• 14 okt 2017 16:00
  • Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums, Riga
  • Eiropas WU-17 kvalifikācija 20181. kārta
Anglija
10
Latvija
0
10
0
  • Galvenais tiesnesis: Usova Kateryna (UKR)
  • 1 tiesneša asistents: Grushko Svitlana (UKR)
  • 2 tiesneša asistents: Kozyreva Ekaterina (RUS)
  • Ceturtais tiesnesis: Ponomareva Aleksandra (RUS)
  • Tiesnešu inspektors: McDermott Hilda (IRL)
  • Delegāts: Derks ev Bakker Elisabeth (Elrie) (NED)
  • Spēles gaita
  • Spēles protokols

1’

Vāāāārti!  1:0

Vārtus guva Lauren James

15’

Vāāāārti!  2:0

Vārtus guva Lauren James

23’

Vāāāārti!  3:0

Vārtus guva Jessica Park

25’

Vāāāārti!  4:0

Vārtus guva Lauren James

33’

Vāāāārti!  5:0

Vārtus guva Ebony Salmon

36’

Vāāāārti!  6:0

Vārtus guva Hannah Griffin

Beidzies pirmais puslaiks

41’

Spēlētāja maiņa

Ebony Salmon
Annabel Blanchard

51’

Spēlētāja maiņa

Diāna Suvītra
Liene Reute

53’

Vāāāārti!  7:0

Vārtus guva Lauren James

54’

Vāāāārti!  8:0

Vārtus guva Jessica Park

56’

Spēlētāja maiņa

Karīna Semjonova
Anastasija Antonova

59’

Vāāāārti!  9:0

Vārtus guva Annabel Blanchard

63’

Spēlētāja maiņa

Hannah Griffin
Lia Cataldo

67’

Spēlētāja maiņa

Amanda Medvedeva
Ērika Gricijenko

72’

Spēlētāja maiņa

Asmita Ale
Simran Jhamat

78’

Vāāāārti!  10:0

Vārtus guva Jessica Park

Beidzies otrais puslaiks

Anglija
Latvija
AnglijaLatvija
13Francesca Bentley (G)12Sofja Ņesterova (C) (G)
3Phoebe Williams2Selga Penelope Vitmore
4Aimee Everett3Amanda Medvedeva
  • 67'
5Abbie Roberts4Renāte Gaugere
8Hannah Griffin
  • 36'
  • 63'
6Karīna Semjonova
  • 56'
9Ebony Salmon
  • 33'
  • 41'
8Diāna Skribina
11Lauren James (C)
  • 1'
  • 15'
  • 25'
  • 53'
9Nikole Červinska
12Asmita Ale
  • 72'
13Ieva Krasnova
15Lucy Roberts14Līga Brigmane
17Paige Bailey Gayle15Lāsma Nagla
18Jessica Park
  • 23'
  • 54'
  • 78'
17Diāna Suvītra
  • 51'
RezervistiRezervisti
1Frances Stenson (G)1Agnese Mandrika (G)
2Kiera Skeels21Asnāte Lindermane (G)
6Naomi Hartley7Karmena Ketija Pozņiaka
7Simran Jhamat
  • 72'
10Paula Linda Liniņa
10Jessica Woolley11Abita Tauriņa
14Lia Cataldo
  • 63'
16Anastasija Antonova
  • 56'
16Emma Brown18Ērika Gricijenko
  • 67'
19Annabel Blanchard
  • 41'
  • 59'
19Liene Reute
  • 51'
20Ava Kuyken 
Galvenais trenerisGalvenais treneris
John Griffiths (ENG)Romāns Kvačovs

Jaunākās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU