Arabyan
151Natālija Vihrova (G)
  • 16'
Tatevik Manukyan1114Olga Ševcova
Mariam Petrosyan1615Sintija Šļeckus
  • 87'
Kristine Grigoryan K. Grigoryan917Dita Upesjūra
Marine Karapetyan M. Karapetyan1816Jūlija Sokolova
  • 26'
  • 46'
  • 74'
  • 90'+1'
  • 90'+3'
  • 78'
Lilit Karapetyan L. Karapetyan
139Džastina Radvila (C)
Sona Shahinyan226Liene Vāciete
  • 17'
Kristine Mangasaryan
73Agnese Kokarēviča
  • 47'
Taguhi Grigoryan T. Grigoryan (C)12Alīna Grante
Hasmik Yeremyan311Anastasija Ročāne
  • 78'
  • 9'
Eleonora Davtyan
1718Margarita Ņikiforova
  • 66'
Rezervisti
Lilit Barseghyan (G)1212Sabīne Červeņaka (G)
Anahit Davtyan A. Davtyan104Kristina Kazakevica
  • 66'
  • 73'
Nare Beybutyan
610Anete Valevko
  • 87'
Zhanna Aslikyan47Klinta Kulite
Gayane Davtyan G. Davtyan513Linda Škapare
-8Liene Freiberga
  • 47'
  • 60'
-5Jevgenija Kokotkina
Galvenais treneris
Samvel Adamyan (ARM)Agris Bandolis

Optibet Virslīga

KomandaSUNZGVZVVAP
1Riga FC3220665921+3866
2RFS3217875532+2359
3FK Ventspils32121194743+447
4Valmiera Glass ViA321210103734+346
5FK Spartaks32135144964-1544
6FK Liepāja32116154143-239
7FK Jelgava32911123437-338
8BFC Daugavpils3287172750-2331
9FK Metta3268183560-2526

Jaunākās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU