Informācija LFF biedriem par ierobežojumiem, rekomendācijām un atbalsta iespējām ārkārtējās situācijas laikā ŠEIT.
Latvian Football Strategy 2017-2024

Virslīgas dublieru čempionāts

2020

  • klubi10
  • spēlētāji315
  • spēles135

Virslīgas dublieru čempionāta 2020. gada sezona sākas ar 16. kārtas spēlēm, lai nodrošinātu ritmisku turnīra norisi, ņemot vērā Latvijas jaunatnes izlašu kalendāro plānu. Saistībā ar Latvijā izsludināto ārkārtas stāvokli un noteiktajiem valstiskas nozīmes ierobežojumiem Latvijas Futbola federācijas (LFF) valdes ārkārtas sēdē 13. martā pieņemts lēmums nekavējoties apturēt visu pašmāju vīriešu un sieviešu pieaugušo futbola 2020. gada sacensību norisi. LFF organizēto un pārraudzīto futbola sacensību un pasākumu norise visos līmeņos atlikta līdz turpmākam attiecīgam paziņojumam.

Izvēlēties sezonu:

  • Nākamās spēles
  • Visas spēles
  • Tabula
Pirmdiena, 25.05.2020.Protokols
6
kārta
Vidzemes Olimpiskā centra stadions
14:00
Valmiera FC-2--Spartaks Jūrmala-2-
6
kārta
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
18:00
FK Tukums 2000/TSS-2--FK Metta/Latvijas Universitāte-2-
Otrdiena, 26.05.2020.Protokols
6
kārta
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
15:00
RFS-2--FK Jelgava-2-
6
kārta
Stadions "Celtnieks"
18:00
BFC Daugavpils-2--Riga FC-2-
6
kārta
Ventspils 2. pamatskolas stadions
18:00
FK Ventspils-2--FK Liepāja-2-
Piektdiena, 29.05.2020.Protokols
7
kārta
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
19:00
FK Tukums 2000/TSS-2--Spartaks Jūrmala-2-
Sestdiena, 30.05.2020.Protokols
7
kārta
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
15:00
RFS-2--BFC Daugavpils-2-
7
kārta
Stadions "Olimpija", Liepāja
17:00
FK Liepāja-2--Valmiera FC-2-
7
kārta
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
18:00
FK Jelgava-2--FK Ventspils-2-
7
kārta
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
19:00
FK Metta/Latvijas Universitāte-2--Riga FC-2-
1. kārtaProtokols
02
mai
Stadions "Daugava", rezerves laukums
14:00
FK Liepāja-2--FK Jelgava-2-
02
mai
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
15:00
RFS-2--FK Tukums 2000/TSS-2-
02
mai
Ventspils 2. pamatskolas stadions
18:00
FK Ventspils-2--Riga FC-2-
03
mai
Vidzemes Olimpiskā centra stadions
14:00
Valmiera FC-2--FK Metta/Latvijas Universitāte-2-
03
mai
RTU stadions
18:00
Spartaks Jūrmala-2--BFC Daugavpils-2-
2. kārtaProtokols
06
mai
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
15:00
RFS-2--FK Ventspils-2-
06
mai
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
19:00
FK Tukums 2000/TSS-2--FK Jelgava-2-
07
mai
Vidzemes Olimpiskā centra stadions
14:00
Valmiera FC-2--Riga FC-2-
07
mai
Stadions "Celtnieks"
16:00
BFC Daugavpils-2--FK Liepāja-2-
07
mai
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
18:30
FK Metta/Latvijas Universitāte-2--Spartaks Jūrmala-2-
3. kārtaProtokols
10
mai
Ventspils 2. pamatskolas stadions
18:00
FK Ventspils-2--FK Tukums 2000/TSS-2-
11
mai
RTU stadions
13:00
Spartaks Jūrmala-2--Riga FC-2-
11
mai
Stadions "Daugava", rezerves laukums
14:00
FK Liepāja-2--FK Metta/Latvijas Universitāte-2-
11
mai
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
20:00
FK Jelgava-2--BFC Daugavpils-2-
12
mai
Vidzemes Olimpiskā centra stadions
14:00
Valmiera FC-2--RFS-2-
4. kārtaProtokols
16
mai
SB Ķeizarmežs
14:00
Riga FC-2--FK Liepāja-2-
16
mai
Ventspils 2. pamatskolas stadions
18:00
FK Ventspils-2--Valmiera FC-2-
16
mai
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
19:00
FK Metta/Latvijas Universitāte-2--FK Jelgava-2-
17
mai
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
15:00
FK Tukums 2000/TSS-2--BFC Daugavpils-2-
17
mai
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
15:00
RFS-2--Spartaks Jūrmala-2-
5. kārtaProtokols
20
mai
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
20:00
FK Jelgava-2--Riga FC-2-
21
mai
Vidzemes Olimpiskā centra stadions
14:00
Valmiera FC-2--FK Tukums 2000/TSS-2-
21
mai
RTU stadions
15:00
Spartaks Jūrmala-2--FK Ventspils-2-
21
mai
Stadions "Celtnieks"
19:00
BFC Daugavpils-2--FK Metta/Latvijas Universitāte-2-
22
mai
Stadions "Olimpija", Liepāja
17:00
FK Liepāja-2--RFS-2-
6. kārtaProtokols
25
mai
Vidzemes Olimpiskā centra stadions
14:00
Valmiera FC-2--Spartaks Jūrmala-2-
25
mai
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
18:00
FK Tukums 2000/TSS-2--FK Metta/Latvijas Universitāte-2-
26
mai
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
15:00
RFS-2--FK Jelgava-2-
26
mai
Stadions "Celtnieks"
18:00
BFC Daugavpils-2--Riga FC-2-
26
mai
Ventspils 2. pamatskolas stadions
18:00
FK Ventspils-2--FK Liepāja-2-
7. kārtaProtokols
29
mai
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
19:00
FK Tukums 2000/TSS-2--Spartaks Jūrmala-2-
30
mai
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
15:00
RFS-2--BFC Daugavpils-2-
30
mai
Stadions "Olimpija", Liepāja
17:00
FK Liepāja-2--Valmiera FC-2-
30
mai
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
18:00
FK Jelgava-2--FK Ventspils-2-
30
mai
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
19:00
FK Metta/Latvijas Universitāte-2--Riga FC-2-
8. kārtaProtokols
15
jūn
RTU stadions
14:00
Spartaks Jūrmala-2--FK Jelgava-2-
15
jūn
Vidzemes Olimpiskā centra stadions
16:00
Valmiera FC-2--BFC Daugavpils-2-
16
jūn
Stadions "Olimpija", Liepāja
17:00
FK Liepāja-2--FK Tukums 2000/TSS-2-
17
jūn
SB Ķeizarmežs
16:00
Riga FC-2--RFS-2-
17
jūn
Ventspils 2. pamatskolas stadions
19:00
FK Ventspils-2--FK Metta/Latvijas Universitāte-2-
9. kārtaProtokols
21
jūn
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
13:00
FK Jelgava-2--FK Liepāja-2-
21
jūn
Stadions "Celtnieks"
14:00
BFC Daugavpils-2--Spartaks Jūrmala-2-
22
jūn
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
12:00
FK Tukums 2000/TSS-2--RFS-2-
22
jūn
SB Ķeizarmežs
16:00
Riga FC-2--FK Ventspils-2-
22
jūn
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
17:00
FK Metta/Latvijas Universitāte-2--Valmiera FC-2-
10. kārtaProtokols
26
jūn
Stadions "Olimpija", Liepāja
17:00
FK Liepāja-2--BFC Daugavpils-2-
26
jūn
Vidzemes Olimpiskā centra stadions
18:00
Valmiera FC-2--Riga FC-2-
26
jūn
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
18:30
FK Metta/Latvijas Universitāte-2--Spartaks Jūrmala-2-
27
jūn
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
18:00
FK Jelgava-2--FK Tukums 2000/TSS-2-
27
jūn
Ventspils 2. pamatskolas stadions
19:00
FK Ventspils-2--RFS-2-
11. kārtaProtokols
30
jūn
SB Ķeizarmežs
16:00
Riga FC-2--Spartaks Jūrmala-2-
30
jūn
Stadions "Olimpija", Liepāja
17:00
FK Liepāja-2--FK Metta/Latvijas Universitāte-2-
01
jūl
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
17:00
RFS-2--Valmiera FC-2-
01
jūl
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
19:00
FK Tukums 2000/TSS-2--FK Ventspils-2-
02
jūl
Stadions "Celtnieks"
16:00
BFC Daugavpils-2--FK Jelgava-2-
12. kārtaProtokols
04
jūl
Stadions "Olimpija", Liepāja
17:00
FK Liepāja-2--Riga FC-2-
05
jūl
Vidzemes Olimpiskā centra stadions
17:00
Valmiera FC-2--FK Ventspils-2-
05
jūl
RTU stadions
18:00
Spartaks Jūrmala-2--RFS-2-
06
jūl
Stadions "Celtnieks"
16:00
BFC Daugavpils-2--FK Tukums 2000/TSS-2-
06
jūl
Upesciema stadions
17:00
FK Metta/Latvijas Universitāte-2--FK Jelgava-2-
13. kārtaProtokols
19
jūl
Upesciema stadions
17:00
FK Metta/Latvijas Universitāte-2--BFC Daugavpils-2-
19
jūl
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
18:00
FK Jelgava-2--Riga FC-2-
20
jūl
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
17:00
RFS-2--FK Liepāja-2-
20
jūl
Ventspils 2. pamatskolas stadions
19:00
FK Ventspils-2--Spartaks Jūrmala-2-
20
jūl
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
19:00
FK Tukums 2000/TSS-2--Valmiera FC-2-
14. kārtaProtokols
26
jūl
-
12:00
FK Tukums 2000/TSS-2--FK Metta/Latvijas Universitāte-2-
27
jūl
RTU stadions
14:00
Spartaks Jūrmala-2--Valmiera FC-2-
27
jūl
Stadions "Celtnieks"
16:00
BFC Daugavpils-2--Riga FC-2-
27
jūl
Stadions "Olimpija", Liepāja
17:00
FK Liepāja-2--FK Ventspils-2-
27
jūl
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
20:00
FK Jelgava-2--RFS-2-
15. kārtaProtokols
02
aug
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
14:00
FK Tukums 2000/TSS-2--Spartaks Jūrmala-2-
02
aug
Vidzemes Olimpiskā centra stadions
17:00
Valmiera FC-2--FK Liepāja-2-
03
aug
Stadions "Celtnieks"
15:00
BFC Daugavpils-2--RFS-2-
03
aug
SB Ķeizarmežs
16:00
Riga FC-2--FK Metta/Latvijas Universitāte-2-
03
aug
Ventspils 2. pamatskolas stadions
19:00
FK Ventspils-2--FK Jelgava-2-
16. kārtaProtokols
22
apr
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
18:00
FK Metta/Latvijas Universitāte-2--RFS-2-
23
apr
Stadions "Daugava", rezerves laukums
14:00
FK Liepāja-2--Spartaks Jūrmala-2-
23
apr
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
19:00
FK Tukums 2000/TSS-2--Riga FC-2-
24
apr
Stadions "Celtnieks"
18:00
BFC Daugavpils-2--FK Ventspils-2-
24
apr
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
20:00
FK Jelgava-2--Valmiera FC-2-
17. kārtaProtokols
09
aug
Vidzemes Olimpiskā centra stadions
14:00
Valmiera FC-2--FK Jelgava-2-
09
aug
RTU stadions
18:00
Spartaks Jūrmala-2--FK Liepāja-2-
10
aug
SB Ķeizarmežs
16:00
Riga FC-2--FK Tukums 2000/TSS-2-
10
aug
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
17:00
RFS-2--FK Metta/Latvijas Universitāte-2-
10
aug
Ventspils 2. pamatskolas stadions
19:00
FK Ventspils-2--BFC Daugavpils-2-
18. kārtaProtokols
16
aug
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
14:00
FK Tukums 2000/TSS-2--FK Liepāja-2-
16
aug
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
18:00
FK Jelgava-2--Spartaks Jūrmala-2-
17
aug
Stadions "Celtnieks"
13:30
BFC Daugavpils-2--Valmiera FC-2-
17
aug
SB Ķeizarmežs
16:00
Riga FC-2--RFS-2-
17
aug
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
18:30
FK Metta/Latvijas Universitāte-2--FK Ventspils-2-
19. kārtaProtokols
24
aug
RTU stadions
14:00
Spartaks Jūrmala-2--BFC Daugavpils-2-
24
aug
Vidzemes Olimpiskā centra stadions
16:00
Valmiera FC-2--FK Metta/Latvijas Universitāte-2-
24
aug
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
17:00
RFS-2--FK Tukums 2000/TSS-2-
24
aug
Ventspils 2. pamatskolas stadions
19:00
FK Ventspils-2--Riga FC-2-
25
aug
Stadions "Olimpija", Liepāja
17:00
FK Liepāja-2--FK Jelgava-2-
20. kārtaProtokols
29
aug
RTU stadions
14:00
Spartaks Jūrmala-2--FK Metta/Latvijas Universitāte-2-
29
aug
Stadions "Celtnieks"
16:00
BFC Daugavpils-2--FK Liepāja-2-
30
aug
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
14:00
FK Tukums 2000/TSS-2--FK Jelgava-2-
30
aug
SB Ķeizarmežs
14:00
Riga FC-2--Valmiera FC-2-
30
aug
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
17:00
RFS-2--FK Ventspils-2-
21. kārtaProtokols
13
sep
Vidzemes Olimpiskā centra stadions
14:00
Valmiera FC-2--RFS-2-
13
sep
RTU stadions
17:00
Spartaks Jūrmala-2--Riga FC-2-
13
sep
Ventspils 2. pamatskolas stadions
18:00
FK Ventspils-2--FK Tukums 2000/TSS-2-
14
sep
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
18:30
FK Metta/Latvijas Universitāte-2--FK Liepāja-2-
14
sep
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
20:00
FK Jelgava-2--BFC Daugavpils-2-
22. kārtaProtokols
20
sep
SB Ķeizarmežs
14:00
Riga FC-2--FK Liepāja-2-
20
sep
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
15:00
RFS-2--Spartaks Jūrmala-2-
20
sep
Ventspils 2. pamatskolas stadions
18:00
FK Ventspils-2--Valmiera FC-2-
21
sep
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
18:00
FK Tukums 2000/TSS-2--BFC Daugavpils-2-
21
sep
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
20:00
FK Jelgava-2--FK Metta/Latvijas Universitāte-2-
23. kārtaProtokols
27
sep
Vidzemes Olimpiskā centra stadions
14:00
Valmiera FC-2--FK Tukums 2000/TSS-2-
27
sep
Stadions "Celtnieks"
14:00
BFC Daugavpils-2--FK Metta/Latvijas Universitāte-2-
28
sep
SB Ķeizarmežs
14:00
Riga FC-2--FK Jelgava-2-
28
sep
Stadions "Olimpija", Liepāja
14:00
FK Liepāja-2--RFS-2-
28
sep
RTU stadions
15:00
Spartaks Jūrmala-2--FK Ventspils-2-
24. kārtaProtokols
03
okt
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
15:00
FK Metta/Latvijas Universitāte-2--FK Tukums 2000/TSS-2-
03
okt
Ventspils 2. pamatskolas stadions
17:00
FK Ventspils-2--FK Liepāja-2-
04
okt
Vidzemes Olimpiskā centra stadions
14:00
Valmiera FC-2--Spartaks Jūrmala-2-
04
okt
SB Ķeizarmežs
14:00
Riga FC-2--BFC Daugavpils-2-
04
okt
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
15:00
RFS-2--FK Jelgava-2-
25. kārtaProtokols
18
okt
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
14:00
FK Metta/Latvijas Universitāte-2--Riga FC-2-
18
okt
Stadions "Daugava", rezerves laukums
17:00
FK Liepāja-2--Valmiera FC-2-
18
okt
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
18:00
FK Jelgava-2--FK Ventspils-2-
19
okt
Stadions "Celtnieks"
14:00
BFC Daugavpils-2--RFS-2-
19
okt
RTU stadions
15:00
Spartaks Jūrmala-2--FK Tukums 2000/TSS-2-
26. kārtaProtokols
26
okt
Stadions "Daugava", rezerves laukums
14:00
FK Liepāja-2--Spartaks Jūrmala-2-
26
okt
Stadions "Celtnieks"
17:00
BFC Daugavpils-2--FK Ventspils-2-
26
okt
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
18:00
FK Tukums 2000/TSS-2--Riga FC-2-
27
okt
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
14:00
RFS-2--FK Metta/Latvijas Universitāte-2-
27
okt
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
20:00
FK Jelgava-2--Valmiera FC-2-
27. kārtaProtokols
02
nov
Ventspils 2. pamatskolas stadions
14:00
FK Ventspils-2--FK Metta/Latvijas Universitāte-2-
02
nov
Stadions "Daugava", rezerves laukums
14:00
FK Liepāja-2--FK Tukums 2000/TSS-2-
02
nov
RTU stadions
14:00
Spartaks Jūrmala-2--FK Jelgava-2-
02
nov
NSB "Arkādija", mākslīgais laukums
14:00
RFS-2--Riga FC-2-
02
nov
Vidzemes Olimpiskā centra stadions
15:00
Valmiera FC-2--BFC Daugavpils-2-

Virslīgas dublieru čempionāts 2020

KomandaSUNZGVZVVAP
1BFC Daugavpils-200000000
2FK Jelgava-200000000
3FK Liepāja-200000000
4FK Metta/Latvijas Universitāte-200000000
5Spartaks Jūrmala-200000000
6FK Tukums 2000/TSS-200000000
7FK Ventspils-200000000
8RFS-200000000
9Riga FC-200000000
10Valmiera FC-200000000

Virslīgas dublieru čempionāts 2020

KomandaSUNZGVZVVAP
1BFC Daugavpils-200000000
2FK Jelgava-200000000
3FK Liepāja-200000000
4FK Metta/Latvijas Universitāte-200000000
5Spartaks Jūrmala-200000000
6FK Tukums 2000/TSS-200000000
7FK Ventspils-200000000
8RFS-200000000
9Riga FC-200000000
10Valmiera FC-200000000

Saistītās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU