Dali Dali 3. līga Rietumu zonas 2. posms

2023

Izvēlies līgu:

  • Visas spēles A grupa
  • Visas spēles B grupa
  • Tabulas
  • Vārtu guvēji
1. kārta

sestdiena

2
sep
16:00
2023
Grobiņas pilsētas stadions

svētdiena

3
sep
17:00
2023
Iecavas stadions
2. kārta

sestdiena

9
sep
18:00
2023

svētdiena

10
sep
16:30
2023
Grobiņas pilsētas stadions
3. kārta

sestdiena

16
sep
16:00
2023
Grobiņas pilsētas stadions

svētdiena

17
sep
16:00
2023
Stadions "Olimpija", Liepāja
4. kārta

trešdiena

20
sep
18:00
2023

sestdiena

23
sep
16:00
2023
Kauguru vidusskolas stadions
5. kārta

sestdiena

30
sep
16:00
2023

sestdiena

30
sep
16:00
2023
Kauguru vidusskolas stadions
1. kārta

sestdiena

2
sep
16:00
2023
2. kārta

svētdiena

10
sep
17:00
2023
Dobeles pilsētas stadions
3. kārta

svētdiena

17
sep
14:00
2023
Dobeles pilsētas stadions

svētdiena

17
sep
18:00
2023
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
4. kārta

svētdiena

10
sep
18:00
2023
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
5. kārta

svētdiena

3
sep
17:00
2023
FK Jelgava Sporta bāzes mākslīgais laukums
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
1
13
9
2
2
35
14
+21
29
3
13
7
1
5
23
27
-4
22
4
13
5
2
6
31
23
+8
17
5
13
5
2
6
30
22
+8
17
 
 
S
U
N
Z
GV
ZV
VA
P
6
13
7
2
4
36
20
+16
23
7
13
5
5
3
26
23
+3
20
8
13
4
3
6
33
43
-10
15
9
13
3
3
7
24
37
-13
12
10
13
0
2
11
7
56
-49
2
1
Kristens Knope
FK Dobele Allegro
7
2
Kristers Horens Kūla
FK Tukums 2000 - 3
4
3
Rinalds Sadovņikovs
Saldus NSS / Leevon-2
3
4
Aigars Fadejevs
FK Dobele Allegro
2
5
Niks Roziņš
FK Dobele Allegro
2
6
Raivis Miļūns
Bauskas BJSS / Mēmele
2
7
Viesturs Ostrovskis
FK Tukums 2000 - 3
2
8
Vladimirs Konovalovs
Saldus NSS / Leevon-2
2
9
Aivars Ķeris
FK Dobele Allegro
1
10
Artis Ojārs Ostrovskis
FK Tukums 2000 - 3
1
11
Artūrs Zomerovskis
Bauskas BJSS / Mēmele
1
12
Danylo Mishniev
FK Tukums 2000 - 3
1
13
Deniss Vitkovskis
Saldus NSS / Leevon-2
1
14
Elvijs Jansons
Saldus NSS / Leevon-2
1
15
George Forbia Esendige
Saldus NSS / Leevon-2
1
16
Jānis Rotbergs
Bauskas BJSS / Mēmele
1
17
Martins Starodubcevs
Bauskas BJSS / Mēmele
1
18
Miķelis Reinfelds
FK Tukums 2000 - 3
1
19
Rafaels Lūsis
Saldus NSS / Leevon-2
1
20
Raitis Roga
Saldus NSS / Leevon-2
1
21
Žanis Pinka
FK Dobele Allegro
1
Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Spēle Daugavas stadionā