Latvian Football Strategy 2017-2024

Virslīgas dublieru čempionāts

2020

  • klubi10
  • spēlētāji508
  • spēles90

Izvēlēties sezonu:

  • Nākamās spēles
  • Visas spēles
  • Vārtu guvēji
  • Tabula
Otrdiena, 04.08.2020.Protokols
6
kārta
RTU stadions
14:00
Spartaks Jūrmala-211BFC Daugavpils-2 
6
kārta
Vidzemes Olimpiskā centra stadions
16:00
Valmiera FC-223FK Metta/Latvijas Universitāte-2 
6
kārta
Stadions "Olimpija", Liepāja
17:00
FK Liepāja-235FK Jelgava-2 
6
kārta
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
18:00
RFS-230FK Tukums 2000/TSS-2 
6
kārta
Ventspils 2. pamatskolas stadions
19:00
FK Ventspils-211Riga FC-2 
Sestdiena, 08.08.2020.Protokols
7
kārta
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
14:00
FK Tukums 2000/TSS-2--FK Jelgava-2 
7
kārta
SB Ķeizarmežs
18:00
Riga FC-2--Valmiera FC-2 
Svētdiena, 09.08.2020.Protokols
7
kārta
Stadions "Celtnieks"
16:00
BFC Daugavpils-2--FK Liepāja-2 
7
kārta
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
18:00
RFS-2--FK Ventspils-2 
7
kārta
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
18:30
FK Metta/Latvijas Universitāte-2--Spartaks Jūrmala-2 
Ceturtdiena, 13.08.2020.Protokols
8
kārta
RTU stadions
14:00
Spartaks Jūrmala-2--Riga FC-2-
8
kārta
Stadions "Olimpija", Liepāja
17:00
FK Liepāja-2--FK Metta/Latvijas Universitāte-2-
8
kārta
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
18:00
RFS-2--Valmiera FC-2-
8
kārta
Ventspils 2. pamatskolas stadions
19:00
FK Ventspils-2--FK Tukums 2000/TSS-2-
8
kārta
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
19:00
FK Jelgava-2--BFC Daugavpils-2-
1. kārtaProtokols
30
jūn
Upesciema stadions
18:00
FK Metta/Latvijas Universitāte-202BFC Daugavpils-2 
30
jūn
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
19:00
FK Tukums 2000/TSS-223Valmiera FC-2 
30
jūn
Ventspils 2. pamatskolas stadions
19:00
FK Ventspils-220Spartaks Jūrmala-2 
01
jūl
Skonto stadions
18:00
Riga FC-211FK Jelgava-2 
01
jūl
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
18:00
RFS-231FK Liepāja-2 
2. kārtaProtokols
04
jūl
Upesciema stadions
18:00
FK Metta/Latvijas Universitāte-254FK Tukums 2000/TSS-2 
05
jūl
RTU stadions
18:00
Spartaks Jūrmala-216Valmiera FC-2 
06
jūl
Stadions "Celtnieks"
16:00
BFC Daugavpils-251Riga FC-2 
06
jūl
Stadions "Olimpija", Liepāja
17:00
FK Liepāja-210FK Ventspils-2 
06
jūl
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
19:00
FK Jelgava-202RFS-2 
3. kārtaProtokols
14
jūl
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
18:00
RFS-270BFC Daugavpils-2 
14
jūl
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
18:30
FK Metta/Latvijas Universitāte-231Riga FC-2 
14
jūl
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
19:00
FK Tukums 2000/TSS-233Spartaks Jūrmala-2 
15
jūl
Vidzemes Olimpiskā centra stadions
17:00
Valmiera FC-222FK Liepāja-2 
15
jūl
Ventspils 2. pamatskolas stadions
19:00
FK Ventspils-220FK Jelgava-2 
4. kārtaProtokols
27
jūl
RTU stadions
14:00
Spartaks Jūrmala-213FK Liepāja-2 
27
jūl
Vidzemes Olimpiskā centra stadions
16:00
Valmiera FC-221FK Jelgava-2 
27
jūl
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
18:00
RFS-211FK Metta/Latvijas Universitāte-2 
27
jūl
Ventspils 2. pamatskolas stadions
19:00
FK Ventspils-200BFC Daugavpils-2 
27
jūl
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
19:00
FK Tukums 2000/TSS-233Riga FC-2 
5. kārtaProtokols
31
jūl
Stadions "Celtnieks"
16:00
BFC Daugavpils-201Valmiera FC-2 
31
jūl
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
18:00
RFS-221Riga FC-2 
31
jūl
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
18:30
FK Metta/Latvijas Universitāte-212FK Ventspils-2 
31
jūl
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
19:00
FK Jelgava-232Spartaks Jūrmala-2 
31
jūl
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
19:00
FK Tukums 2000/TSS-210FK Liepāja-2 
6. kārtaProtokols
04
aug
RTU stadions
14:00
Spartaks Jūrmala-211BFC Daugavpils-2 
04
aug
Vidzemes Olimpiskā centra stadions
16:00
Valmiera FC-223FK Metta/Latvijas Universitāte-2 
04
aug
Stadions "Olimpija", Liepāja
17:00
FK Liepāja-235FK Jelgava-2 
04
aug
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
18:00
RFS-230FK Tukums 2000/TSS-2 
04
aug
Ventspils 2. pamatskolas stadions
19:00
FK Ventspils-211Riga FC-2 
7. kārtaProtokols
08
aug
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
14:00
FK Tukums 2000/TSS-2--FK Jelgava-2 
08
aug
SB Ķeizarmežs
18:00
Riga FC-2--Valmiera FC-2 
09
aug
Stadions "Celtnieks"
16:00
BFC Daugavpils-2--FK Liepāja-2 
09
aug
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
18:00
RFS-2--FK Ventspils-2 
09
aug
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
18:30
FK Metta/Latvijas Universitāte-2--Spartaks Jūrmala-2 
8. kārtaProtokols
13
aug
RTU stadions
14:00
Spartaks Jūrmala-2--Riga FC-2-
13
aug
Stadions "Olimpija", Liepāja
17:00
FK Liepāja-2--FK Metta/Latvijas Universitāte-2-
13
aug
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
18:00
RFS-2--Valmiera FC-2-
13
aug
Ventspils 2. pamatskolas stadions
19:00
FK Ventspils-2--FK Tukums 2000/TSS-2-
13
aug
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
19:00
FK Jelgava-2--BFC Daugavpils-2-
9. kārtaProtokols
17
aug
SB Ķeizarmežs
18:00
Riga FC-2--FK Liepāja-2-
17
aug
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
18:30
FK Metta/Latvijas Universitāte-2--FK Jelgava-2-
17
aug
Ventspils 2. pamatskolas stadions
19:00
FK Ventspils-2--Valmiera FC-2-
18
aug
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
18:00
RFS-2--Spartaks Jūrmala-2-
18
aug
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
19:00
FK Tukums 2000/TSS-2--BFC Daugavpils-2-
10. kārtaProtokols
24
aug
RTU stadions
14:00
Spartaks Jūrmala-2--FK Ventspils-2-
24
aug
Vidzemes Olimpiskā centra stadions
16:00
Valmiera FC-2--FK Tukums 2000/TSS-2-
24
aug
Stadions "Olimpija", Liepāja
17:00
FK Liepāja-2--RFS-2-
24
aug
Stadions "Celtnieks"
18:00
BFC Daugavpils-2--FK Metta/Latvijas Universitāte-2-
24
aug
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
19:00
FK Jelgava-2--Riga FC-2-
11. kārtaProtokols
14
sep
SB Ķeizarmežs
13:30
Riga FC-2--BFC Daugavpils-2-
14
sep
Vidzemes Olimpiskā centra stadions
14:00
Valmiera FC-2--Spartaks Jūrmala-2-
14
sep
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
17:00
RFS-2--FK Jelgava-2-
14
sep
Ventspils 2. pamatskolas stadions
18:00
FK Ventspils-2--FK Liepāja-2-
14
sep
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
19:00
FK Tukums 2000/TSS-2--FK Metta/Latvijas Universitāte-2-
12. kārtaProtokols
17
sep
SB Ķeizarmežs
13:30
Riga FC-2--FK Metta/Latvijas Universitāte-2-
17
sep
Stadions "Olimpija", Liepāja
14:00
FK Liepāja-2--Valmiera FC-2-
17
sep
Stadions "Celtnieks"
14:00
BFC Daugavpils-2--RFS-2-
17
sep
RTU stadions
14:00
Spartaks Jūrmala-2--FK Tukums 2000/TSS-2-
17
sep
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
19:00
FK Jelgava-2--FK Ventspils-2-
13. kārtaProtokols
21
sep
SB Ķeizarmežs
13:30
Riga FC-2--FK Tukums 2000/TSS-2-
21
sep
Stadions "Olimpija", Liepāja
14:00
FK Liepāja-2--Spartaks Jūrmala-2-
21
sep
Stadions "Celtnieks"
15:00
BFC Daugavpils-2--FK Ventspils-2-
21
sep
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
18:30
FK Metta/Latvijas Universitāte-2--RFS-2-
21
sep
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
19:00
FK Jelgava-2--Valmiera FC-2-
14. kārtaProtokols
28
sep
SB Ķeizarmežs
13:30
Riga FC-2--RFS-2-
28
sep
RTU stadions
15:00
Spartaks Jūrmala-2--FK Jelgava-2-
28
sep
Vidzemes Olimpiskā centra stadions
18:00
Valmiera FC-2--BFC Daugavpils-2-
29
sep
Stadions "Olimpija", Liepāja
14:00
FK Liepāja-2--FK Tukums 2000/TSS-2-
29
sep
Ventspils 2. pamatskolas stadions
18:00
FK Ventspils-2--FK Metta/Latvijas Universitāte-2-
15. kārtaProtokols
18
okt
SB Ķeizarmežs
13:30
Riga FC-2--FK Ventspils-2-
18
okt
Stadions "Celtnieks"
14:00
BFC Daugavpils-2--Spartaks Jūrmala-2-
18
okt
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
14:00
FK Tukums 2000/TSS-2--RFS-2-
18
okt
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
15:00
FK Metta/Latvijas Universitāte-2--Valmiera FC-2-
18
okt
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
19:00
FK Jelgava-2--FK Liepāja-2-
16. kārtaProtokols
26
okt
Stadions "Daugava", rezerves laukums
14:00
FK Liepāja-2--BFC Daugavpils-2-
26
okt
RTU stadions
14:00
Spartaks Jūrmala-2--FK Metta/Latvijas Universitāte-2-
26
okt
Vidzemes Olimpiskā centra stadions
14:00
Valmiera FC-2--Riga FC-2-
26
okt
Ventspils 2. pamatskolas stadions
15:00
FK Ventspils-2--RFS-2-
26
okt
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
19:00
FK Jelgava-2--FK Tukums 2000/TSS-2-
17. kārtaProtokols
02
nov
SB Ķeizarmežs
13:30
Riga FC-2--Spartaks Jūrmala-2-
02
nov
Vidzemes Olimpiskā centra stadions
14:00
Valmiera FC-2--RFS-2-
02
nov
Stadions "Celtnieks"
14:00
BFC Daugavpils-2--FK Jelgava-2-
02
nov
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
18:30
FK Metta/Latvijas Universitāte-2--FK Liepāja-2-
02
nov
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
19:00
FK Tukums 2000/TSS-2--FK Ventspils-2-
18. kārtaProtokols
05
nov
Stadions "Daugava", rezerves laukums
14:00
FK Liepāja-2--Riga FC-2-
05
nov
Stadions "Celtnieks"
14:00
BFC Daugavpils-2--FK Tukums 2000/TSS-2-
05
nov
RTU stadions
14:00
Spartaks Jūrmala-2--RFS-2-
05
nov
Vidzemes Olimpiskā centra stadions
18:00
Valmiera FC-2--FK Ventspils-2-
05
nov
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
19:00
FK Jelgava-2--FK Metta/Latvijas Universitāte-2-
 SpēlētājsKlubsVārti
1 Bon-Fils Caleb BimenyimanaRFS5
2 Leja RonaldsFK Tukums 2000/TSS-24
3 Regža MarkoRFS4
4 Varslavāns RenārsRFS4
5 Pūlis IngarsValmieras FK4
6 Drāznieks DeividsFK Liepāja3
7 Rēķis KristofersFK Metta3
8 Ērglis MārcisValmieras FK3
9 Miņins JevgenijsBFC Daugavpils2
10 Petriks SalvisBFC Daugavpils2
11 Cauņa AleksandrsFK Jelgava2
12 Jirgensons RičardsFK Jelgava2
13 Salmiņš LeoFK Jelgava2
14 Saveļjevs GermansFK Jelgava2
15 Jurjevs KristsFK Liepāja2
16 Meļķis RobertsFK Liepāja2
17 Puzirevskis ArtjomsFK Metta2
18 Vapne LūkassFK Metta2
19 Krautmanis JānisFK Spartaks2
20 Lagūns JēkabsRFS2
21 Gražis AļģirdasRiga FC2
22 Zamullo ArtjomsRiga FC2
23 Burcevs TomsValmieras FK2
24 Lūsiņš KristersValmieras FK2
25 Samoilovs BogdansValmieras FK2
26 Kudeļkins AleksejsBFC Daugavpils1
27 Makeev KirillBFC Daugavpils1
28 Skrinda Niklāvs KonrādsBFC Daugavpils1
29 Stivriņš VladislavsBFC Daugavpils1
30 Plonis MareksFK Jelgava1
31 Trukšāns AldisFK Jelgava1
32 Andersons AlekssFK Liepāja1
33 Fjodorovs MaksimsFK Liepāja1
34 Saliņš DanielsFK Liepāja1
35 Korotkovs IļjaFK Metta1
36 Krjukovičs AleksejsFK Metta1
37 Novikovs JegorsFK Metta1
38 Vientiess OskarsFK Metta1
39 Zants TomassFK Metta1
40 Bricis EdgarsFK Spartaks1
41 Gržeškevičs DamirsFK Spartaks1
42 Korotkevičs ArtjomsFK Spartaks1
43 Semjonovs IļjaFK Spartaks1
44 Sondors VladislavsFK Spartaks1
45 Sprukulis KristiansFK Spartaks1
46 Anmanis KasparsFK Tukums 2000/TSS-21
47 Krūmiņš KristsFK Tukums 2000/TSS-21
48 Mīļais DanielsFK Tukums 2000/TSS-21
49 Pelcis DanielsFK Tukums 2000/TSS-21
50 Penkevics KristersFK Tukums 2000/TSS-21
51 Pilāts PāvelsFK Tukums 2000/TSS-21
52 Puzānovs KristapsFK Tukums 2000/TSS-21
53 Reingolcs RūdolfsFK Tukums 2000/TSS-21
54 Dusalijevs NiksFK Ventspils1
55 Genaev AbdulaFK Ventspils1
56 Kaņeps Dāvis DanielsFK Ventspils1
57 Mukins VladimirsFK Ventspils1
58 Neilands KārlisFK Ventspils1
59 Neilands KristersFK Ventspils1
60 Tālbergs RaensFK Ventspils1
61 Mordatenko AnastasijsRFS1
62 Protass KirilsRFS1
63 Da Silva Junior Dario FredericoRiga FC1
64 Mihailovs VladislavsRiga FC1
65 Nosegbe Suško DanielsRiga FC1
66 Patika GļebsRiga FC1
67 Barkovskis MārisValmieras FK1

Virslīgas dublieru čempionāts 2020

KomandaSUNZGVZVVAP
1RFS-26510183+1516
2Valmiera FC-26411169+713
3FK Ventspils-2632173+411
4FK Metta/Latvijas Universitāte-263121312+110
5BFC Daugavpils-26222810-28
6FK Jelgava-262131012-27
7FK Liepāja-262131012-27
8FK Tukums 2000/TSS-261231317-45
9Riga FC-26033815-73
10Spartaks Jūrmala-26024818-102

Virslīgas dublieru čempionāts 2020

KomandaSUNZGVZVVAP
1RFS-26510183+1516
2Valmiera FC-26411169+713
3FK Ventspils-2632173+411
4FK Metta/Latvijas Universitāte-263121312+110
5BFC Daugavpils-26222810-28
6FK Jelgava-262131012-27
7FK Liepāja-262131012-27
8FK Tukums 2000/TSS-261231317-45
9Riga FC-26033815-73
10Spartaks Jūrmala-26024818-102

Saistītās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU