Latvian Football Strategy 2017-2024

Virslīgas dublieru čempionāts

2020

  • klubi10
  • spēlētāji544
  • spēles90

Izvēlēties sezonu:

  • Nākamās spēles
  • Visas spēles
  • Vārtu guvēji
  • Tabula
Ceturtdiena, 17.09.2020.Protokols
12
kārta
SB Ķeizarmežs
13:30
Riga FC-222FK Metta/Latvijas Universitāte-2 
12
kārta
Stadions "Celtnieks"
14:00
BFC Daugavpils-244RFS-2 
12
kārta
RTU stadions
14:00
Spartaks Jūrmala-232FK Tukums 2000/TSS-2 
12
kārta
Stadions "Olimpija", Liepāja
15:00
FK Liepāja-232Valmiera FC-2 
12
kārta
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
19:00
FK Jelgava-221FK Ventspils-2 
Pirmdiena, 21.09.2020.Protokols
13
kārta
SB Ķeizarmežs
13:30
Riga FC-2--FK Tukums 2000/TSS-2 
13
kārta
Stadions "Olimpija", Liepāja
14:00
FK Liepāja-2--Spartaks Jūrmala-2 
13
kārta
FK Jelgava treniņbāzes dabīgais laukums
16:00
FK Jelgava-2--Valmiera FC-2 
13
kārta
Stadions "Celtnieks"
17:00
BFC Daugavpils-2--FK Ventspils-2 
13
kārta
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
18:30
FK Metta/Latvijas Universitāte-2--RFS-2 
Pirmdiena, 28.09.2020.Protokols
14
kārta
SB Ķeizarmežs
13:30
Riga FC-2--RFS-2-
14
kārta
RTU stadions
15:00
Spartaks Jūrmala-2--FK Jelgava-2-
14
kārta
Vidzemes Olimpiskā centra stadions
18:00
Valmiera FC-2--BFC Daugavpils-2-
1. kārtaProtokols
30
jūn
Upesciema stadions
18:00
FK Metta/Latvijas Universitāte-202BFC Daugavpils-2 
30
jūn
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
19:00
FK Tukums 2000/TSS-223Valmiera FC-2 
30
jūn
Ventspils 2. pamatskolas stadions
19:00
FK Ventspils-220Spartaks Jūrmala-2 
01
jūl
Skonto stadions
18:00
Riga FC-211FK Jelgava-2 
01
jūl
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
18:00
RFS-231FK Liepāja-2 
2. kārtaProtokols
04
jūl
Upesciema stadions
18:00
FK Metta/Latvijas Universitāte-254FK Tukums 2000/TSS-2 
05
jūl
RTU stadions
18:00
Spartaks Jūrmala-216Valmiera FC-2 
06
jūl
Stadions "Celtnieks"
16:00
BFC Daugavpils-251Riga FC-2 
06
jūl
Stadions "Olimpija", Liepāja
17:00
FK Liepāja-210FK Ventspils-2 
06
jūl
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
19:00
FK Jelgava-202RFS-2 
3. kārtaProtokols
14
jūl
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
18:00
RFS-270BFC Daugavpils-2 
14
jūl
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
18:30
FK Metta/Latvijas Universitāte-231Riga FC-2 
14
jūl
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
19:00
FK Tukums 2000/TSS-233Spartaks Jūrmala-2 
15
jūl
Vidzemes Olimpiskā centra stadions
17:00
Valmiera FC-222FK Liepāja-2 
15
jūl
Ventspils 2. pamatskolas stadions
19:00
FK Ventspils-220FK Jelgava-2 
4. kārtaProtokols
27
jūl
RTU stadions
14:00
Spartaks Jūrmala-213FK Liepāja-2 
27
jūl
Vidzemes Olimpiskā centra stadions
16:00
Valmiera FC-221FK Jelgava-2 
27
jūl
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
18:00
RFS-211FK Metta/Latvijas Universitāte-2 
27
jūl
Ventspils 2. pamatskolas stadions
19:00
FK Ventspils-200BFC Daugavpils-2 
27
jūl
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
19:00
FK Tukums 2000/TSS-233Riga FC-2 
5. kārtaProtokols
31
jūl
Stadions "Celtnieks"
16:00
BFC Daugavpils-201Valmiera FC-2 
31
jūl
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
18:00
RFS-221Riga FC-2 
31
jūl
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
18:30
FK Metta/Latvijas Universitāte-212FK Ventspils-2 
31
jūl
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
19:00
FK Jelgava-232Spartaks Jūrmala-2 
31
jūl
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
19:00
FK Tukums 2000/TSS-210FK Liepāja-2 
6. kārtaProtokols
04
aug
RTU stadions
14:00
Spartaks Jūrmala-211BFC Daugavpils-2 
04
aug
Vidzemes Olimpiskā centra stadions
16:00
Valmiera FC-223FK Metta/Latvijas Universitāte-2 
04
aug
Stadions "Olimpija", Liepāja
17:00
FK Liepāja-235FK Jelgava-2 
04
aug
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
18:00
RFS-230FK Tukums 2000/TSS-2 
04
aug
Ventspils 2. pamatskolas stadions
19:00
FK Ventspils-211Riga FC-2 
7. kārtaProtokols
08
aug
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
14:00
FK Tukums 2000/TSS-221FK Jelgava-2 
08
aug
SB Ķeizarmežs
18:00
Riga FC-222Valmiera FC-2 
09
aug
Stadions "Celtnieks"
16:00
BFC Daugavpils-243FK Liepāja-2 
09
aug
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
18:00
RFS-201FK Ventspils-2 
09
aug
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
18:30
FK Metta/Latvijas Universitāte-210Spartaks Jūrmala-2 
8. kārtaProtokols
13
aug
RTU stadions
14:00
Spartaks Jūrmala-222Riga FC-2 
13
aug
Stadions "Olimpija", Liepāja
17:00
FK Liepāja-231FK Metta/Latvijas Universitāte-2 
13
aug
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
18:00
RFS-201Valmiera FC-2 
13
aug
Ventspils 2. pamatskolas stadions
19:00
FK Ventspils-220FK Tukums 2000/TSS-2 
13
aug
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
19:00
FK Jelgava-251BFC Daugavpils-2 
9. kārtaProtokols
17
aug
SB Ķeizarmežs
18:00
Riga FC-242FK Liepāja-2 
17
aug
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
18:30
FK Metta/Latvijas Universitāte-212FK Jelgava-2 
17
aug
Ventspils 2. pamatskolas stadions
19:00
FK Ventspils-211Valmiera FC-2 
18
aug
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
18:00
RFS-242Spartaks Jūrmala-2 
18
aug
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
19:00
FK Tukums 2000/TSS-211BFC Daugavpils-2 
10. kārtaProtokols
24
aug
RTU stadions
14:00
Spartaks Jūrmala-202FK Ventspils-2 
24
aug
Vidzemes Olimpiskā centra stadions
16:00
Valmiera FC-251FK Tukums 2000/TSS-2 
24
aug
Stadions "Olimpija", Liepāja
17:00
FK Liepāja-202RFS-2 
24
aug
Stadions "Celtnieks"
18:00
BFC Daugavpils-200FK Metta/Latvijas Universitāte-2 
24
aug
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
19:00
FK Jelgava-222Riga FC-2 
11. kārtaProtokols
14
sep
SB Ķeizarmežs
13:30
Riga FC-221BFC Daugavpils-2 
14
sep
Vidzemes Olimpiskā centra stadions
14:00
Valmiera FC-222Spartaks Jūrmala-2 
14
sep
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
16:00
RFS-231FK Jelgava-2 
14
sep
Ventspils 2. pamatskolas stadions
18:00
FK Ventspils-231FK Liepāja-2 
14
sep
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
19:00
FK Tukums 2000/TSS-221FK Metta/Latvijas Universitāte-2 
12. kārtaProtokols
17
sep
SB Ķeizarmežs
13:30
Riga FC-222FK Metta/Latvijas Universitāte-2 
17
sep
Stadions "Celtnieks"
14:00
BFC Daugavpils-244RFS-2 
17
sep
RTU stadions
14:00
Spartaks Jūrmala-232FK Tukums 2000/TSS-2 
17
sep
Stadions "Olimpija", Liepāja
15:00
FK Liepāja-232Valmiera FC-2 
17
sep
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
19:00
FK Jelgava-221FK Ventspils-2 
13. kārtaProtokols
21
sep
SB Ķeizarmežs
13:30
Riga FC-2--FK Tukums 2000/TSS-2 
21
sep
Stadions "Olimpija", Liepāja
14:00
FK Liepāja-2--Spartaks Jūrmala-2 
21
sep
FK Jelgava treniņbāzes dabīgais laukums
16:00
FK Jelgava-2--Valmiera FC-2 
21
sep
Stadions "Celtnieks"
17:00
BFC Daugavpils-2--FK Ventspils-2 
21
sep
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
18:30
FK Metta/Latvijas Universitāte-2--RFS-2 
14. kārtaProtokols
28
sep
SB Ķeizarmežs
13:30
Riga FC-2--RFS-2-
28
sep
RTU stadions
15:00
Spartaks Jūrmala-2--FK Jelgava-2-
28
sep
Vidzemes Olimpiskā centra stadions
18:00
Valmiera FC-2--BFC Daugavpils-2-
29
sep
Stadions "Olimpija", Liepāja
14:00
FK Liepāja-2--FK Tukums 2000/TSS-2-
29
sep
Ventspils 2. pamatskolas stadions
18:00
FK Ventspils-2--FK Metta/Latvijas Universitāte-2-
15. kārtaProtokols
18
okt
SB Ķeizarmežs
13:30
Riga FC-2--FK Ventspils-2-
18
okt
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
14:00
FK Tukums 2000/TSS-2--RFS-2-
18
okt
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
15:00
FK Metta/Latvijas Universitāte-2--Valmiera FC-2-
18
okt
Stadions "Celtnieks"
15:00
BFC Daugavpils-2--Spartaks Jūrmala-2-
18
okt
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
19:00
FK Jelgava-2--FK Liepāja-2-
16. kārtaProtokols
26
okt
Stadions "Daugava", rezerves laukums
14:00
FK Liepāja-2--BFC Daugavpils-2-
26
okt
RTU stadions
14:00
Spartaks Jūrmala-2--FK Metta/Latvijas Universitāte-2-
26
okt
Vidzemes Olimpiskā centra stadions
14:00
Valmiera FC-2--Riga FC-2-
26
okt
Ventspils 2. pamatskolas stadions
15:00
FK Ventspils-2--RFS-2-
26
okt
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
19:00
FK Jelgava-2--FK Tukums 2000/TSS-2-
17. kārtaProtokols
02
nov
SB Ķeizarmežs
13:30
Riga FC-2--Spartaks Jūrmala-2-
02
nov
Vidzemes Olimpiskā centra stadions
14:00
Valmiera FC-2--RFS-2-
02
nov
Stadions "Celtnieks"
14:00
BFC Daugavpils-2--FK Jelgava-2-
02
nov
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
18:30
FK Metta/Latvijas Universitāte-2--FK Liepāja-2-
02
nov
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
19:00
FK Tukums 2000/TSS-2--FK Ventspils-2-
18. kārtaProtokols
05
nov
Stadions "Daugava", rezerves laukums
14:00
FK Liepāja-2--Riga FC-2-
05
nov
RTU stadions
14:00
Spartaks Jūrmala-2--RFS-2-
05
nov
Stadions "Celtnieks"
14:00
BFC Daugavpils-2--FK Tukums 2000/TSS-2-
05
nov
Vidzemes Olimpiskā centra stadions
18:00
Valmiera FC-2--FK Ventspils-2-
05
nov
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
19:00
FK Jelgava-2--FK Metta/Latvijas Universitāte-2-
 SpēlētājsKlubsVārti
1 Meļķis RobertsFK Liepāja8
2 Varslavāns RenārsRFS8
3 Pūlis IngarsValmieras FK6
4 Saveļjevs GermansFK Jelgava5
5 Bon-Fils Caleb BimenyimanaRFS5
6 Leja RonaldsSIA FK Tukums 20005
7 Ērglis MārcisValmieras FK5
8 Lūsiņš KristersValmieras FK5
9 Miņins JevgenijsBFC Daugavpils4
10 Petriks SalvisBFC Daugavpils4
11 Neilands KristersFK Ventspils4
12 Tālbergs RaensFK Ventspils4
13 Regža MarkoRFS4
14 Gražis AļģirdasRiga FC4
15 Cauņa AleksandrsFK Jelgava3
16 Plonis MareksFK Jelgava3
17 Samoilovs BogdansFK Jelgava3
18 Drāznieks DeividsFK Liepāja3
19 Korotkovs IļjaFK Metta3
20 Rēķis KristofersFK Metta3
21 Semjonovs IļjaFK Spartaks-23
22 Protass KirilsRFS3
23 Wachholz Wesley NatāRiga FC3
24 Zamullo ArtjomsRiga FC3
25 Anmanis KasparsSIA FK Tukums 20003
26 Barkovskis MārisValmieras FK3
27 Vaņins IngusBFC Daugavpils2
28 Jirgensons RičardsFK Jelgava2
29 Kruglaužs MarkussFK Jelgava2
30 Salmiņš LeoFK Jelgava2
31 Court Ebiobowei PeterFK Liepāja2
32 Fjodorovs MaksimsFK Liepāja2
33 Jurjevs KristsFK Liepāja2
34 Puzirevskis ArtjomsFK Metta2
35 Vapne LūkassFK Metta2
36 Zants TomassFK Metta2
37 Bricis EdgarsFK Spartaks-22
38 Gržeškevičs DamirsFK Spartaks-22
39 Krautmanis JānisFK Spartaks-22
40 Skrebels RaivisFK Spartaks-22
41 Sprukulis KristiansFK Spartaks-22
42 Dusalijevs NiksFK Ventspils2
43 Genaev AbdulaFK Ventspils2
44 Mukins VladimirsFK Ventspils2
45 Lagūns JēkabsRFS2
46 Kamešs VladimirsRiga FC2
47 Nosegbe Suško DanielsRiga FC2
48 Patika GļebsRiga FC2
49 Pilāts PāvelsSIA FK Tukums 20002
50 Burcevs TomsValmieras FK2
51 Kudeļkins AleksejsBFC Daugavpils1
52 Maeda RyuyaBFC Daugavpils1
53 Magrins RobertsBFC Daugavpils1
54 Makeev KirillBFC Daugavpils1
55 Raščevskis OļģertsBFC Daugavpils1
56 Skrinda Niklāvs KonrādsBFC Daugavpils1
57 Stabulnieks Markuss MārtiņšBFC Daugavpils1
58 Stivriņš VladislavsBFC Daugavpils1
59 Žaldovskis RičardsBFC Daugavpils1
60 Cēsnieks KevinsFK Jelgava1
61 Hvoiņickis DaniilsFK Jelgava1
62 Pantelejevs KristersFK Jelgava1
63 Pivarovičs MārtiņšFK Jelgava1
64 Trukšāns AldisFK Jelgava1
65 Andersons AlekssFK Liepāja1
66 Lapiņš GunārsFK Liepāja1
67 Saliņš DanielsFK Liepāja1
68 Ziemelis ViktorsFK Liepāja1
69 Bušmeisters RičardsFK Metta1
70 Krjukovičs AleksejsFK Metta1
71 Novikovs JegorsFK Metta1
72 Šits DarioFK Metta1
73 Vientiess OskarsFK Metta1
74 Korotkevičs ArtjomsFK Spartaks-21
75 Puškins VladislavsFK Spartaks-21
76 Sondors VladislavsFK Spartaks-21
77 Tolstojs Alens KristiānsFK Spartaks-21
78 Aderounmu Kazeem OjoFK Ventspils1
79 Kaņeps Dāvis DanielsFK Ventspils1
80 Neilands KārlisFK Ventspils1
81 Griškovs GuntisRFS1
82 Ļebedevs ŅikitaRFS1
83 Lukjanovs IvansRFS1
84 Lušņickis KirilsRFS1
85 Mordatenko AnastasijsRFS1
86 Ostapenko ArsēnijsRFS1
87 Ostapenko ArtūrsRFS1
88 Sliede NiksRFS1
89 Da Silva Junior Dario FredericoRiga FC1
90 Fokins DanilaRiga FC1
91 Mihailovs VladislavsRiga FC1
92 Rogovs DeņissRiga FC1
93 Silakovs NikitaRiga FC1
94 Basil Emeka MichaelSIA FK Tukums 20001
95 Krieviņš Kristaps KārlisSIA FK Tukums 20001
96 Krūmiņš KristsSIA FK Tukums 20001
97 Mīļais DanielsSIA FK Tukums 20001
98 Ogunji Olabanjo AlexanderSIA FK Tukums 20001
99 Pelcis DanielsSIA FK Tukums 20001
100 Penkevics KristersSIA FK Tukums 20001
101 Puzānovs KristapsSIA FK Tukums 20001
102 Regža AlekssSIA FK Tukums 20001
103 Reingolcs RūdolfsSIA FK Tukums 20001
104 Muižnieks RūdolfsValmieras FK1
105 Skopenko ŽanuelsValmieras FK1
106 Stepanovs VladimirsValmieras FK1
107 Taulavičus Jānis MarissValmieras FK1

Virslīgas dublieru čempionāts 2020

KomandaSUNZGVZVVAP
1RFS-2128223112+1926
2FK Ventspils-212732177+1024
3Valmiera FC-2126422918+1122
4FK Jelgava-2125252322+117
5FK Metta/Latvijas Universitāte-2124351921-215
6BFC Daugavpils-2123541925-614
7Riga FC-2122732226-413
8FK Liepāja-2124172228-613
9FK Tukums 2000/TSS-2123362130-912
10Spartaks Jūrmala-2121471731-147

Virslīgas dublieru čempionāts 2020

KomandaSUNZGVZVVAP
1RFS-2128223112+1926
2FK Ventspils-212732177+1024
3Valmiera FC-2126422918+1122
4FK Jelgava-2125252322+117
5FK Metta/Latvijas Universitāte-2124351921-215
6BFC Daugavpils-2123541925-614
7Riga FC-2122732226-413
8FK Liepāja-2124172228-613
9FK Tukums 2000/TSS-2123362130-912
10Spartaks Jūrmala-2121471731-147

Saistītās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Bērnudārzu projekts