Latvian Football Strategy 2017-2024

Komanda.lv 1. līga

2019

  • klubi10
  • spēlētāji248
  • spēles135

Izvēlēties sezonu:

  • Visas spēles
  • Vārtu guvēji
  • Tabula
1. kārtaProtokols
06
apr
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
14:00
FK Smiltene/BJSS22FK Auda 
06
apr
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
14:00
Dinamo Rīga/Staicele01Rēzeknes FA/BJSS 
06
apr
RTU stadions
14:00
JDFS Alberts12Grobiņas SC 
06
apr
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
15:00
FK Tukums 2000/TSS110Balvu Sporta centrs 
06
apr
Olaines pilsētas stadions
19:00
SK Super Nova10FC New Project 
2. kārtaProtokols
13
apr
Rugāju stadions
14:00
Balvu Sporta centrs13JDFS Alberts 
13
apr
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
14:00
FK Smiltene/BJSS30Dinamo Rīga/Staicele 
13
apr
RTU stadions
16:00
FC New Project12FK Tukums 2000/TSS 
13
apr
Olaines pilsētas stadions
19:00
SK Super Nova10Rēzeknes FA/BJSS 
14
apr
Audas stadions
15:00
FK Auda31Grobiņas SC 
3. kārtaProtokols
20
apr
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
14:00
FK Tukums 2000/TSS50Rēzeknes FA/BJSS 
20
apr
Stadions "Daugava", rezerves laukums
15:00
Grobiņas SC91Balvu Sporta centrs 
20
apr
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
18:00
Dinamo Rīga/Staicele12FK Auda 
20
apr
Olaines pilsētas stadions
19:00
SK Super Nova30FK Smiltene/BJSS 
01
mai
RTU stadions
16:00
JDFS Alberts32FC New Project 
4. kārtaProtokols
27
apr
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
13:00
FK Smiltene/BJSS25FK Tukums 2000/TSS 
27
apr
Audas stadions
14:00
FK Auda62Balvu Sporta centrs 
27
apr
Rēzeknes Sporta pārvaldes stadions
15:00
Rēzeknes FA/BJSS30JDFS Alberts 
27
apr
RTU stadions
17:30
FC New Project60Grobiņas SC 
27
apr
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
18:00
Dinamo Rīga/Staicele05SK Super Nova 
5. kārtaProtokols
04
mai
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
14:00
FK Smiltene/BJSS33JDFS Alberts 
04
mai
Rugāju stadions
15:00
Balvu Sporta centrs21FC New Project 
04
mai
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
15:00
FK Tukums 2000/TSS41Dinamo Rīga/Staicele 
04
mai
Olaines pilsētas stadions
18:00
SK Super Nova10FK Auda 
03
aug
Grobiņas pilsētas stadions
16:00
Grobiņas SC62Rēzeknes FA/BJSS 
6. kārtaProtokols
11
mai
Audas stadions
14:00
FK Auda10FC New Project 
11
mai
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
14:00
FK Smiltene/BJSS62Grobiņas SC 
11
mai
Rēzeknes Sporta pārvaldes stadions
16:00
Rēzeknes FA/BJSS60Balvu Sporta centrs 
11
mai
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
18:00
Dinamo Rīga/Staicele13JDFS Alberts 
11
mai
Olaines pilsētas stadions
18:00
SK Super Nova01FK Tukums 2000/TSS 
7. kārtaProtokols
18
mai
Grobiņas pilsētas stadions
15:00
Grobiņas SC31Dinamo Rīga/Staicele 
18
mai
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
16:00
JDFS Alberts21SK Super Nova 
18
mai
Rugāju stadions
18:00
Balvu Sporta centrs16FK Smiltene/BJSS 
19
mai
RTU stadions
15:00
FC New Project11Rēzeknes FA/BJSS 
19
mai
Tukuma pilsētas stadions
16:00
FK Tukums 2000/TSS30FK Auda 
8. kārtaProtokols
25
mai
Audas stadions
15:00
FK Auda22Rēzeknes FA/BJSS 
25
mai
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
16:00
FK Smiltene/BJSS31FC New Project 
25
mai
Tukuma pilsētas stadions
17:00
FK Tukums 2000/TSS40JDFS Alberts 
25
mai
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
18:00
Dinamo Rīga/Staicele40Balvu Sporta centrs 
26
mai
Olaines pilsētas stadions
18:00
SK Super Nova50Grobiņas SC 
9. kārtaProtokols
01
jūn
NSB "Arkādija"
15:00
JDFS Alberts30FK Auda 
01
jūn
Tukuma pilsētas stadions
15:00
FK Tukums 2000/TSS90Grobiņas SC 
01
jūn
Rēzeknes Sporta pārvaldes stadions
16:00
Rēzeknes FA/BJSS12FK Smiltene/BJSS 
01
jūn
Gulbenes pilsētas stadions
17:00
Balvu Sporta centrs010SK Super Nova 
01
jūn
RTU stadions
17:00
FC New Project40Dinamo Rīga/Staicele 
10. kārtaProtokols
08
jūn
Baldones vidusskolas stadions
14:00
FK Auda12FK Smiltene/BJSS 
08
jūn
Grobiņas pilsētas stadions
14:00
Grobiņas SC12JDFS Alberts 
08
jūn
RTU stadions
15:00
FC New Project00SK Super Nova 
08
jūn
Gulbenes pilsētas stadions
15:00
Balvu Sporta centrs05FK Tukums 2000/TSS 
08
jūn
Rēzeknes Sporta pārvaldes stadions
16:00
Rēzeknes FA/BJSS31Dinamo Rīga/Staicele 
11. kārtaProtokols
06
jūl
Grobiņas pilsētas stadions
15:00
Grobiņas SC12FK Auda 
06
jūl
Tukuma pilsētas stadions
17:00
FK Tukums 2000/TSS10FC New Project 
06
jūl
Rīgas Ostvalda vsk. stadions
19:00
Dinamo Rīga/Staicele04FK Smiltene/BJSS 
31
aug
Rēzeknes Sporta pārvaldes stadions
16:00
Rēzeknes FA/BJSS23SK Super Nova 
31
aug
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
17:00
JDFS Alberts111Balvu Sporta centrs 
12. kārtaProtokols
20
jūl
Audas stadions
14:00
FK Auda70Dinamo Rīga/Staicele 
20
jūl
Rēzeknes Sporta pārvaldes stadions
15:00
Rēzeknes FA/BJSS11FK Tukums 2000/TSS 
20
jūl
Gulbenes pilsētas stadions
15:00
Balvu Sporta centrs13Grobiņas SC 
20
jūl
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
17:00
FC New Project02JDFS Alberts 
20
jūl
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
17:00
FK Smiltene/BJSS31SK Super Nova 
13. kārtaProtokols
27
jūl
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
14:00
JDFS Alberts41Rēzeknes FA/BJSS 
27
jūl
Gulbenes pilsētas stadions
15:00
Balvu Sporta centrs12FK Auda 
27
jūl
Grobiņas pilsētas stadions
15:00
Grobiņas SC31FC New Project 
27
jūl
Tukuma pilsētas stadions
17:00
FK Tukums 2000/TSS50FK Smiltene/BJSS 
27
jūl
RTU stadions
19:00
Dinamo Rīga/Staicele03SK Super Nova 
14. kārtaProtokols
04
mai
Rēzeknes Sporta pārvaldes stadions
16:00
Rēzeknes FA/BJSS50Grobiņas SC 
03
aug
Baldones vidusskolas stadions
14:00
FK Auda31SK Super Nova 
03
aug
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
17:00
JDFS Alberts23FK Smiltene/BJSS 
03
aug
RTU stadions
18:30
Dinamo Rīga/Staicele00FK Tukums 2000/TSS 
04
aug
RTU stadions
16:00
FC New Project21Balvu Sporta centrs 
15. kārtaProtokols
10
aug
Grobiņas pilsētas stadions
16:00
Grobiņas SC20FK Smiltene/BJSS 
10
aug
Tukuma pilsētas stadions
17:00
FK Tukums 2000/TSS21SK Super Nova 
10
aug
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
18:00
JDFS Alberts10Dinamo Rīga/Staicele 
10
aug
RTU stadions
18:00
FC New Project01FK Auda 
10
aug
Gulbenes pilsētas stadions
18:00
Balvu Sporta centrs02Rēzeknes FA/BJSS 
16. kārtaProtokols
17
aug
Baldones vidusskolas stadions
15:00
FK Auda17FK Tukums 2000/TSS 
17
aug
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
16:00
JDFS Alberts27SK Super Nova 
17
aug
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
16:00
FK Smiltene/BJSS71Balvu Sporta centrs 
17
aug
Rēzeknes Sporta pārvaldes stadions
16:00
Rēzeknes FA/BJSS100FC New Project 
17
aug
RTU stadions
18:00
Dinamo Rīga/Staicele61Grobiņas SC 
17. kārtaProtokols
24
aug
RTU stadions
15:00
FC New Project15FK Smiltene/BJSS 
24
aug
Gulbenes pilsētas stadions
16:00
Balvu Sporta centrs24Dinamo Rīga/Staicele 
24
aug
Rēzeknes Sporta pārvaldes stadions
16:00
Rēzeknes FA/BJSS42FK Auda 
24
aug
NSB "Arkādija"
17:00
JDFS Alberts03FK Tukums 2000/TSS 
25
aug
Grobiņas pilsētas stadions
16:00
Grobiņas SC07SK Super Nova 
18. kārtaProtokols
07
sep
Baldones vidusskolas stadions
14:00
FK Auda22JDFS Alberts 
07
sep
Grobiņas pilsētas stadions
15:00
Grobiņas SC01FK Tukums 2000/TSS 
07
sep
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
16:00
FK Smiltene/BJSS23Rēzeknes FA/BJSS 
07
sep
RTU stadions
17:00
Dinamo Rīga/Staicele31FC New Project 
07
sep
Olaines pilsētas stadions
18:30
SK Super Nova51Balvu Sporta centrs 
19. kārtaProtokols
14
sep
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
15:00
JDFS Alberts61Grobiņas SC 
14
sep
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
16:00
FK Smiltene/BJSS21FK Auda 
14
sep
RTU stadions
16:00
Dinamo Rīga/Staicele13Rēzeknes FA/BJSS 
14
sep
Tukuma pilsētas stadions
17:00
FK Tukums 2000/TSS130Balvu Sporta centrs 
14
sep
Olaines pilsētas stadions
18:00
SK Super Nova70FC New Project 
20. kārtaProtokols
21
sep
Gulbenes pilsētas stadions
14:00
Balvu Sporta centrs16JDFS Alberts 
21
sep
RTU stadions
15:00
FC New Project04FK Tukums 2000/TSS 
21
sep
Rēzeknes Sporta pārvaldes stadions
15:00
Rēzeknes FA/BJSS27SK Super Nova 
21
sep
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
16:00
FK Smiltene/BJSS52Dinamo Rīga/Staicele 
22
sep
Baldones vidusskolas stadions
14:00
FK Auda31Grobiņas SC 
21. kārtaProtokols
28
sep
Grobiņas pilsētas stadions
15:00
Grobiņas SC72Balvu Sporta centrs 
28
sep
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
16:00
JDFS Alberts13FC New Project 
28
sep
RTU stadions
16:30
Dinamo Rīga/Staicele24FK Auda 
29
sep
Olaines pilsētas stadions
15:00
SK Super Nova03FK Smiltene/BJSS 
29
sep
Tukuma pilsētas stadions
15:00
FK Tukums 2000/TSS50Rēzeknes FA/BJSS 
22. kārtaProtokols
05
okt
Audas stadions
14:00
FK Auda80Balvu Sporta centrs 
05
okt
RTU stadions
15:00
FC New Project81Grobiņas SC 
05
okt
Rēzeknes Sporta pārvaldes stadions
15:00
Rēzeknes FA/BJSS22JDFS Alberts 
05
okt
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
15:00
FK Smiltene/BJSS14FK Tukums 2000/TSS 
05
okt
Olaines pilsētas stadions
18:00
SK Super Nova51Dinamo Rīga/Staicele 
23. kārtaProtokols
12
okt
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
14:00
FK Tukums 2000/TSS50Dinamo Rīga/Staicele 
12
okt
Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions
14:00
JDFS Alberts21FK Smiltene/BJSS 
12
okt
Gulbenes pilsētas stadions
14:00
Balvu Sporta centrs12FC New Project 
12
okt
Grobiņas pilsētas stadions
16:00
Grobiņas SC32Rēzeknes FA/BJSS 
13
okt
Olaines pilsētas stadions
14:00
SK Super Nova50FK Auda 
24. kārtaProtokols
19
okt
Audas stadions
14:00
FK Auda30FC New Project 
19
okt
Olaines pilsētas stadions
14:00
SK Super Nova32FK Tukums 2000/TSS 
19
okt
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
14:00
FK Smiltene/BJSS50Grobiņas SC 
19
okt
Rēzeknes Sporta pārvaldes stadions
16:00
Rēzeknes FA/BJSS52Balvu Sporta centrs 
19
okt
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
18:00
Dinamo Rīga/Staicele12JDFS Alberts 
25. kārtaProtokols
26
okt
Gulbenes pilsētas stadions
14:00
Balvu Sporta centrs14FK Smiltene/BJSS 
26
okt
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
14:00
FK Tukums 2000/TSS10FK Auda 
27
okt
Olaines pilsētas stadions
14:00
SK Super Nova03JDFS Alberts 
27
okt
Grobiņas pilsētas stadions
14:00
Grobiņas SC60Dinamo Rīga/Staicele 
27
okt
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
16:00
FC New Project01Rēzeknes FA/BJSS 
26. kārtaProtokols
02
nov
Audas stadions
14:00
FK Auda52Rēzeknes FA/BJSS 
02
nov
Smiltenes pilsētas (Tepera) stadions
14:00
FK Smiltene/BJSS30FC New Project 
02
nov
RTU stadions
14:00
Dinamo Rīga/Staicele71Balvu Sporta centrs 
02
nov
Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums
14:00
SK Super Nova110Grobiņas SC 
02
nov
Tukuma pils. stad. māksl. lauk.
14:00
FK Tukums 2000/TSS10JDFS Alberts 
27. kārtaProtokols
10
nov
Jaunmārupes stadions
14:00
JDFS Alberts42FK Auda 
10
nov
Stadions "Daugava", rezerves laukums
14:00
Grobiņas SC38FK Tukums 2000/TSS 
10
nov
Gulbenes pilsētas stadions
14:00
Balvu Sporta centrs02SK Super Nova 
10
nov
RTU stadions
14:00
FC New Project03Dinamo Rīga/Staicele 
10
nov
Rēzeknes Sporta pārvaldes stadions
14:00
Rēzeknes FA/BJSS81FK Smiltene/BJSS 
 SpēlētājsKlubsVārti
1 Apsītis RalfsSmiltenes BJSS24
2 Remess MārtiņšJDFS Alberts23
3 Nagamatsu ShumaFK Tukums 200020
4 Muimba Terrence EmmanuelFK Tukums 200018
5 Puriņš Kristers AldisSmiltenes BJSS17
6 Pahama Ndualu Louis M'vembaFK Tukums 200015
7 Blumers EinārsFK Tukums 200014
8 Rubenis OskarsSK Super Nova14
9 Knapšis EmīlsGrobiņas SC13
10 Pakalns JānisJDFS Alberts13
11 Stella Torquato RenatoSK Super Nova13
12 Hishida TakuRēzeknes FA10
13 Skopenko ŽanuelsRēzeknes FA10
14 Troickis ArtjomsSK Super Nova10
15 Kalniņš KristsFK Auda9
16 Ziļs VitālijsNew Project9
17 Galajs ArmansRēzeknes FA9
18 Ivakins ŅikitaFK Auda8
19 Jēkabsons JānisGrobiņas SC8
20 Ķiršs RaivisSK Super Nova8
21 Jirgensons RičardsFK Dinamo Rīga7
22 Kovaļonoks ŅikitaFK Dinamo Rīga7
23 Strods Dāvis SandisFK Tukums 20007
24 Pūce MārcisJDFS Alberts7
25 Naoe ShogoRēzeknes FA7
26 Silagailis GuntarsRēzeknes FA7
27 Aso KentaBalvu sporta skola6
28 Enjo KensukeFK Auda6
29 Kitano SeiyaFK Auda6
30 Shibata ShunFK Auda6
31 Aizgrāvis TomsFK Tukums 20006
32 Freimanis EdgarsGrobiņas SC6
33 Gucs TomsGrobiņas SC6
34 Stankus RinaldsGrobiņas SC6
35 Stīpnieks EduardsSmiltenes BJSS6
36 Babaali Hamid AliBalvu sporta skola5
37 Koga ShuntaroFK Auda5
38 Tkačovs OļegsFK Dinamo Rīga5
39 Švāns Kristers EduardsFK Tukums 20005
40 Lopez Garcia VictorJDFS Alberts5
41 Jwa YoungdooRēzeknes FA5
42 Feital de Oliveira GeovaniSK Super Nova5
43 Mukins VladimirsSK Super Nova5
44 Regža MarkoSK Super Nova5
45 Štrauss GatisSK Super Nova5
46 Teremko ElvisSmiltenes BJSS5
47 Rosoha AleksejsFK Dinamo Rīga4
48 Pilāts PāvelsFK Tukums 20004
49 Grebis KristapsGrobiņas SC4
50 Buivids RičardsJDFS Alberts4
51 Kārkliņš EdgarsSK Super Nova4
52 Zariņš DairisSmiltenes BJSS4
53 Ziļs AndrejsBalvu sporta skola3
54 Gorkšs JorensFK Auda3
55 Rotbergs JānisFK Auda3
56 Tamenieks SilvestrsFK Auda3
57 Višņevskis AigarsFK Auda3
58 Anmanis KasparsFK Tukums 20003
59 Fogelis RūdolfsFK Tukums 20003
60 Kalnciems RinaldsFK Tukums 20003
61 Krūmiņš KristsFK Tukums 20003
62 Stankus AriksGrobiņas SC3
63 Dombrovskis Pauls ĒriksJDFS Alberts3
64 Zeltiņš DāvisJDFS Alberts3
65 Ikstens OskarsNew Project3
66 Šarovs LavrentijsNew Project3
67 Mori KyojiRēzeknes FA3
68 Petrovs AntonsRēzeknes FA3
69 Gatsko DenysSK Super Nova3
70 Madjo Matsingi GauthierSK Super Nova3
71 Regža AlekssSK Super Nova3
72 Jaunzems ValtsSmiltenes BJSS3
73 Rozītis KārlisSmiltenes BJSS3
74 Rullis RičardsSmiltenes BJSS3
75 Krasnovs LeonsBalvu sporta skola2
76 Bricis EdgarsFK Auda2
77 Bukšs MārtiņšFK Auda2
78 Labanovskis Mareks MatīssFK Auda2
79 Aleksejevs JevgēnijsFK Dinamo Rīga2
80 Krasivorons AleksejsFK Dinamo Rīga2
81 Pavlovskis PjotrsFK Dinamo Rīga2
82 Rubcovs SergejsFK Dinamo Rīga2
83 Strautiņš EdgarsFK Dinamo Rīga2
84 Gailis KristapsFK Tukums 20002
85 Mihadjuks PāvelsFK Tukums 20002
86 Pelcis DanielsFK Tukums 20002
87 Džeriņš Ralfs DenijsGrobiņas SC2
88 Teretenko JurijsGrobiņas SC2
89 Kats NatansJDFS Alberts2
90 Pulks ErnestsJDFS Alberts2
91 Strautmanis KārlisJDFS Alberts2
92 Bečs DainisNew Project2
93 Mokrušins MaksimsNew Project2
94 Neverovskis MaksimsNew Project2
95 Prokopov IevgeniiNew Project2
96 Šimanovskis RomānsNew Project2
97 Berjoza DenissRēzeknes FA2
98 Mitrofanovs IļjaRēzeknes FA2
99 Silovs DmitrijsRēzeknes FA2
100 Skopenko DaniilsRēzeknes FA2
101 Valters RenātsRēzeknes FA2
102 Vjalkins EdgarsRēzeknes FA2
103 Fedota DmytroSK Super Nova2
104 Grek MaksimSK Super Nova2
105 Perepļotkins AndrejsSK Super Nova2
106 Bērziņš UlvisSmiltenes BJSS2
107 Gaigals DāvisSmiltenes BJSS2
108 Kozlovskis MareksBalvu sporta skola1
109 Lazdiņš DanielsBalvu sporta skola1
110 Ščogols RihardsBalvu sporta skola1
111 Vanags KārlisBalvu sporta skola1
112 Smiltnieks ElvisFK Auda1
113 Zemītis DairisFK Auda1
114 Kozlovskis ArtjomsFK Dinamo Rīga1
115 Munoz Gonzales Jhohan AndresFK Dinamo Rīga1
116 Petrovs ŅikitaFK Dinamo Rīga1
117 Šeļegovičs OtoFK Dinamo Rīga1
118 Avdejevs VadimsFK Tukums 20001
119 Daugavietis Dāvis MārtiņšFK Tukums 20001
120 Ozols AtisFK Tukums 20001
121 Cērps AivarsGrobiņas SC1
122 Freimanis RenaltsGrobiņas SC1
123 Maisiņš ReinisGrobiņas SC1
124 Kreicers RenārsJDFS Alberts1
125 Kristsons ĒriksJDFS Alberts1
126 Skrastiņš Bruno JānisJDFS Alberts1
127 Zakreševskis RonaldsJDFS Alberts1
128 Bobrovs MihailsNew Project1
129 Čistjakovs ValērijsNew Project1
130 Diakvnishvili GiorgiNew Project1
131 Klimaševičs DmitrijsNew Project1
132 Lavrenovs AleksejsNew Project1
133 Matjušenko GermansNew Project1
134 Molčanovs MarksNew Project1
135 Aguls VitālijsRēzeknes FA1
136 Bastrikins DairisRēzeknes FA1
137 Dobratuļins ŅikitaRēzeknes FA1
138 Ivenkovs PēterisRēzeknes FA1
139 Jierkis RonaldsRēzeknes FA1
140 Buksovs AleksejsSK Super Nova1
141 Grabčaks ArtūrsSK Super Nova1
142 Jurkovs ViktorsSK Super Nova1
143 Malašenoks OļegsSK Super Nova1
144 Staņuks DaņiilsSK Super Nova1
145 Vorobjovs ArtjomsSK Super Nova1
146 Zeņģis RūdolfsSK Super Nova1
147 Akmins RalfsSmiltenes BJSS1
148 Deičs EduardsSmiltenes BJSS1
149 Eberhards RenārsSmiltenes BJSS1
150 Ķirsis MarkussSmiltenes BJSS1
151 Sietinsons ElmārsSmiltenes BJSS1

Komanda.lv 1. līga 2019

KomandaSUNZGVZVVAP
1FK Tukums 2000/TSS27242111214+9874
2SK Super Nova2719179527+6858
3FK Smiltene/BJSS2717287852+2653
4JDFS Alberts2716387047+2351
5FK Auda27143106350+1345
6Rēzeknes FA/BJSS27134107256+1643
7Grobiņas SC271001756104-4830
8FC New Project2762193463-2920
9Dinamo Rīga/Staicele2761203978-3919
10Balvu Sporta centrs27102623151-1283

Komanda.lv 1. līga 2019

KomandaSUNZGVZVVAP
1FK Tukums 2000/TSS27242111214+9874
2SK Super Nova2719179527+6858
3FK Smiltene/BJSS2717287852+2653
4JDFS Alberts2716387047+2351
5FK Auda27143106350+1345
6Rēzeknes FA/BJSS27134107256+1643
7Grobiņas SC271001756104-4830
8FC New Project2762193463-2920
9Dinamo Rīga/Staicele2761203978-3919
10Balvu Sporta centrs27102623151-1283

Saistītās ziņas

Informējam, ka tīmekļa vietnē www.lff.lv tiek izmantotas sīkdatnes (cookies) konkrētiem mērķiem:
Mērķiem, lai uzlabotu jūsu apmeklēšānas pieredzi ikreiz, kad apmeklējat mūsu vietni www.lff.lv.
Mērķiem, kas sniedz mums informāciju par vietnes apmeklējumu un kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Lai uzzinātu vairāk, aicinām izlasīt LFF Sīkdatņu izmantošanas un Privātuma politiku.
Apstiprinot noteikumus, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot sava pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīktdatnes.

ES APSTIPRINU
Kļūsti par eFutbola spēlētāju!